Şimdi Ara

Tüfek Mikrop ve Çelik (Çıktı) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
7
Favori
22.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Be All My Sins Remembered

O kişiye birkaç konuda da denk geldim; klasik fanatiklerden bir diğeri, sözde muhalif. Bu sebeple de objektivitesini kaybetmiş durumda. Zaten bu konuda yazdıkları da bunun kanıtı, bence böylelerini kâle alarak cevap vermeyi bırakmalısınız.

Bu tavsiyem herkes için geçerli; zira bu tür fanatiklere cevap vererek yaptığınız tek şey suya şekiller çizmekten ibaret.

Alıntıları Göster
    Hayır cevap vermek de istemiyorum ama inatla yazıyor bir nane bilmeden o canımı sıktı.

Mümkün olduğunca yazmamaya çalışıyorum bu tiplere zaten.

• Vay arkadaş, 70 lira nedir yahu. Ben yıllar önce bir fuarda bu kitabın TÜBİTAK baskısını alırken çok indirmediler diye içimden sitem etmiştim (14 liradan 12 liraya inmişti sanırım ), görevli arkadaşlardan çok özür diliyorum.

Kitaba sarılayım da öyle yatayım bari
  • Amcamın kütüphanesinde iyi ki bulmuşum bu kitabı 70₺ fiyat biçmek açgözlülük tür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitapyurdu.com'da 50 lira. Ek indirimi olanlar için 48 lira ve daha altı da olabiliyor.

• Uzun zamandır bekliyordum ama bu kadar da pahalı olabileceğini düşünmemiştim. Eğer e-kitap okumak sorun olmuyorsa epub formatını indirebilirsiniz.

https://yadi.sk/i/VAfi1DouAGQiPA

• 200-300 dolara kitap telifinin alındığını düşünen arkadaşın hayalgücü baya gelişmişmiş ya, 2017’de doğan kitap tmçnin telif hakkı için 250 bin dolar teklif etmişti pegasus aldığına göre bundan fazlasını vermiş demekki.

200-300 dolar için kim niye kitap yazsın ne ilginç insansınız ya.

• Efeff E kullanıcısına yanıt
    Hocam belirttiğin rakam abartı değil mi? Bu ülkede hangi kitap o kadar kâr ediyor da telifi yüzbinlerce dolar olacak. Öyle bir kitap yok zaten.

• Zamanında kitapyurdundan puanla bedavaya almıştım. Bilseydim birkaç tane alır karaborsadan satardım. Kitap param çıkardı.
  • Bkmde ciltsi 55TL. Şimdilik en uygunu bu.

https://www.bkmkitap.com/tufek-mikrop-ve-celik-347192

• Leingrad kullanıcısına yanıt
    Karton Kapak: 43.39 ₺ kargo bedava

https://www.bkmkitap.com/tufek-mikrop-ve-celik-347353

• e kardeşim tubitak o zaman zararına satıyordu 12 liraymış kitapyurdunda(zamanında), hadi döviz möviz de 3 e katla yine bu fiyata yaklaşmıyor bile. Hem aylarca beklet piyasa yap sonra 50 lira çak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efeff

200-300 dolara kitap telifinin alındığını düşünen arkadaşın hayalgücü baya gelişmişmiş ya, 2017’de doğan kitap tmçnin telif hakkı için 250 bin dolar teklif etmişti pegasus aldığına göre bundan fazlasını vermiş demekki.

200-300 dolar için kim niye kitap yazsın ne ilginç insansınız ya.
    Ahahahaha. 250 bin dolar mı? Hani şu altı sıfırlı olan, sadafafae
  • Kitabı alınca tr ye özel bir önsöz ilave edilmiş o önsözü fotoğrafını çekip konunun ana sayfasına koyar mısınız
  • mcgill kullanıcısına yanıt
    Telif sıkıntısı yaşanabilir.

Ben bir kitapçıya gidip satın almadan okumayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zegerezen -- 27 Eylül 2018; 8:40:55 >
  • Kitapyurdunda önümüzdeki haftaki Twitter Anketinde %50 indirim alabilecek 4 kitaptan biri TMÇ.

https://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/best_sellers&list_id=766

Eğer seçilir ise haftaya Çarşamba Ciltsiz olanın fiyatı 35TL'ye düşer. Yeni çıkan 700 sayfalık bir kitap için "günümüz şartlarında" 35TL çok abartı değil, alınabilir bir fiyat.
  • Leingrad kullanıcısına yanıt
    %90 seçilir bence. Biraz da yılmaz özdil oy alır.

Ama şu anda da ciltli olan platin üyelikle 60.75, cepteteble 35 e gelir. Kendi kartınız yoksa 45 e gelir. Ciltli için 10₺ değer bu kitaba.

• Sartre - Bulantı zaten %54 indirimli. Zam gelsin diye kimse oy vermez herhalde :)

İndirim günleri sınırlı sayıda kitap satışa çıkıyor. Erken davranıp almak lazım.

ozgurs59’a katılıyorum. %90 oy alır.

Kitapyurdu cepteteb kampanyası ile 25₺,

Kidega enpara kampanyası ile 15₺ indirimli alabilirsiniz. Enpara kampanyayı Aralık sonuna kadar uzatmış. Bilginize...

• Kitapyurdu aşağı çekmiş fiyatları.

Ciltsiz 44.09

Ciltli 56.70

Erken aldık zarar ettik iyi mi :)

(Platin hesap fiyatları)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurs59 -- 27 Eylül 2018; 19:46:6 >
  • Kitap neyi anlatıyor arkadaşlar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 21Temmuz kullanıcısına yanıt
    "Neden Avrupalılar Amerika'yı keşfetti de Amerikalılar Avrupa'yı keşfetmedi" Bu basit sorunun ardında insanlığın MÖ 11.000'den günümüze tarihi gizli. Fizyoloji profesörü Jared Diamond, Tüfek, Mikrop ve Çelik'te, aklımıza gelmeyen, geldiğinde çocukça bulduğumuz soruların yanıtlarını araştırırken, tarımın başlamasından yazının bulunuşuna, dinlerin ortaya çıkışından imparatorlukların kuruluşuna, tarihin seyrini belirleyen pek çok önemli adımı ayrıntısıyla inceliyor. İnsan toplulukları arasındaki farklılıkların, eşitsizliklerin nedenlerini, temellerine inmeye çalışarak sorguluyor; günümüz dünyasını biçimlendiren etkenlerin izini sürüyor... Biyoloji, jeoloji, arkeoloji, coğrafya gibi değişik bilim dallarından beslenen, "Batılı" koşullanmalardan arınmış, geleceği gösteren bir tarih kitabı.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.