Şimdi Ara

~~Warzone51 PVP Serverı~~

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

site açılınca eng e basın sonra alttaki sol taraftaki btona basın eng site açılır elinizde ep2 client varsa yeterli onun üstüne warzonenin pacthlerini indirip atın.

Kayıt olun ve oyuna başlayın no dc no lag diyebilirim ben şuana kadar dc yemedim demiyorum ama pc dandiq grafik dcsi yiyorum bazen.

oyunda max 55 level

bütün skiller GM

Bütün Ptler GM

Corada 50level summonlar var.

x1000 exp drop dropsell hepsi x1000 serverda çok rahatlıkla kasabileceğiniz sistemler var.

hiç bir serverda olmuyan itemler var. Level 60 ve level 70 armorlar level 75 weaponlar.

atacklarınız 45k ya kadar çıkabilir itemleriniz tam olursa benim şuan 32k

silahlarınız %60 upgrade şanlıdır level 60 lar +4 e kadar yanmaz

level 70ler +2 ye kadar yanmaz

level 70 setlerin %50atack %50 hp/fp özelliği vardir.

oblion weaponslar %150 %200 damage verir rank 7 ye gelinc extra olarak

dodge accury hpfp .

Blue siege kit red siege kit vardir.

blue mau vs herşey var

ben 55 levelim gelenlerede yardımımı yaparım elimden geldiğince.

Officale ara verdim tam düzelene kadar oynamam öle bi karar aldım 500ms 2000mslere çıkıyo hiç dayanamadan dc oluyorum.

Sorularınız olursa bu topic altından yazın cvplarım.

level 1-5 arası hq kapı önü sonra qu ya gidin hqnin diğer şehrine yani orda 22 olun diğer maplara geçin 36 ya kadar kasın ethere gidin 45 olun itemlerinizi biraz dizin 48 olun 48den sonra aba kesin dire 50 olursunuz 45 den sonra aba kesmeyin yoksa 48 olursunuz 50ye kadar kasarsınız. yada oyunda beni bulun 45den sonra 10 dakkada 50 yaparım.

Irk Accretia Class Striker.

SnatchTR nikim.

Son olarak buda Cw den bir SS

Tıkla Büyük Boyut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drawmu19 -- 25 Ocak 2009; 21:50:10 >

• patch o 100MB lık olanlar mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBlueNight -- 25 Ocak 2009; 22:18:03 >
  • biri 100mb diğeri 13 diğeri 21 mb toplam 140 civari

4.0 4.5 5.0 bunları indiriceksin linkleri verim hızlı linkler biliyorum 100le çekiyo 1mbde

http://dump.ru/file/1067487 4.0

http://dump.ru/file/1189487 4.5

http://dump.ru/file/1362538 5.0

• dump.rularda sayfa yüklenemiyor hatasını alıyorum ne yapabilriim??
  • firefoxla dene olmazsa explorerla açması lasım ben explorer kullanyorum.

http://forum.warzone51.ru/index.php?s=6c466b779b80f7a9bbe5021a2c1a67d3&showforum=26

bu siteden 4.0 4.5 5.0 lı topiclere girip itemler hakkında bilgi alabilir ordan download edebilirsin

5 6 upload sitesinde birden var girebildiğin siteden indirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drawmu19 -- 25 Ocak 2009; 23:14:38 >
  • siz acc misiniz??
  • Accyiz yazdım yukarda.
  • Yeterli Sayıda Kitle Yaparsak Team olarka topluca archon olma şansımız var.

Oyunda gelicek herkes beni bulsun
  • Ruslar işini iyi biliyor.

60 lvl itemler sistemde standart olarak var ama 60 lvl üstü olanlar ın hepsi editlenerek konmuş. itemlere dikkatlice bakarsan. eski itemlerin renkleri degistirilerek yapıldığını farkedebilirsin.

adamlar gitmiş rare supplies teki cape i editlemis 70 lvl oblivion upper yapmış oyuncuya daha cazip geldiği için.

tabi 70 lvl item konulunca bunun giyilmesini saglamak icinde yeni itemler koymuslar.

Son Part Indiriyorum Gelince Deneyeceğim Serverı.
  • gel gel :D ama sette vc etherlerde dikkat et şuan cp kasan çoq :D tek atarlar sana 54 60k damage yediğini görürsün.

bana archonlar tek atamıyo şuan ama sağlam buruyolar 5k 7k vuranlarıda var 1 subarchon 2 normal cora dalıyodu VCde 3ünüde kestim diye gm geldi itemlere baktı gitti :D
  • Pvp Fazla Abartılmış Gunner Olduğum Halde Phantom Shadow Gibi Olabiliyorum. 8 Tane Class Skill Geldi. Ek Özellikte Editlenmis Bufflar Var.

İtemler Editli. Serverda Güvenlik Yok. Malesef Ben Oynayamam.
  • orjinal oyunu içine mi atacaz burdakileri ?
  • server ın en büyük eksiği güvenlik.warzonede oynadığım dönemden biliyorum.savaş zamanı adamlar toprağın altına girip bizim chip i yumrukluyorlardı.tabi biz üstte olduğumuzdan hiçbirşey yapamıyorduk.can sıkıcı bir durum
  • Biraz daha yardım edebilirmsiinz? Mesela Şuanda Oyun AÇıkmı?
  • indirdim fakat girer girmez hata veriyor. Hemen oyundan atıyor SSlerini çekiceğim. ;

sonra "ok" basıyorum ardından oyuna giriyor ve oyuna girince datada hata var diyor oyunu bir anda kapatıyor.

- HALLEDİLDİ !! -- ( Dosyayı siLdim ve bir daha bu hata qeLmedi ama oyuna girince data hatası haLen devam ediyor.... )

Bu Sefer başka bir sorun var ;

0yuna giriyorum data map hatası gibi bir hata veriyor.

0yundan hemen atıyor ss feLanda çektirmiyor ; çekebiLsem ss hemen yayınLıcam ama :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fungsclup -- 2 Şubat 2009; 16:27:59 >

• elndeki client ep2 mi ona bi bak map hatası data hataları bu yüzden alabilirsin olmadı patchlerini kontrol et

4.0 4.5 5.0 Eng olcak hepsi
  • tmm tmm rfe clienti indirdim ; just takıLıyorum yardım eden herkese cok ama cok tsk ederım.
  • bişi değil ben arada giriyorum lag yok demi burdan herkese bildir azap çekenlerin mekanı :D

valla şu ana kadar accaretialar full olarak girdikleri hiç bir cwyi başka bi ırka kaptırmadı ama bazen 4 5 kişi katılıyor beller 100 200 coralar 100 200 kişi giriolar ozaman kaybediyoruz sonuçta biz accaretia en güçlü ırkız Striker gibi çakan delirten bi karakter yok rf de adamın 4000hplık potu var Hc deilse tak tak tak 3 koyuşta yerde atack speed dahada hızlıysa adam 1 pot içerken 2 kez çaktğımızdan skill kullanmaya bile gerek yok :D
  • Oynayan var mı halen? ben başladım da Warzone a?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ManiacsTurks

Oynayan var mı halen? ben başladım da Warzone a?

Tavsiye Etmem. 2.1.5 Versiyon ve Her Türlü Hack e Açık.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.