Şimdi Ara

TümSorularınızBurayaRFO sıkca sorulan sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ewet beyler bu Topic i acmamım sebepi yeni RFO oyuncularına kolaylık sağlamaktır .Üst Konu Olması Dileğiyle
    Tüm Sorularınızı Buraya Yazın

1.Oyunda Pazar alanı yada stall sistemi warmi?
    1.Ewet war

2.Hangi Canawarları nerde bulabilirim
    2.http://forum.donanimhaber.com/m_29120421/tm.htm Buradan bulabilirsinzz

3. oyundaki kişileri nasıl listeme ekleyecem
    3. "b" tuşuna bastıktan sonra açılan pencereden buddy ye tıklayacaksın daha sonra çıkan yere ekleyeceğin kişinin ismini yazacaksın fakat bir kişiyi ekleyebilmek için onun oyunda olması gerekiyor.Yanındaki birini listeye eklemek için control+mouse sol tıklayıp çıkan listeden buddy ye tıklayacaksın.

4. beyler ben mage acmaya karar verdim ama bisey soracam?

BASİC
    EXPERT
    ELİTE

diye sikil bolumleri var ya şimdi ben o sikileri acarken Basit kısmındakileri acmadan expert deki istedigimiz sikili acabilirmiyiz yoksa tektek sırayla acmak mı gerekiyor birde lvl30 40 da acılan sikiler otomatikmi acılacak yoksa onlarıdamı ben acacam
    4. Basic Skillinin Ptsi ( Puanı ) 30 Olmadan Experte Geçemezsin.

Basic Skillinin Ptsi ( Puanı ) 50 - Expert Skillinin Ptsi ( Puanı ) 50 Olmadan Eliteye Geçemezsin.

5. beyler 30 lvl oldum race manageri bulamıyorum bellatonun race manageri nerde??
    5. bell hq da büyük merdivenler var o merdivenden yukarı çık merdivenler bittiğinde onu görüceksin.

6. advanced jetpack'in özelliği nedir?
    6. Advanced Jetpack 50 LVL Olanıdır. 40 İle Arasındaki Tek Fark Special Effect Farkıdır.

"Critical Hit Change" LVL 40 da %10 İken LVL 50 de %15 tir.

7.Maular Kaç Çeşittir
    7. 2= Goliath ve catapult

8.Hangi Irkta Hangi Görewler war?
    8.http://forum.donanimhaber.com/m_29026039/tm.htm

m1ndfre4k speedmonster yellowboyy
    ExtReme1® Bossa

BU ARKADAŞLARIMIZIN BİLGİLERİ SAYESİNDE ve DİĞER TÜM DH ÜYELERİNCE ONLARDAN
    (Ç)ALINTI YAPARAK HAZIRLADIM

GÜNCELLENECEKTİR
    ÜST KONU OLMASI DİLEĞİYLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RéaLLiFé -- 3 Şubat 2009; 15:54:38 >

• O kdr yazdın madem çöz bakalım.

dc olmak istemiyoruz
  • quote:

5. beyler 30 lvl oldum race manageri bulamıyorum bellatonun race manageri nerde??
    5. bell hq da büyük merdivenler var o merdivenden yukarı çık merdivenler bittiğinde onu görüceksin.

Acc ve Coranınki Nerede

Başlık Sıkça Sorulan Sorular Yerine Sıkça Sorulan Bell Sorunları Yazsaydın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ghos[TR]dr

Ewet beyler bu Topic i acmamım sebepi yeni RFO oyuncularına kolaylık sağlamaktır .Üst Konu Olması Dileğiyle
    Tüm Sorularınızı Buraya Yazın

1.Oyunda Pazar alanı yada stall sistemi warmi?
    1.Ewet war

2.Hangi Canawarları nerde bulabilirim
    2.http://forum.donanimhaber.com/m_29120421/tm.htm Buradan bulabilirsinzz

3. oyundaki kişileri nasıl listeme ekleyecem
    3. "b" tuşuna bastıktan sonra açılan pencereden buddy ye tıklayacaksın daha sonra çıkan yere ekleyeceğin kişinin ismini yazacaksın fakat bir kişiyi ekleyebilmek için onun oyunda olması gerekiyor.Yanındaki birini listeye eklemek için control+mouse sol tıklayıp çıkan listeden buddy ye tıklayacaksın.

4. beyler ben mage acmaya karar verdim ama bisey soracam?

BASİT
    EXPERT
    ELİTE

diye sikil bolumleri var ya şimdi ben o sikileri acarken Basit kısmındakileri acmadan expert deki istedigimiz sikili acabilirmiyiz yoksa tektek sırayla acmak mı gerekiyor birde lvl30 40 da acılan sikiler otomatikmi acılacak yoksa onlarıdamı ben acacam
    4. Basic Skillinin Ptsi ( Puanı ) 30 Olmadan Experte Geçemezsin.

Basic Skillinin Ptsi ( Puanı ) 50 - Expert Skillinin Ptsi ( Puanı ) 50 Olmadan Eliteye Geçemezsin.

6. advanced jetpack'in özelliği nedir?
    6. Advanced Jetpack 50 LVL Olanıdır. 40 İle Arasındaki Tek Fark Special Effect Farkıdır.

"Critical Hit Change" LVL 40 da %10 İken LVL 50 de %15 tir.

