Şimdi Ara

Tübitak (Bilim Çocuk-Bilim Teknik-Meraklı Minik) Dergileri ÜCRETSİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
17
Favori
8.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakanlık, tüm Tübitak arşivini ücretsiz olarak yayınlamış.

Link:https://services.tubitak.gov.tr/edergi/user/index.jsp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok teşekkürler paylaşım için uzun zamandır eski bir sayıyı bulmak için uğraşıyordum
  • herhalde çok yüklenme oldu ki açılmıyor 1 saattir
  • Ülkemizin cocuklarina zaten ücretsiz olmalı. Bahsetmişken hasmetlular.

• x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4F83F71BD -- 23 Mart 2020; 1:4:18 >
  • Muhtemelen birkaç gün çok yoğun olur, daha sonra erişim sağlanır.

Aslında birisi tüm sayıları indirip buluta atıp bağlantı paylaşsa daha yararlı olabilir.

Ekleme:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 16 Mart 2020; 16:24:19 >
  • kalıcı olarakmı yoksa virüs muhabbeti bitene kadarmı acaba?
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Link tekrar aktif hale gelmiş.

• Bağlantınız gizli değil diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayfa sayfa PDF indirtmesi çok saçma. Dergiyi komple PDF olarak indirip dijital ortamda karıştırabilmeliydik ya da direkt tarayıcı uygulaması üzerinden okuyabilmeliydik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Sayfa sayfa PDF indirtmesi çok saçma. Dergiyi komple PDF olarak indirip dijital ortamda karıştırabilmeliydik ya da direkt tarayıcı uygulaması üzerinden okuyabilmeliydik.
    Sayfa listelemesinin üst kısmındaki "Tüm Sayıyı Görmek İçin Tıklayın..." yazısını görmediniz sanırım. Oradan iniyor.
  • manyax M kullanıcısına yanıt
    IDM ile boğuşurken gözümden kaçmış. Gerçekten çok teşekkürler.
  • x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4F83F71BD -- 23 Mart 2020; 1:4:22 >
  • Bilim çocuk dergisine kasımda 1 yıllık abone olmuştum. Oğlum şimdi her ayın 15'ini iple çekiyor. Çok kaliteli içeriğe sahip, Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • Bu serilerin hepsini çocuğum için indirmek istiyorum.

Sonrada yazıcıdan çıkartmak mantıklı mı sizce? Yoksa paraya kıyıp satın mı alsam ? Yoksa Paraya kıyıp renkli yazıcıdan mı çıkartsam ?

Her koşulda da kağıt 2.el olacak. (Yani müsvette yaptığım kağıtlardan kullanacağım.)

Ne dersiniz var mıdır fikri olan ?
  • keşke biri tüm bilimveteknikleri drive klasörüne koysa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Bu serilerin hepsini çocuğum için indirmek istiyorum.

Sonrada yazıcıdan çıkartmak mantıklı mı sizce? Yoksa paraya kıyıp satın mı alsam ? Yoksa Paraya kıyıp renkli yazıcıdan mı çıkartsam ?

Her koşulda da kağıt 2.el olacak. (Yani müsvette yaptığım kağıtlardan kullanacağım.)

Ne dersiniz var mıdır fikri olan ?
    yazıcı toner tozdan bıktığım için İkinci el Kare monitör ( Makale felan incelerken daha güzel oluyor tabi bu benim tercihim ) ve grafik tablet aldım ( Wacom CTL-672-N ). One Note uygulamasıyla da sanal defter gibi kullanıyorum. İster dergiyi karala ister boya ister oku. Tavsiye ederim yeğenim 2. sınıf biraz daha büyüsün onada alacağım bir tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 17 Mart 2020; 10:58:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arteona

yazıcı toner tozdan bıktığım için İkinci el Kare monitör ( Makale felan incelerken daha güzel oluyor tabi bu benim tercihim ) ve grafik tablet aldım ( Wacom CTL-672-N ). One Note uygulamasıyla da sanal defter gibi kullanıyorum. İster dergiyi karala ister boya ister oku. Tavsiye ederim yeğenim 2. sınıf biraz daha büyüsün onada alacağım bir tane.

Alıntıları Göster
    Ben çocukların tablet ve telefon kullanmasına çok karşıyım. En azından 13-15 yaşlarına kadar. Şimdilik sıkıntı yok ama ilerde bizim çocuk ne der bilmiyorum.

Bu derginin tüm serilerini satın alabiliyor muyuz acaba? Renkli kuşe kağıda baskılı şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Ben çocukların tablet ve telefon kullanmasına çok karşıyım. En azından 13-15 yaşlarına kadar. Şimdilik sıkıntı yok ama ilerde bizim çocuk ne der bilmiyorum.

Bu derginin tüm serilerini satın alabiliyor muyuz acaba? Renkli kuşe kağıda baskılı şekilde.

Alıntıları Göster
    tablet dediysem bildiğimiz tablet değil hocam bu kalem ve tahta gibi düşünün.

Not: Eğer uzak tutabiliyorsanız o yaşa kadar tabi tutun biz beceremedik. Tabi suçu kendimizde aramak lazım 7/24 ister istemez telefon bilgisayar başında olunca.

• bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    Var mıdır böyle bir şey yapan? Büyük sevaba girer...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.