Şimdi Ara

tudoru ziyan edecekler bu gidisle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarim sene sonu gelir.. adam transferi birak takimla bir kamp donemi bile geciremedi.. bu adamin eline enkaz verip mucize bekleyecekler.. basarisiz olunxa da istifa tudor..
    karabukun buyuk maclarinin tumunu izledim acik ara ligin en diri takimi.. o kadro muhtemelen baska bir hocada olsa ligin dibindelerdi.. adam ceyhun gulselami bile nasil oynatiyor..

Ayrica futbolculugu doneminden iyi hatirlarim.. defansif acidan tamima buyuk katki saglayacaktir.. zaten 2 eksik var
    1. Kondisyon-fiziksel guc
    2.rezil bir defans

Bu 2 sorunu da cozebilecek bir isim..

Insallah sene sonu gelir pek bir kariyeri yok ama en azindan karabukte yaptiklariyla 1 sansi hak ediyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen öyle işin kötüsü ayhan akmanla mehmet özbekle adam muhattap olacak.
  • Karabük bir maçta 121 km koşuyor. Bizimkileri öyle koştursa 60 dk'da değiştirin işareti yaparlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim takim kosmaz kosturur topa sahip olma oranimiz ort. Yuzde %60 zaten sanki bu tdnin anlayisi bize ters gibi ama bakalim ben de merak ediyorum ne yapacak

• Oyuncu grubu Riekerink gidişine üzülmüştür diye tahmin ediyorum, otorite kurmaya çalışmayan ve antrenman saatlerini bile oyunculara göre belirleyen bir adam gidiyor. Tam ters yapıda bir teknik adam geliyor.

Ya oyuncular Tudor'u yiyecek ya Tudor oyuncuları yiyecek :)

Tudor konusunda bir yandan umutlu bir yandan karamsarım, yapısı bizim oyuncular uyacak mı ? Beklediği takımı bulamadığı için etkisiz mi kalacak, hep merak konusu...
  • Maradona gelsin

Hucum anlasiyla seviye atlatir

Adam defans oyuncusu neymis savunma olarak buyuk katki saglarmis

• kondisyon-fizik gücünü kısa vadede yükseltemez lakin en azından yan top sıkıntısını çözebilir ,3s yi keserse de tadından yenmez
  • Tudor kendisi ziyan olmayi secti

• Tudor'un Karabuk karnesi/basarilari GS'da basarili olabilecegini anlamina gelmez. Iyi futbolcudan iyi hoca zor cikiyor, bunun dunyada da ulkemizde de hatta GS'da cok ornegi var.O asi tutacak olsa Bulent ve Hagi ile tutardi... Yani Tudor'un futbolculugundan dem vurup hocaligina don bicilemez...

Sahsi dusuncem, Tudor GS'da hicbirsey yapamaz. Lig 10.'sundan TD getirip duzelme hayali kuranlar daha cok bekler.

GS'da degisim yonetim kademesinden baslamadigi surece Rienkerink gider Tudor gelir, Tudor gider Sergen gelir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 15 Şubat 2017; 22:49:25 >
  • Galatasaray düşmanları hemen harekete geçti amo etok değol ayop mehmet ekici transferinde rezil olan camiaların eleştirdiği, etik görmediği transfer. başlık altlarına bak, herkes karabükspor'lu sanki.

şike sürecinde emenike'yi 9 milyona al, 11 milyona sat, bir sonraki sene 12 milyona geri al.

kulübü ile transfer görüşmesi yap, olcay şahan'ı ver. ekici "beni x takım istiyor ben oraya gitmek istiyorum" desin, sen adamı süresiz kadro dışı bırak.

bu kadar ahlaklı bir futbol camiasında, karşılıklı anlaşılıp, ederi neyse verilip yapılan transfer etik olmuyor.

şeytan bile galatasaray'ın kapısından döndü bir zaman. stoch, de souza... ahlaktan bahsetmeyin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne diyorum -- 15 Şubat 2017; 19:49:41 >
  • Artık şu muhabbetleri bırakın biraz destek olmaya başlayın.

• 4-5 hafta sonra yonetim istifaya zorlanacak. Yeni gelen yönetim sezon bitiminde tudorla vedalasip fatih terimi getirecek.

