Şimdi Ara

tudora sallamayin beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ligin en iyi futbol oynayan takimina pozisyon vermedik. Sanssizlik beceriksizlikle bu sonuc geldi.. tudordan umutluyum en azindan 1 transfer donemi gecirmeli takimla .. su rezil kadroyla bile baya diri takim yapti

• :)
  • 2 de 2 yaptı sallamayın
  • Takimda kondisyon yok riekerinkten enkaz aldi adam

Rikerink kalsaydi bundna farksiz olmazdi adam bal ile gidiyordu
  • Tudor daha nabsin macin başından beri 20 pozisyon kaçtı penaltı verilmedi.Adam zorla topu kalenin içine mi koysun. Tudorun arkasındayım..
  • 6 ay sonra...

tudor istifa!
  • tudor cv si için cok buyuk adım attı ama gs devam etmezse sene sonunda o adım kötü olcak kendisi adına tekrar alt sıra takımlara dönücek yoksa tudor bencede iyi adam
  • Tudorluk bir sorun yok. Bu kadar teknik adam değişti evet iyi değillerdi ama artık teknik direktör yerine başka şeyleri değiştirme vakti. Bu oyuncu grubu ve yönetimle bu kadar. Sezon sonu yeni yönetim ve malesef Terim gelsin bu oyuncu grubunu anca o adam eder ya da değiştirir.
  • Bana kalırsa gsnin istediği hoca değil.ofansif oynamaya alışkın bir taraftar var.Macera gibi geliyor.Belli olmaz tabii kötü bi dönemde geldiği de doğrudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 27 Şubat 2017; 22:17:7 >
  • Bu semih sabri selcuk hakan baltali kadroyu klop a mourinho ya conte ye versen bundan fazlasini yapip sampiyon olamaz
  • eğer yaz ayında bir operasyon olursa gider.yönetimle birlikte tabi.
  • Bu maçın olmasa da Rize maçında kaybedilen puanların tek sorumlusu Tudor'dur.

Takımın en formda ve potansiyelli oyuncularından ikisini sırayla iki hafta peş peşe kadro dışı bıraktı.

3-4 sezondur oynanan, takımın alışık olduğu sistemi terk edip derbiye alakasız bir sistemle çıkarak macera aradı.

Tabi yeni hoca, zamana ihtiyacı var. 2.lik için ipler İbfk'nın elinde ama en azından takımı motive edip 2.liği zorlaması lazım.

Bir de şu Ahmet Çalık niye alındı arkadaş? Hakan'ı severim ama artık kulübede oturup abilik yapma zamanı geldi. Ahmet Çalık daha iyi, hadi daha kötü olsa bile genç en azından. Zaten şampiyonluk şansı kalmamış gençler oynasın bari.
  • Çok şey istemiyoruz ya. Futbol cuları doğru yerde yerinde oynatsın bide değişiklik yapmayı bilsin yeter. Çok mu zor bilmiyorum. Ha bide tolga nın yetenek fukarası olduğunu görsün bi zahmet. Sağ beke şedcuyu koyan semihi koyan gerideyken tolgayı sokan şinoyu çıkaran Tudor da fantazici maalesef olmaz
  • Slaven bilic imitasyonu dedik size. Derbi galibiyetini unutun artik. Fener de yenecek sizi gorursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Slaven bilic imitasyonu dedik size. Derbi galibiyetini unutun artik. Fener de yenecek sizi gorursunuz.

• Eldekilerle bu kadar oluyor ama ligin en kritik maçında üçlü defans nedir. Sorun üçlü veya dörtlü defans ile çözülecek bişey değil ki.
  • Adam zaten demişti şampiyonluk için favorim Beşiktaş diye
  • sınavınız var arkadaşınız 2 sene önceden çalışmaya başlamış ve özel hocalardan ders alıyor, siz 3 ay önce başlamışsınız ve kitaplardan öğrenmeye çalışıyorsunuz. işte beşiktaşla aramızdaki fark buydu. ne olacaktı biliçten beri oturtulmaya çalışan bir sistemi 3-4 sallayıp evine mi yollayacaktık? onu genelde fenerbahçe bize yapıyor.
    kadromuz çok kötü değil bana göre ama belirli bir taktiğimiz yok, riekerink pas oyunu ve bireysle yeteneklerle rakibi yıkmaya çalışıyordu sadece. tudor bu kadar yapabilmiş an itibariyle. önemli olan ligin sonlarına doğru bir fark görüp göremememiz.
  • Tudor'dan bir gelecek beklemiyorum.. Galatasaray'ın sornu sağbek semih ve sol bekte linnes'in olmamasıymış. Çok güzel tesbitler yaptı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Tudor'dan bir gelecek beklemiyorum.. Galatasaray'ın sornu sağbek semih ve sol bekte linnes'in olmamasıymış. Çok güzel tesbitler yaptı..

Semih'i sağ bek son dakikalarda oynattı.

3 lü ve duruma göre 5li defans yaptık. Yani Smeih genelde stoper oynadı maç boyu.

Linnes de vasat futbolcu. Carole dan daha kötü defansı var Linnes'İn.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.