Şimdi Ara

TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
1
Favori
16.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu listeler bir CHP belediyesine işçi alımı ike ilgili olsa neler olurdu neler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • utanın lan kendinizden, şu listelere adınızı bile sokamadınız....

• 0zkanK. kullanıcısına yanıt
    Metin Cihan kimmiş mi? 😂 birazcık Twitter kullanan ve gündemi takip eden insanlar bilir Metin Cihan’ın kim olduğunu. Sen google’a yaz bakalım kim olduğunu görürsün ne haberler yaptığını görürsünüz. Biraz belgelere baktığınızda incelediğinizde hangi tarihlerde oluşturulduğu, ne zaman son düzenlendiği vb.bilgilere kolaylıkla ulaşılabilir. Adamlae savcı hakim atamış, sen diyorsun ki mahkemeye başvursun 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu sıradan bir torpil belgesi değil, bu artık başka bir boyut.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sağa sola fetö diyen Mansur Yavaş kurtçukları diyen ve Veyis Ateş'i savunan ne diyorsa kendisidir. Yakalandın kripto ekran görüntüsü alındı. TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs... 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 14 Ekim 2021; 9:57:54 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Gene damlamış tipini sıfatını.. Seni doğurana yazık safi ziyansın.. Ceza verecekse verebilirler yöneticiler.

sen de bu listeden biri değilsen Allah akıl fikir versin sana

• Yukarda EXEL tablosunu belge diye paylaşan, konuyu açan arkadaşın da kaynak diye aldığı Metin Cihan kim biliyor musun ? Asıl adı Cihan YÜCEL olan , birçok suçtan da sabıkası olan, 79 Tunceli doğumlu, 2019'da TR'yi terk etmiş yurtdışında firari bir adam, bir çok suçtan aranıyor. Bunun ablası da PKK kırsal faaliyetlerini yürüten sorumlu. İşte EXEL dosyasını belge diye ciddiye alıp yorum yaptığınız adam bu !

TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs...

• TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs...

Optimist sen zamanında MEHMET ALTAN ve EMRE USLU paylaşımları yapıyordun. Kendinizi bu işlerden sıyırmak için böyle paylaşımlar yapıyorsunuz. TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs... 

Hatta yeri gelmişken kerimcem'in mesajının EMRE USLU ile kısmen aynı olması çok dikkatimi çekmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 14 Ekim 2021; 10:47:11 >

TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs...yeni çağ gazetesi
    Eski TÜGVA yöneticisinden canlı yayında itiraf. Önce beni yargılayın
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/eski-tugva-yoneticisinden-pes-pese-itiraf-480211h.htm

"TÜGVA Eski Yöneticisi Tamer Özsoy, ‘TÜGVA aracılığıyla kamuya yapılan atmalar’ iddiası ve peşinden gelen tartışmalara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Özsoy, “Türkiye Cumhuriyeti’nin savcılarına sesleniyorum, ilk başta beni sonra tüm sorumluları yargılayın. Bu konunun üzerine gidilmesi lazım” dedi.  

"

• Surpentor kullanıcısına yanıt

Ahahaha gol olmuş.

EXEL demiş bir de. HE exel ulan. Ortaya çıkan rezaletleri nasılda can siparane savunuyorlar.

YOLON BONLOR.

He yalan.

Allah sizi bildiği gibi yapsın. Az kaldı az.

PS: özkan efendi, SDN forumuna dön diyorum sana. Bu forum sana ağır gelir!

TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs...www.gercekgundem.com
    Paylaşılan listeden seçip tek tek aradı: 'TÜGVA'ya başvurduğunu kabul etti ve...'
    https://www.gercekgundem.com/guncel/306064/paylasilan-listeden-secip-tek-tek-aradi-tugvaya-basvurdugunu-kabul-etti-ve

"WikiLeaks’in ABD Dışişleri Bakanlığı’na ait kriptoları yayımladığı günlerdi. 

Yani 2010 yılının sonu... 

İstanbul’da bir camide Hucurât suresinin 6. ayeti okundu: 

“Ey iman edenler! Bilmeden birilerine zarar verip de sonra yaptığınıza pişman olmamanız için, yoldan çıkmışın biri size bir haber getirdiğinde doğruluğunu araştırın.” 