• tudor kim yahu ziyan olacak

galatasarayı ziyan etmesinlerde

adamın düşündüğüne bak

başarısız olursak tudoru göndereceklermiş yazık olacakmış

başarısız olursak yazık olacak da tudor kim?

hiç riekerink gibi risk almaya gerek yok

bakarsın umut vermiyorsa, başarısız ise seneye devam etmezsin ama mecbur imzaladılar

başarısız olursa 1 sene daha çöp

aslında en baştan hiç macera aramaya gerek yoktu

bizi şampiyon yapacak adam belliydi

o ismin kenarda olması hakemi, rakibi, federasyonu bile tedirgin ediyor

kimden bahsettiğimi biliyorsunuz

hatırlarsanız ft gs ın başındayken fenerli yerli oyuncular bile her zamanki gibi çirkef olmuyorlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Maradona gelsin

Hucum anlasiyla seviye atlatir

Adam defans oyuncusu neymis savunma olarak buyuk katki saglarmis

Azizim maradona yetenekli bir topçuydu. Stoperlerde yetenekten çok zeka liderlik taktik uyumu gibi faktörler öne çıkar. Tudor da stoperlikten gelen bu özelliklerini takıma aşılarsa çok başarılı olur. Senin demek istediğini görüyorum ama bakış açın çok yanlış

saygılarımla ben mesut.

• Yıllardır futbolun içinde olan adam bu. Menajeri var bir şeyi var kendi kafası var.

Galatasaray'a gelen çoğu teknik adamın olaylı ayrıldığını biliyor kör,sağır,dilsiz değilse bunları biliyordur.

Bunları bilerek geldiği yerde "benim kariyerim mahvoldu yaa" demesi saçmalıktır. Ayrıca kötü yönetse bile Galatasaray'da başarısız değil başarılı olur kendi ismini daha da duyuracak 'teknik adam olarak'.

Ayrıca STSL'de 10. sırada yer alan takımın hocasının da değerini büyütmeyiniz sanki bıraksanız Barça'ya gidecekti biz aldık kariyerini mahvettik gibi konuşmayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astrofizikçi

kondisyon-fizik gücünü kısa vadede yükseltemez lakin en azından yan top sıkıntısını çözebilir ,3s yi keserse de tadından yenmez

Millet sanıyor ki, tudor arap atı gibi koşturur takımı. Dediğiniz gibi o işler öyle olmuyor. Millet sezon sonu boşa mı kamp yapıyor. Kamp dönemi iyi çalışan bir takım, bu işin meyvesini sezon boyunca alır.

Ha ilk maçlarda heyecanla kendini göstermek isteyenler olacaktır. Önemli olan taktik ve mantıkla hareket etmektir. Tudor'da bunu yapacak. İlk maçında fark atarsa G.saray, işte bu yeaa diyenler olacaktır.

Tudor eldeki maya ile kaç ekmek çıkarırım ona bakacak.

• tudorun neyi ziyan olacak arkadaş zaten öyle kariyerli bir adam değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Tudor'un Karabuk karnesi/basarilari GS'da basarili olabilecegini anlamina gelmez. Iyi futbolcudan iyi hoca zor cikiyor, bunun dunyada da ulkemizde de hatta GS'da cok ornegi var.O asi tutacak olsa Bulent ve Hagi ile tutardi... Yani Tudor'un futbolculugundan dem vurup hocaligina don bicilemez...

Sahsi dusuncem, Tudor GS'da hicbirsey yapamaz. Lig 10.'sundan TD getirip duzelme hayali kuranlar daha cok bekler.

GS'da degisim yonetim kademesinden baslamadigi surece Rienkerink gider Tudor gelir, Tudor gider Sergen gelir...

Bu yorumdan tek anladığım ağır korku sinyalleridir
  • Karabük gibi kulüpler de futbolcuları tazı gibi koşturursun gıkları çıkmaz ama iş gs gibi kulüplere geldi mi değişir. Koştur bakalım antreman da karabüklüleri koşturduğun gibi brumayı, sneijder i ve diğerlerini. Hocanın yaşı da genç, bir kaç antreman sonrası takım da huzursuzluk ve cepheleşme başlar. Maçlar da ve antremanlar da sakatlıklar artar. Sakat olmadığı halde sakat numarası yapan oyuncular türer. Kısaca bu hocaya kendi kuracağı yepyeni ve amatör ruhlu futbolculardan kurulu bir takım vermedikçe başarılı olması imkansız.
  • Tanrım sen bizi bu adamın şerrinden koru.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.