Şimdi Ara

Tüm devlet bankası ATM'leri birleşti (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
9
Favori
31.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
285 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATM talebinde bulunmuştum hocam. Birkaç kere yazdım, hatta Enpara "ATM istiyorsanız şu linkten talep açın" diye SMS gönderdiğinde bölgedeki tüm arkadaşlara talepte bulundurmuştum fakat planlama yapmıyorlarmış paşalar. Enpara ile Finansbank'ın farkı burada ortaya çıkıyor. Enpara müşteri odaklı, Finansbank finans odaklı çalıştığı için AVM'lere bile ATM kurmaktan acizler.
  • Vakıfbankta günlük çekme limiti 2000 TL olduğu halde Akbankta 1500 TL. Bu limitleri ayarlasınlar birazda.
  • Test edildi. onaylandı. komisyon olmadan vakıfbank kartımla ziraat atm den para çektim. sıfır sıkıntı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu bankaların birinde çalışıyorum. Dikkat etmeniz gereken kısım ise Kredi Kartı Nakit Avans da komisyonların aynen geçerli olduğu sadece vadesiz hesaplarda yapılan çekimlerde komisyon alınmadığı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Enpara hepsini tokatliyor :)
    Geçen 25 kuruş istedi bir bakiye sorgulamaya bırakın Allah aşkına ...

Deneme amaçlı iş bankasının bankamatiğine koymuştum.

İstediğimiz bankamatiği kullanabiliyor muşuz da istediğimiz yerden ücretsiz para atıp para alabiliyor muşuz da ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssdsadas

en son ziraat 100 liraya 15 lira komisyon almıştı benden iş banaksı kredi kartından
    o 100 tl ye 15 lira komisyonu alan ziraat bankası değil iş bankası, dikkat ederseniz işlemi yapmadan önce bir uyarı çıkar, "bankanız bu işlem için sizden XX lira komisyon alacaktır" diye, ziraat bankası sizden komisyon almaz, işlem bazında bankalar arası bir standart rakam vardır o rakamı iş bankasından alır. o ödediğiniz komisyonun iş bankasına gidiyor yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün halkbankası kartıyla ziraat atmsinden para çektim komisyon almadı baya iyi.
  • Kuveyt Türk'ü kötünün iyisi olduğu için tercih ediyorum fakat faizsiz olma vasfını yitireli çok oldu. Kira sertifikası adı altında faizli işleme bulaştı hepsi. Bu nedenle katılım hesabına para yatırmıyorum. Vadesiz olarak kullanıyorum.

Paramı orda tutmamın sebebi de ücretsiz bankacılık sistemine destek olmak. Bankaların EFT gibi tamamen dijital olan bir işlemden para almalarına sonuna kadar karşıyım. 1 TL bile olsa kesinlikle işlem ücreti, kart aidatı vs ödemek istemiyorum.
  • Eft'de ücretsiz mi oluyor yani bu bankalar arasında ?

Uygulama bence çok faydalı, esekler gibi bankamatik aramaktan kurtuluruz.

• Şu olaya Encard'ı da dahil etselerdi keşke.
  • Tek bir atm onları bulacak,

Tek bir atm onları yönetecek ve karanlıkta bulup birbirine bağlayacak..
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Evet vakifbank kullanicisi olarak cok isime yarayacak. Vakifbank atm si arayacağıma ziraattan cekerim.

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    İş bankasından bende çok memnunum ama enparayı denemedim daha.

• Bütün ATM'ler birleşse hangi banka bir daha gerekli yere ATM koyma girişiminde bulunur? Gereksiz yüke katlanmamak için tek tek kaldırırlar ATM'lerini. Sonra ATM kullanmanın da ücretli olacağı bir sürece gider olay.

Enpara'da güvenlik açığı oluştu sanırım. Geçen hafta biri benim hesap numaramla internet bankacılığıma giriş yapmaya kalkışmış. Cep telefonumdan girdiğimde, hesap numarasıyla başarısız giriş denemesi uyarısıyla karşılaştım. Halbuki TC kimlik no ile giriyorum hep ve hatalı bir şifre falan girmemiştim.

Halkbank'ta ise zaten bilgilerimiz kötü ellere geçmiş durumda. Hangi şubeye yakın oturduğumuza kadar biliyor kötü niyetli kişiler. Halkbank'ın bildiği telefonuma her gün iademi alayım şeklinde dolandırıcı mesajı geliyor.
  • Şuan bu durum geçerli mi beyler ? Deneyen oldu mu ?

Bazen elimdeki parayı eşimin hesaba yatırayım diyorum, evin yakınında onun bankası yok işin yoksa arabaya bin öteki atm'ye git birde cadde üstü park etmekte sıkıntı :) Bu durum geçerli hale geldiyse benim için büyük kolaylık olacak...
  • Ulkemizde guzel seyler de oluyor.

• Ergen moderatör yorumu neden silinmiş!?

Bu forum nasıl bir çöplük haline geldi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ya hocam para gönderiyorsun ücret almıyor kontör yüklüyorsun ücret almıyor her türlü fatura ödüyorsun yine ücret almıyor hesabından 1 kuruş kesinti yapmıyor yani bu enpara sevilmezmi

Müşteri hizmetlerini arıyorsun öyle bir ilgi gösteriyorlarki insan şok oluyor

İş bankasindan kredi kartı (öğrenci) finansbank enparadan hesap kartı kullanıyorum ikisinden de aşırı derecede memnunum aidat almıyorlar

Saygilar
    ayrıca 2019 yılına kadar tüm bankaların atmlerinden her ay ikikez 500tl + 500tl çekimler ücretsiz masrafsız enpara kart kulananların bilgisine
  • quote:

Enpara hepsini tokatliyor :)
    ATM konusunda enpara anca kendini tokatlar. Devlet bankalarının atmlerinin birleşmesi gerekli ve güzel bir hareket olmuş umarım birkaç banka da kendi aralarında anlaşma yapıp birleşir. Tüm atmler ortak olsun diyenler güzel diyor ama o atmler çok pahalı cihazlar ortak iş baya zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 19 Nisan 2018; 23:37:36 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.