7.Maular Kaç Çeşittir
    7. 2= Goliath ve catapult

8.Hangi Irkta Hangi Görewler war?
    8.http://forum.donanimhaber.com/m_29026039/tm.htm

m1ndfre4k speedmonster yellowboyy
    ExtReme1® Bossa

BU ARKADAŞLARIMIZIN BİLGİLERİ SAYESİNDE ve DİĞER TÜM DH ÜYELERİNCE ONLARDAN
    (Ç)ALINTI YAPARAK HAZIRLADIM

GÜNCELLENECEKTİR
    ÜST KONU OLMASI DİLEĞİYLE

Basit ne ya onu anlamadım ben :D

Basic değilmiydi o

• Beyler bn bu topic i sadece burdaki forumlardan bularak yaptım ctrl+c ctrl+v misali
  • quote:

Orjinalden alıntı: LoTaR

quote:

Acc ve Coranınki Nerede

Başlık Sıkça Sorulan Sorular Yerine Sıkça Sorulan Bell Sorunları Yazsaydın

Bu soruları bazı arkadaslarımızın ayrı ayrı topiclerde sorması yüzünden yazdım
    Corayı ve Acc yi Sorsalardı onları yazardım

• Tamam Paşam Eline Koluna Sağlık Düşünmen Yeteli...

Sadece Eğlence Amaçlı Sordum Yanlış Anlama Beni :)
  • WARZONE51 PVP SERVERI konusuna yazdığım bir sorun ; bunun nedenini buLmak ve çözmek istiyorum...ÇOK MU ?!

indirdim fakat girer girmez hata veriyor. Hemen oyundan atıyor SSlerini çekiceğim. ;

TümSorularınızBurayaRFO sıkca sorulan sorular

sonra "ok" basıyorum ardından oyuna giriyor ve oyuna girince datada hata var diyor oyunu bir anda kapatıyor.

- HALLEDİLDİ !! -- ( Dosyayı siLdim ve bir daha bu hata qeLmedi ama oyuna girince data hatası haLen devam ediyor.... )

Bu Sefer başka bir sorun var ;

0yuna giriyorum data map hatası gibi bir hata veriyor.

0yundan hemen atıyor ss feLanda çektirmiyor ; çekebiLsem ss hemen yayınLıcam ama :(

• Bu problem büyük ihtimalle senin ekran kartından kaynaklı.Ekran kartın nedir?Daha önce mx400 kullanan bikaç arkadaşta benzer sorunlar yaşamıştı.

Kart driverlarını güncelleyip dene.
  • Yok abi kartla alakası yok ; bu pRoblemin aynısı abimin bilgisayarında da yaşandı ; senin yazdığın RF rehberinden indirdim client i ; sonra ustune warzone patchleri attım...

MAP DATA hatası veriyor oyuna grince :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: fungsclup

Yok abi kartla alakası yok ; bu pRoblemin aynısı abimin bilgisayarında da yaşandı ; senin yazdığın RF rehberinden indirdim client i ; sonra ustune warzone patchleri attım...

MAP DATA hatası veriyor oyuna grince :S

Patch i Atarken Dosyaları Tek Tek Klasorlere Gonder.

Eger Boyle Yaptıgında Aynı Hata Varsa. Warzone Clienti Kullan.

Zaten Warzone 2.1.5, Belkide 2.1.6 Client Icine Bu Patch i Attıgın Icın Hata Almıs Olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade -- 3 Şubat 2009; 11:35:51 >
  • Abi ben RF REHBERİNDE yapılan anlatımda kullanılmış oLan client'i indirdim ; onun sürümü kaç oLuyor? birde ben senin dediğin gibi tek tek attım fkt bir deişim oLmadı...

msn'ni eqLedim fakat suanda offlınesın...
  • quote:

Abi ben RF REHBERİNDE yapılan anlatımda kullanılmış oLan client'i indirdim ; onun sürümü kaç oLuyor? birde ben senin dediğin gibi tek tek attım fkt bir deişim oLmadı...

msn'ni eqLedim fakat suanda offlınesın...

Yok 2.1.5 Clienti Kullansanda Farketmiyor. Cunki Ben 2.1.6 Uzerine Bahsettigin Patchi Attım Calisiyor.

Sorunun Baska Birsey Eger Ekran Kartinda Degilse Buyuk Ihtimal Dosyalarında Eksiklik Var.
  • Yanlıs Versiyonun İçine Patch Attıgın İçin Yapıyor Hatayı Warzone Eski Versiyonu Kullanıyor..

Offical Versiyona Atıyorsan Patchleri Hatayı Ondan Alıyorsun..
  • OFFICIAL A UYGUN BIR SERVER BULMAK ISTIYORUM HANGI SURUM BULCAM?
  • LOTAR ın dediği gibi sorun yeni client in üzarine warzone patchlerini atmandan kaynaklanıyor.eğer codemaster ın client ını bulabilirsen sorun kalmaz
  • tmm da ben officialın sürümünü soruyorum ; yenı server gelene kdr pw takıLcam ; ama bu official surumu kac?
  • quote:

OFFICIAL A UYGUN BIR SERVER BULMAK ISTIYORUM HANGI SURUM BULCAM?

Offical Sürümüne Ait Belki Pw Vardır Ama Malesef Bilemiyorum..
  • napcan pwyi officalde oyna işte
  • Ya abicim sen cvp vericekmisin?Oynayıp oynamamak bana kalmamısmı ben pw sevıyoRUm , bu offıcalın surumu kac deLı oLdum :S
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.