Şimdi Ara

TTNET Habersiz Tarife değişikliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugun evde yokken ttnet evi aramış bulundugunuz muhitte internet arızası var modemi kapatın 10 dk sonra açın arıza gidecek demişler abimde kapatmış akşam eve geldim ne göreyim tarifem 1 mb sınırsızdan işyerim pakedine çevrilmiş bu nasıl bi şerefsizliktir ya abim ben hiç bişeye onay vermedim diyor tel açtım şikayet ettim yarın döneceklermiş bu nedir ya eğer bana o tarifeden devam ettirirlerse anında aboneliğimi kapattırıyorum bu kadarda şerefsizlik olmaz başka arkadaşın başına böle bişey geldimi acaba geldiyse ne yapmam lazım bana anlatırsa sevinirim bu arada iş yerim 8 megabite kadar 15 gb kotalı paketmiş fiyatda 60 TL

• büyük bi ihtimalle ttnetin bayilik verdiği yerlerden biri aramıştır seni, cunku ttnetin hizmeti her ne kadar kötü olsada böyle şeyler yapmıyolar, ben olsam arayan yerin numarasını bulur adresini öğrenir gider dağıtırım
  • Sizin onayınız dışında olduğuna eminseniz bence de dağıtın orayı.
  • telefonla aramak yerine ttnet'in facebook sayfası var. Oradan daha hızlı dönüyorlar. Dönmezlerse sayfadaki o kadar hayranın içinde cıngar çıkar. Mecburlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.