Şimdi Ara

Tüfek Mikrop ve Çelik (Çıktı) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
7
Favori
22.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana uzak bir kitap.belki yıllar sonra okuyacak düzeye gelirim.
    Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 300 dolara yazarı komple satın alıyorsunuz arkadaşlar kesin bilgi yayalım. Doğru bildiklerimizi söyledik diye sözde muhalif olduk iyi mi. Açıkfikirli olması gereken kitle bile kendinden olmayanı bu kadar ötekileştiriyor ve yazılarını "kâle" almıyorsa kahvedeki adam ne yapsın. Adam çıkmış küfür edeceğim diyor. Böyle bir mantık olabilir mi? Okumuş etmiş keyf-i azizince kitaplar paylaşan adam bile sıkışınca küfür ederim diyor. Et kardeşim küfür nedir güler geçerim ben küfre. Ondan sonra ufacık şeyde kanlı bıçaklı oluyor millet. Okuduğunuz kitapları sayısal bir değer olarak görmeyi bırakıp azıcık da özümsemeyi deneyin. Kitap pahalı deyip kafanızı kuma gömmek mesele değil, bunu herkes yapar. Kitap neden pahalı sorusunun arkasını deşin, bu sizi ne sözde muhalif yapar, ne objektivizenizi kaybettirir - doğru yazdım mı bilmiyorum bu nasıl entelektüel bir kelime aman aman - ne de fanatik yapar. Haber bültenlerine kalsa ülke Norveç zaten. Gariban esnafı kıstırıp neden fırsatçılık yapıyorsun diye soran bu haber kanallarına da inanıyorsunuzdur siz şimdi. Herkes aynı şeyleri söylüyorsa durup bir düşünün herkes yanılıyor olabilir mi acaba diye. Öpüyorum hepinizi şekerler.

• Ben eski basım ciltliyi zamanında 23 TL'ye almıştım. Çok pahalı bu fiyata.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitapyurdu twitter sayfasında %50 indirim anketi var.

Tüfek Mikrop ve Çelik yarın 35 TL olacak büyük ihtimalle ve sınırlı sayıda olacak. Bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: zegerezen

Kitapyurdu twitter sayfasında %50 indirim anketi var.

Tüfek Mikrop ve Çelik yarın 35 TL olacak büyük ihtimalle ve sınırlı sayıda olacak. Bilginize...
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00E4D6C57 -- 28 Ekim 2018; 20:47:40 >
  • Yarın öğlen 12.00 gibi sonuçlanır anket gece 00.00 a kadar devam eder. Ama erken almaya bakın belli bir sayıyı geçince bitiyor indirimli satış.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Yarın öğlen 12.00 gibi sonuçlanır anket gece 00.00 a kadar devam eder. Ama erken almaya bakın belli bir sayıyı geçince bitiyor indirimli satış.
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00E4D6C57 -- 28 Ekim 2018; 20:47:52 >
  • ozgurs59 gereken cevabı vermiş.
    anket 10:22'de bitiyor. siz o saatten itibaren takip edin. stoklarda sınırlı oluyor erkenden almak lazım.
  • Arkadaşlar Kidega'nın enpara kampanyasıyla birleştirebileceğim kampanya ya da kod var mıdır? Yüzüklerin efendisi ciltli satın alacağım.
  • Bu arada kitabın kitapyurdu fiyatı platin üyelikle 40TL oluyor zaten, %50 indirimin çok büyük bir etkisi yok şimdilik.
  • Şu an Kitapyurdu.com'da 35 lira seviyesine düşmüş.
  • Bu ara kitapyurdu işi savsaklıyor herhalde herkes şikayetçi kargolamıyorlar, yanlış gönderiyorlar filan diye. Sipariş verdiğimden beri temin edilmiş gözüken 2 ürünüm hala kargolanacak 5 gündür.

• 35 TL "günümüz şartlarında" 700 sayfalık, orijinal kapağıyla, türkçe önsözü ile vs. yeni basımı yapılmış bir kitap için gayet normal. Almak isteyen bence kaçırmasın.

Kitapyurdu bu herkesi bir günlük platin üye yapıp, bir günde 200 küsür bin kitap satmasından sonra kıçı doğrultamadı. Normalde temin edildiği gün kargoya verilen siparişler 3 gün veya daha uzun süre sevk edilmeyi bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 3 Ekim 2018; 17:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Bu ara kitapyurdu işi savsaklıyor herhalde herkes şikayetçi kargolamıyorlar, yanlış gönderiyorlar filan diye. Sipariş verdiğimden beri temin edilmiş gözüken 2 ürünüm hala kargolanacak 5 gündür.
    Hiç sormayın hocam. Ben de 28 Eylül'de verdiğim sipariş için bir kitabı temin edemedi hala. Hayır, en azından sisteme bilgi düşsün, kitabı değiştireyim stoklarında yoksa. Arıyorum hatta 100 kişi bekliyor, geri dönen falan yok. Mesajla ulaşmak zaten mümkün değil. Hiç yakışmıyor koca koca sitelere. Bir işimiz de düzgün olsun şu ülkede.
  • Cepteteb Ekim sonuna kadar uzatılmış. Tüfek mikrop ve çelik %50 ve 25₺ iade ile kombolanırsa çok uyguna gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurs59

Cepteteb Ekim sonuna kadar uzatılmış. Tüfek mikrop ve çelik %50 ve 25₺ iade ile kombolanırsa çok uyguna gelir
    uzatmış ama toplamda 75 lira limitini yükseltmemiş. son 3 ayda doldu o limit.
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Cepteteb konusuna yazmışlar ben de girip okudum ama dediğiniz gibi o detayı atlamışız.

Ne anlamı var ki toplamda 5 ay oldu başlayalı hâlâ 75 yaptılarsa boşa uzatmışlar demektir.

• 3 gün önce 39 liraya aldığım kitap 68 lira olmuş, soran olursa tmç çok pahalı dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efeff -- 3 Ekim 2018; 14:43:17 >

• john ciga J kullanıcısına yanıt
    çevirmen aynı kişi sorun olacağını düşünmüyorum ben
  • vyesovshchikov V kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sayenizde bende uygun fiyata aldım 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.