Şimdi Ara

TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI (1035. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.128
Cevap
686
Favori
1.818.246
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha net bieşy yok bekliycen herşey olabilir geri gitme dahil...
  • China post çok yavaşladı yanılıyormuyum? şaun hangi tarihli gönderiler Tr ye giriyor
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    avpim den sonra dönen paketim var bu hafta içi haberiniz olsun :) öyle bi garanti kalmadı :)
     TÜM GÜMRÜK PROBLEMLERİ, PTT UPS DHL TNT FEDEX AMEREX USPS CHINA POST ATATÜRK HAVALİMANI TOPKAPI
  • afoR1zma kullanıcısına yanıt
    postnl mi ?
  • afoR1zma kullanıcısına yanıt
    Büyük bir ihtimalle paketinizi yanlış torbaya koymuşlar, benimde daha önce Bursa'ya kadar gelip geri dönen paketim oldu geri Pim'e arayıp görüştüm aynı gün Pim ile tekrar gönderdiler arada bu tarz bir durum olursa kesinlikle PİM'le görüşün arada kaynıyor bazen paketler yoksa.
  • cumartesi günleri ptt gümrük şubelerinde işlem yapabiliryor muyuz bilgisi olan var mı ?
  • Arkadaşlar yasaklı ürün haricinde diğer bütün ürünler gümrükten geçer mi?

Herhangi bir takılma durumu olmaz değil mi? Sayı olarak da en fazla tek pakette 5 taneden fazla yasak doğru mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çinden ac destekli leptop wifi kartı almıştım hong kong post ile 9 günde türkiyeye geldi. https://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=RT357483459HK

china post alternatifi olabilir

bu da china post olan fidan yetişitrme kiti ülkeden çıkış yapmış ama henüz gelemedihttps://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=RS483280766CN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 28 Nisan 2017; 22:2:12 >

• CONQUER. kullanıcısına yanıt
    Sadece hafta içi mesai saatlerinde işlem yapabilirsiniz.

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Yasaklı olmayan ürünlerin vergisini ödeyip alabilirsiniz. Zaman zaman yasaklı ürünlerde gecebiliyor. Maksimum limit 1500€dur. Üzerinde bir ürün alırsanız ticarete giriyor.

• Cumartesi günü ptt kargo şubeleri açık olur mu

• m_b_68 kullanıcısına yanıt
    Belli şubeler açık oluyor.

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Yasaklı ürün haricinde tüm ürünler gümrükten geçer diye bir şey yok. Adetten dolayı takılan ve geri gönderilmesi zorunlu olanlar da var. Eğer siz bir üründen adetli aldıysanız kişisel bir ürün değilse, ticari olarak değerlendirilebilir bu durumda resmi ithalat yapmanız gerekiyor bu da bir ton masraf yapmak demektir.

• Aldığım ürün büyüteçli gözlük. 2 adet aldım. Ticari bir şey değil. Umarım geçer

• Çin'den protez saç siparişi verdim.Fatura bedeli olarak 30 dolar yazdılar.DHL kargoyla göndermişler.Sizce gümrüğe takılır mı ?

• merhaba arkadaşlar 26 nisanda ingiltereden bir siteden iki adet minübüs kilidi sipariş ettim 72 sterlin, kargosu ise 41 sterlin.toplamda 119 sterlin tuttu. ürün istanbula gelmiş dhl kargo ile. gümrük kontrolü yapılmış.ben malatyadatım bu ürünü aderse kendileri teslimmi ediyorlar.yoksa gümrük ücretini ödeyip birinin gidip bir yerden almasımı gerekiyor.
  • arkadaşlar ispanyadam ems ile mektubum var daha once 10 gunde ulasiyordu takip koduyla bu gonderide yarin 10 gun olacak ama bana veeilen kodu ptt kargo takibe yazinca hata veriyor ispanyanin kendi track trace sitesinde accepted gozukuyor neden boyle oluyor bilgisi olan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

arkadaşlar ispanyadam ems ile mektubum var daha once 10 gunde ulasiyordu takip koduyla bu gonderide yarin 10 gun olacak ama bana veeilen kodu ptt kargo takibe yazinca hata veriyor ispanyanin kendi track trace sitesinde accepted gozukuyor neden boyle oluyor bilgisi olan varmi

çok şükür bu gün de bloklucak biri çıktı
  • ejder2 E kullanıcısına yanıt
    Takılır muhtemelen. DHL ile gelen her şey takılıyor. 30 dolar zaten limite çok yakın. saç protezi yasaklı mı bilmiyorum..

• maranga44 M kullanıcısına yanıt
    Faturaya belirtilen ürün fiyatı üzerinden %18 vergi ödersiniz adresinize gelir. bir yere gitmemize gerek yok ödemeyi banka hesabına yaparsınız.

• 
Sayfa: önceki 10331034103510361037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.