İmam, AKP’yi zor duruma düşüren WikiLeaks sızıntılarına karşı cemaati uyarıyordu. 

Ne ilginç:  

“Türkiye’nin WikiLeaks’i” denilen, TÜGVA sızıntılarının konuşulduğu saatlerde Ahmet Şahinalp de Twitter’dan aynı ayeti paylaştı.  

O mu kim? 

Anlatayım... 

Tarih: 4 Ağustos 2002. 

Yani AKP’nin iktidara gelmesinden kısa süre önce... 

Elazığ’ın Sivrice ilçesindeki Merkez Camisi’nin avlusunda bir çanta bulundu. Sahipsizdi. Çanta fünye ile patlatıldı. İçinden yüzlerce sayfalık dosya ve hafıza kartı çıktı. Belgelerde 164 Emniyet müdürünün tüm bilgileri ve bürokraside örgütlenme planları vardı. 

Çantanın sahibi olan isim Malatya’da bulundu, gözaltına alındı. Tüm sorulara karşılık hep aynı şeyi dedi: “Yanıt vermek istemiyorum, bilmiyorum.” 

Hemen sonrasında bir gizli el devreye girdi, serbest bırakıldı. 

19 yıl önce bir cami avlusunda bulunan çantadan çıkanlar Fethullahçıların mahrem belgeleri, serbest bırakılan sahibi Ahmet Şahinalp ise örgütün bölge imamıydı. 

Şahinalp, yıllar içinde FETÖ’deki görevinde yükseldi. Emniyet’teki atamalardan ve kumpas davalarının nasıl yürütüleceğinden sorumlu oldu. Bugün ise FETÖ’nün “Paralel Devlet Yapılanması” olduğuna dair görülen davanın firari sanığı. Zira, 17 Aralık sürecinde yurtdışına kaçtı, Almanya’da örgüte çalışmaya devam ediyor. 

‘AK PARTİ’DEN YA DA TÜGVA’DAN REFERANS GEREKİYORDU’

Şuraya geleceğim... 

Metin Cihan, sızdırılan TÜGVA belgelerinin yeni bir paralel devlet yapılanmasını ortaya koyduğunu ileri sürüyordu. Söz konusu belgeler özelinde bu tez abartılı gelebilir ama evet, izleri vardı. 

TÜGVA Başkanı bile doğru olduğunu kabul ediyordu. Ama olsun, açtım listeyi, “torpilli” bir ismi aradım. Avukattı, hâkim olmak istiyordu. TÜGVA’ya başvurduğunu kabul etti. “Biliyorsunuz, AK Parti’den ya da TÜGVA’dan referans gerekiyordu” diyordu. 2016’da ve 2017’de sınavlara girmişti ama TÜGVA referansına rağmen hayaline kavuşamamıştı. 

Bir savcıyı aradım. Onun da ismi listedeydi. İstediği koltuğu kapmıştı ama sorularıma yanıt vermek istemedi. TÜGVA referansını sorduğumda ise yalanlamadı, “Bilmiyorum” diye garip bir karşılık verdi. 

Bir başkası “Konuşmak istemiyorum” dedi. 

Filmin sonu bağlanıyordu.

Kovduğu Fethullahçıların yöntemiyle kadrolaşmaya çalışan bir örgütlenme... 

Bunun ortaya çıkmasıyla, Fethullahçıların ilk sızıntısındaki ismin TÜGVA’ya destek gibi mesajı... 

Devlete yerleşen ya da yerleştiren isimlerin tıpkı o Fethullahçı gibi kendilerini savunmaları... 

Polis Akademisi, Ekim 2017’de “Yeni Nesil Terör: FETÖ’nün Analizi” adlı bir rapor hazırladı. Devletin o raporundan iki cümleyle bitireyim: 

“Dini örgütlenmelerin dini sahada tutularak, bunların bürokraside yapılanmalarının önüne geçilmelidir. Bürokraside FETÖ’den boşalan yerlere göz diken ve devlet içerisinde örgütlenme gayretinde olan başka gruplara da kesinlikle göz yumulmamalıdır.”"

