Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, 169 eur'luk bir ürün alıcam İtalyadan tam olarak ne kadar gümrük vergisi çıkar birde bu vergiyi teslimde mi ödüyorum?
  • m.aliexpress.com/item/32578749789.html?aff_click_id=1dfdea6c3c094b83a1caa4121c9b0d18-1453611817943-04101-y7qBYZzzr&aff_platform=y

Arkadaşlar böyle bi urun gumrukten geçer mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recruit1 R kullanıcısına yanıt
    Yazmak istememesi normal sonuçta işlemler online yapılıyor ve yaptığı yazdığı her işlem izleniyor durduk yere soruşturma geçirmek istemez

• Gearbest ten urun aldim.Ayin 7 sinden beri urun yurtdisina sevk edildi diyo 10 gunde Cinden buraya gelmesi lazimm.Kuskulanmaya basladim.

• ladex kullanıcısına yanıt
    aynen öyle. durduk yere kıl bir memura denk gelir; tutar sağlık bakanlığına bildirir durumu. uğraş dur.
  • 41gokhan41 kullanıcısına yanıt
    Çinden çıkınca önce isveç'e uğrayacak daha. Benim ki 10 gündür İsveçten Türkiye'ye gelemedi.
  • 1000 parça olta seti aldım (kanca tarzı) ve gümrüğe takıldı. Verdigim ucret 15 dolardı... Kalsın gumrukte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar, bana Mail geldi - Ve Ben tam anlamadim... Kozmetik haric öbür esyalari devam yollicaklar, Eger dilekce verilirse. Eger verilmezse, ne olcak? Hepsi Mi geri iade oluyor?

Sorun sudur, paketi Ben yolladim. Yani bana gelmiyor. Ve alcak olan Arkadasima hic bi sekilde ulasma gibi bi sansim Yok. Yani kimlik lazimmis. Dikekceyi versem bile. Cocugun kimligi Yok Bende. Yani Benim öyle bi dilekce verme gibi bi sansim yok...

Ona yinede telgraf gidermi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• Ben anlayamadım kargonun akıbeti nedir?

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• meriiiii M kullanıcısına yanıt
    dilekçe vermezseniz büyük ihtimalle gönderinin tamamı göndericiye geri yollanacak. eğer alıcının kimliğinin fotosunu alamıyorsanız işlem yapılamayacağından gönderiniz size geri gelecek.
  • daha yeni taşıyıcıya ulaşmış; dağıtım merkezine doğru yolda. orada işlenip türkiye'ye sevk edilecek.
    Hocam gerçekten özveriyle takip ediyor; bıkmadan usanmadan herkese cevap yazıyorsun :)
  • tdelikan20 T kullanıcısına yanıt
    estağfurullah hocam.
    hocam cok tesekür ederim... aynen öyle... paket trabzona gümrüge gitcek... eger orda alici ilgilenmezse - geri bana döncek paket..
  • Arkadaşlar RI808840793CN takip numaralı kargom teslim edildi gözüküyor fakat gelen giden yok bu nasıl iştir?

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    Daha önce böyle bir durumla karşılaştım. Benimkini yanlışlıkla teslim edildi zannedip sisteme teslim edildi diye işlemişler. Postaneye gidiniz bilgi alınız. Cihet numarasından hangi postacıya zimmetlemisler ogrenirsiniz.postacidan bilgi alirsiniz. Yarın sabah postane açık.

• Amazondan 65 dolara aldığım ürün gümrükte takılmış, Kargo UPS.

Vekaletname belgesi eksik ve gümrükleme için gerekiyor. Bu bilgiyi almaya çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.

Ne yapmamız gerekiyor alıcı babam yani o yapıcak işlemleri ama ne yapılacak tam olarak belirtmemişler
  • sanerdk kullanıcısına yanıt
    ups'yi arayın. size belgeleri eposta atsınlar. doldurup epostayla geri yollayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: recruit1

ups'yi arayın. size belgeleri eposta atsınlar. doldurup epostayla geri yollayın.

Hocam eposta ile bir pdf yollamislar zaten ben ondan pek bisey anlamadim cikti alip doldurup taratip mi göndericez

• sanerdk kullanıcısına yanıt
    çıktı alın; doldurun; cep telefonu ile fotosunu çekip gönderin. kimliği de unutmayın.

• 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.