Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (1033. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.162
Cevap
686
Favori
1.819.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha malezya 10 girmedii omu gircek :D kafadan bir hafta daha at..
  • Turkey post ile fitness tracker aldım çabuk gelir diye. Satıcı 14ünde kargoya verdi trackinge bakılınca 21inde daha başlangıç noktasında ayrıldı diyor şaka gibi. Ya da ben yanlış anladım. Yardımcı olabilecek ? Takip numarası bu RH049654184TR
  • WrathChild kullanıcısına yanıt
     TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WrathChild kullanıcısına yanıt
    Hareketlere göre 17 sinde verilmiş 21 inde çıkmış. Yani normal. Bu hafta içinde de giriş yapabilir.
  • Turkeypost hic raslamadim nedense

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kez turkey postu bende görünce şaşırdım fakat daha takip sisteme düşmeden kargo eve gelmişti bile, sipariş verdikten sonra 9. Gün ürün elime geldi ve bugüne kadar 50 den fazla alışverişim arasnda en hızlı gelen kargo yöntemi olmuştur benim için, bundan sonra seçeneklerde olması durumunda ilk deneyeceğim seçenek olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ssarunass

İlk kez turkey postu bende görünce şaşırdım fakat daha takip sisteme düşmeden kargo eve gelmişti bile, sipariş verdikten sonra 9. Gün ürün elime geldi ve bugüne kadar 50 den fazla alışverişim arasnda en hızlı gelen kargo yöntemi olmuştur benim için, bundan sonra seçeneklerde olması durumunda ilk deneyeceğim seçenek olacak

Valla bi benim şansıma uzadı sanırım :D
  • Farklı adres ve isimlere sipariş edilen iki akıllı bileklikten (mi band 2) biri geri gönderildi. Singapur da malezya gibi uzun sürdü diye gıcık olmuştum. Yapacak bir şey yok..tekrardan alacağım..

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI

• Kaç gündür hiçbir hareket yok hiç böyle bir şey olmamıştı hepsi yurdışına sevk edildi gozukuyor

• Ups kargoyla gelen kargomda

Paketiniz gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.

Yazıyor. Şu an yapmam gereken bir şey var mı?

• Arkadaşlar 11 Nisanda sevk olan China post air mail takipli kargomda bir hareket vs yoktu. Bugün o kargom geldi. Veriler izlenmiyor sisteme işlenmiyor. Bizim Tr gümrüğüyle alakalı hatta çoğu ürün orda yığılı sekilde durduğu için bize geç geliyor veya sistemde göremiyoruz. Merak etmeyin yani kısaca sistemde görünmüyor uçak 11 inden beri Tr ye gelmedi vs diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 25 Nisan 2017; 12:58:28 >

• ellekem kullanıcısına yanıt
    17 track geç yansıyor zaten burdan bakıcan aynımı yine?
    http://gonderitakip.ptt.gov.tr
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Ordan da baktım yok global tracking sitesinden de baktım başka bir takip sitesinden de keza Track Checker Mobile uygulamasından da baktım hepsi aynı hocam

Edit. Simdi ptt sistemden baktım teslim edildi görünüyor tabi ben saat 12 gibi teslim almıştım demek sisteme girmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 25 Nisan 2017; 15:50:58 >
  • arkadaşlar bende bir ürün aldım mart 28'inde LP00071062607430, ptt üzerinden de takip edemiyorum en son nisan 5 te işlem görmüş o günden bu güne hareketlilik yok ,sizce ne olur durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefret19 -- 25 Nisan 2017; 21:34:28 >
  • arkadaşlar merhaba.
    banggood dan bir aksyion kamerası sipariş ettim. 10 gün kadar önce tracking durumu "gönderi yurtdışına sevk edildi (EDI)" olarak girildi. ancak o günden bu yana bir güncelleme yok. RxxxxxxxSC diye bir gönderi kodu var. seychelles post olarak görünüyor. daha önce seyşeller ile gönderi alan oldu mu? ne kadar zaman da elinize ulaştı?
    teşekkür ederim şimdiden.
  • Arkadaşlar PTT ile yurtdışından cep telefonu gelince gümrüğe takılırsa cihaz orda kalıyor mu yoksa geri gönderiyorlar mı? Yani hibe mi oluyor yoksa iade mi oluyor?

Tecrübeli arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Daha önce yaşamış arkadaşlar.
  • Merhaba geçme şansı azda olsa var

• quote:

Orijinalden alıntı: neksusb

Merhaba geçme şansı azda olsa var

Hocam cevap için teşekkürler ancak geçip geçmemesini sormuyorum. Takıldığında ne oluyoru merak ediyorum.
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Takılırsa ya geri gönderirler yada yüzde 70 çalarlar

• 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.