"Mahkeme kararı yoksa kimseye terorist denmez ispatlanana kadar" demişsiniz ya, ben 11 yıllık memuriyetimden 1 gecede yayınlanan KHK ile ihraç oldum. Sen ne konuşuyorsun ya. Bu ülkede hukuk olduğuna gerçekten inanıyor musun? Mahkemelere güven olmadığı için insanlar öncelikle sosyal medyadan sesini duyurmaya çalışıyor. Ben demiyorum ki belgeler savcılığa verilmesin. Elbette verilsin ama Akp adalet sistemi onu da sümen altı edecektir.

TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs...www.gercekgundem.com
    Florya’da 15 milyona yapılan yurt, sessiz sedasız TÜGVA’ya tahsis edilmiş
    https://www.gercekgundem.com/guncel/306055/floryada-15-milyona-yapilan-yurt-sessiz-sedasiz-tugvaya-tahsis-edilmis
  • Bunları gönderen onlarca gazeteciye farklı mailden göndermiş. Bu forumdakiler saf sadece ilk paylaşan üzerinden prim kasıyorlar. Parayla insanları tutmaya kalkarsan menfaati bitince senin bilgilerini etrafa sızdırır.

Aynı mail Murat Ağırel'e gelmiş. Kendisi araştırmış.

Sen onları yazarken ben taraf aleyhine yazı yazdığım için ceza alıyordum KRİPTO TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs... 

Kaçsan ne olur kaçmasan ne olur? Benim bir partiye üyeliğim yok boşuna Kanas Canan üzerinden bana gelme TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs... 

Kendin işine gelince geçmişi kurcalıyorsun ama işin ucu sana dayanınca zırlıyorsun. TÜGVA'nın Torpil Listesi - Hakimlik, Subaylık, Polislik, Kaymakamlık Vs... 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 14 Ekim 2021; 11:17:16 >

• Şükürler olsun ki babam bu ak sever yaşlılar arasında değil.

Babam falan dinlemem bana akp yi RTE yi öven kim olursa arama mesafe koyarım.

Bakıyorum hala 55 yaş üstü kafayı yemiş.
    Dolar artsada seni yedirmeyiz Erdoğan..
    Bir daha açılım yapma oyum sana Erdoğan.
    Sarızeybek komutana bile sen fetöcusun diyenler var akıl alır gibi değil.

Eskiden daha çok şehit haberi gelirdi buda Sarızeybek için başarısızlık diyen mi dersin..
    Bizi kıskanıyorlar dolar ile vuruyorlar diyen mi..
    Adamlar bu tugva olayını bile CIA yada İngiltere istihbarat işi olarak görüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplumun %80'nin bir şekilde içine sızmış, Siyasete, Ticarete, Medyayıa, Eğitime, Yargıya , Emniyete, Orduya , Futbola bile yön verecek güce ulaşmış , etkilemiş bir yapı daha ne olduğu bilinmezken, hainlikleri, planları ortaya çıkmamışken , o gruba ait medyadan bir alıntı paylaştık diye kalkıp burada arsızca, utanmazca tanımadığın bir insanı itham edemezsen, mahkum edemezsin, böyle bir şeye hakkın da yok haddin de yok senin. Ben onlarla mücadele ettim diyorsun , hadi, ordan. O hainlerin niyetleir ortaya çıkıp eylemgeçtikten sonra asıl o dönemden sonra kimler yanında yer almış , Bankaları, TV'leri, Dersaneleri kapanamsın diye kimler gidip kapılarında yatmışlar ona bak, asıl tehlikeli olan, üzerine gidilmesi gereken onlar. Dışardan teröristler eliyleeski casusuluk günelrinden kalma malzemeleri servis ediyorlar, ona buna iftira atıyorlar, bakıyoruz ilk kim sahipleniyor diye : Biz mücadele ederken siz destek verdiniz diyenler koşuyor. Elinizde tuzluk hıyarım var diyen Hainin peşine düşmüşsün, Burada açılan haber başlıklarının %90 'ının altında bu Örgütün veya ona bağlı Fondaş medyanın imzası var.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.