Şimdi Ara

TTnetten Kurtulma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Net limitsiz paketteyim 5 ay indirimli ve 24 ay tahhütlü olarak imzalamış babam ve bundan kurtulmak istiyorum turkcell s.onlineye geçmek isitiyorum 11 ay kalmış ama yinde kurtulmak isitiyorum ama dilekçe ili kurtulabilirmiyim ve ya ne kadar ücret ödemek gerekli ve bir sorum daha olcak. apartmanda ben ve alt komşum fiber geçmek isitiyoruz bizim apt yok. yanlış bilmiyorsam karşıdaki sitede var turkcell yapar mı yoksa tüm apt. gerekli bilgi veririseniz sevinirim Teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugandalisaatci -- 8 Ekim 2011; 20:04:38 >

• indirimden yararlandığınız kısmı geri veriyorsunuz 8 mb 25 adil kullanımlı olduğunuzu farzedersek 5 ay 30 lira indirim almışsınızdır yani 150 cıvarı taahhüt bozma verirsiniz ama modem felan aldıysanız onlarda eklenir.apartmanda yoksa kişisel başvuruyla gelmiyor sanırım superonline bina yönetimi başvuracak fakat nasıl ücret isterler bunun karşılığında bilmiyorum.
  • Teşekkürler 3-4 kişi tamam dedi ama bilmiyorum ne olur
  • Kendi maliyetini hesaplayabilirsin. Ben telefon numaramı da Superonline'ye taşıyınca kullanmadığım telefona aylık sabit 15t vermekten kurtuldum. TTNet'in "Adı 8 kendisi 1" internetine de 54t verirken, "Adı 20 kendi 20" olan Superonline'ye 49t veriyorum. Ayda 20t fark ediyor. Yılda 240t kara geçtim daha ne olsun! Cezan 100t ise 5 ayda amorti edip sonrasında sen de kara geçebilirsin.

Ben şu an memnunum, sabit 20 mb. hız pek düşmüyor, hatta bazen 25'e doğru çıkabiliyor. Genelde 2.5 MB ile dosya indirebiliyorum. Ama ilerde TTNet'e benzerler mi bilemem tabi.

İlk abone olduğumda cüzi miktardaki Telekom sabit ücretine konuşma dahildi. Sonradan nerelerinden çıkarttılarsa 15t almaya başladılar. Cüzi miktar da olsa küçük çocuklarımın rızkını çalan ve çaldıranlara bu paraların hepsinin hesabını ahirette soracağız!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgrafik

Kendi maliyetini hesaplayabilirsin. Ben telefon numaramı da Superonline'ye taşıyınca kullanmadığım telefona aylık sabit 15t vermekten kurtuldum. TTNet'in "Adı 8 kendisi 1" internetine de 54t verirken, "Adı 20 kendi 20" olan Superonline'ye 49t veriyorum. Ayda 20t fark ediyor. Yılda 240t kara geçtim daha ne olsun! Cezan 100t ise 5 ayda amorti edip sonrasında sen de kara geçebilirsin.

Ben şu an memnunum, sabit 20 mb. hız pek düşmüyor, hatta bazen 25'e doğru çıkabiliyor. Genelde 2.5 MB ile dosya indirebiliyorum. Ama ilerde TTNet'e benzerler mi bilemem tabi.

İlk abone olduğumda cüzi miktardaki Telekom sabit ücretine konuşma dahildi. Sonradan nerelerinden çıkarttılarsa 15t almaya başladılar. Cüzi miktar da olsa küçük çocuklarımın rızkını çalan ve çaldıranlara bu paraların hepsinin hesabını ahirette soracağız!

keşke herkesin yararlanabileceği alternatifler olsada rekabetten dolayı biz müşterilerde yararlansak ama malesef süperonline heryerde yok bizimde burada biraz ileride var bizde yok hal böyle oluncada tek fiyat tek seçim devam etmek zorunda kalıyoruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.