Şimdi Ara

Tübitak (Bilim Çocuk-Bilim Teknik-Meraklı Minik) Dergileri ÜCRETSİZ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
17
Favori
8.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bilim ve teknik dergisi için 2004 yılı ve öncesinde " Tüm Sayıyı Görmek İçin Tıklayın... " aktif değil.
  • çok eski arşivleri bastırıp çocuklara vermeyi mantıklı bulmuyorum. Bu dergiler o günün bilgi ve teknoloji ve imkanlarına yönelik basılıyor . yeni sayılara abone olup eğer eldekiler yetmezse eskilere online bakmak daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: r._fdn

Bilim ve teknik dergisi için 2004 yılı ve öncesinde " Tüm Sayıyı Görmek İçin Tıklayın... " aktif değil.
    şuan bende açık 1970-1980li yılların sayılarını inceliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Muhtemelen birkaç gün çok yoğun olur, daha sonra erişim sağlanır.

Aslında birisi tüm sayıları indirip buluta atıp bağlantı paylaşsa daha yararlı olabilir.

Ekleme:

Başka bir sitede Bilim Çocuk için yapmışlar, 1998 Ocak-2020 Mart aralığı paylaşılmış. Diğerleri için görmedim henüz.
    Bu arada -tahminen- 5 yıl kadar önce bilim tekniğin tüm sayıları paylaşılıyordu sitelerde yani Bilim Teknik için indirmeye son yıllardan başlayıp o paylaşımı bulmak daha akılcı olacaktır.

• 2000 2006 arası bütün dergilerimi bizimkiler atmış çöpe bir türlü bulamadım. Çok iyi takip ederdim. Her dergiyi geçmiş dönemlere tekrar gidip okurdum.
  • görmeyenler için up
  • Ben Bilim Teknik ve Meraklı Miniğe 1 yıldır üyeyim.24 dergi 90 liraya geldi seneliği .Oğlumun ilgisini çekiyor Bilim Teknik de güzel işler çıkarıyor.Pdf ile uğraşmayın abone olun
    https://www.tubitakdergileri.com.tr/aboneDergiYeni.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 6 Mayıs 2020; 16:9:50 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.