Şimdi Ara

Tüm devlet bankası ATM'leri birleşti (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
9
Favori
31.207
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
285 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Halkbankda hesap işletim ücreti yok. Mobil uygulamadan yapılan eft havale ücretsiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    enpara eskiden iyidi hocam. artık işlemlere ücret almayan çok banka var. enpara kampanyalarından daha fazlasını yapan senin bankan,ceptetebler var
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    bu bilgi bize 2 hafta atm hizmetleri birleşmeden önce mail atıldı.ziraat personeliyim kaynakta sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Ya hocam para gönderiyorsun ücret almıyor kontör yüklüyorsun ücret almıyor her türlü fatura ödüyorsun yine ücret almıyor hesabından 1 kuruş kesinti yapmıyor yani bu enpara sevilmezmi

Müşteri hizmetlerini arıyorsun öyle bir ilgi gösteriyorlarki insan şok oluyor

İş bankasindan kredi kartı (öğrenci) finansbank enparadan hesap kartı kullanıyorum ikisinden de aşırı derecede memnunum aidat almıyorlar

Saygilar
    Enpara menpara bilmemde 10 senedir garanti kullanırım. Bonustan da aynısını yapabiliyorum. Yani mucizevi birşey yok aslında. Sanırım kart kullanmaya yeni başladınız. Bu kadar abartılacak mucizevi bir şeymiş gibi bahsetmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 18 Nisan 2018; 23:44:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

Konuya kaynak ekler misiniz? Googleda yüzeysel aradım bulamadım.
    Ziraat Bankası personeliyim.Konuyla ilgili paylaşım yapıldı bizle. Arkadaşın dediği doğru
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Hangi konuyu iletmiştiniz? Belki çözeceğim birşeydir
  • quote:

Orijinalden alıntı: renklinot

Bence tüm ATM ler birleşse daha iyi olur.her yer verimsiz çöplüklerle doldu.Altı üstü karta para yatır çek için ATM ler kullanılıyor.Bence Tüm ATM ler birleşmeli standart hale gelmeli
    20 kişi sıra bekler.
  • Ben de enpara kullanıyorum finansbank dışında para yüklerken hep 2-3 tl kesiyor. Çekmek bedava da neden yüklemek paralı çok saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: Spitzig

Ziraat Bankası personeliyim.Konuyla ilgili paylaşım yapıldı bizle. Arkadaşın dediği doğru

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim yanıtınız için
  • Ben 6 yıldır Yapı Kredi kulllanıyorum.Ne havale ,ne EFT ,ne fatura ,ne de kredi kartı borcu (YK ait yada değil) benden bir kuruş komisyon almadı ve almıyor.Hesap açtırmaya ne şubeye nede müşteri temsilcisine başvurdum.Bütün işlemlerimi internet üzerinden hallettim. (Harbiden helal olsun Yapı Kredi bilişimcilerine.Tebrikler ! ! !)

Akbank ₺750 limitli kartıma ₺120 yıllık aidat ücreti istiyor.5 yıldır Limitimi arttırın diye SMS gönderince olmaz diyor ama ₺750lik karta ₺120 almakta sorun görmüyor.(Komed)i

İşbank Maximum bence Akbank'ın türevi.PC'de mouse ne kadar hareket ettirirsen o kadar yada mobilde uygulamayı ne kadar açık unutursan o kadar para kesiyor,Swift reklamı vermişti zamanında 1-1.5 sene önce yanılmıyorsam, €1750 para göndermek istedim Finlandiya'ya bana 2350 komisyon bedeli çıkardı Western Union'da ama Yapı Kredi ile €45 komisyonla halletik aynı Western Union sistemiyle.İşnetten işlem yapmasan bile o*urduğunu duysa ücret istiyor.(Komedi)
    Halkbank Kredi Kartı çıkarttırmak istedim, o evrede de garip istekleri olduğunu hatırlıyorum.(Şubeye bizzat gidip başvurmam gerekiyormuş vs.) (Komedi)
    En komiğide HSBC idi.Kredi kartımın harcamasında bir gariplik sezimledim ve HSBC MH aradım ama ne yazık ki kendi kredi kartımın hesabına hiçbir şekilde giremedim ve bilgi alamadım Müşteri Hizmetleri ile konuşuyor olmama rağmen.O zaman kartı iPTAL edin dedim kapattırdım. (Süper komedi)

Son bomba Türkiye'de pek AKTiF olmayan ODEABANK...Yine internet üzerinden dandik bir siteden istemeyerek ve de riske girerek bir alışveriş yaptım ve yaptığım alışverişten pişman oldum.Sağolsun Odeabank MH o kadar yardımcı oldular ki, hem transactionu durdurdular hemde ücreti bedelsiz geri iade ettiler. (Tebrikler)

• haberdar ettiğiniz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Te.k

Halkbankda hesap işletim ücreti yok. Mobil uygulamadan yapılan eft havale ücretsiz
    Herkese mi ücretsiz? Önceden ucretsizdi sonra her şeyden para almaya başladılar bırakmıştım.

• ziraat atm birleştirmeden önce emekliden kredi kartı yıllık ücreti almayı bıraksın (hala alıyor mu tam bilmiyorum) ,personelini gençleştirsin ,ne zaman görsem içerisi tıklım tıklım ve devlet memuru yüzü karşımızda

maaş kartı olması nedeniyle mecburen kullananlar için tabi ki güzel bir olay ,gerçi artık işlerimin tamamını ben bile internet üzerinden yapıyorum (emekli birisi olarak)sadece para çekme mecburiyeti olduğunda atm. gerekiyor , işbankın atm.leri de bayağı yerde var ,hiç olmazsa işbank dan enparaya eft yapıp enpara dan çekiyorum ,çok mecbur kalırsam komisyonunu öder alırım başka banka atm. sinden (şu zamana kadar böyle bir gerek duymadım)
  • en son ziraat 100 liraya 15 lira komisyon almıştı benden iş banaksı kredi kartından
  • Bu uygulama başladı mı yoksa ileri bir tarihte mi uygulanmaya başlanacak?
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Herkese ücretsiz

• kkai88 kullanıcısına yanıt
    az önce gelirken ziraat kartımı vakif katılım bankamatiğine taktım 60₺ çektim herhangi bir ücret almadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-905980A01

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Cidden soruyorum FAİZ ile KATILIM PAYININ arasındaki fark nedir?
  • Helal be nasıl akıllarına gelmiş

• Akıllı birileri var demekki bu bankalarda. Aferin iyi şeylerde oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.