Şimdi Ara

Ttnet yasak site uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ttnet ten babamı aramışlar ve bilmem ne kanununun kaçıncı maddesine göre yasak site ihlali yapıldı diye uyarmışlar kendisi böyle söyledi aile koruması mı ne yapacakmış.
    Böyle birşey olabilir mi ? Benim aile korumasını istemediğimi biliyor bunu yapmak için mi bu tarz birşey uydurmuş mudur ? Birde detaylı fatura istemiş hengi sitelere girdiğine dair onlarda yollayacağını söylemiş.

• Babanız bunu kendi uydurmuş olabilir, ben hiç görmedim şimdiye kadar yasak site ihlali yapıldı diye arayıp uyaran.
  • Bende hiç duymadım adama gidip yalan söyleme la demek istemiyorum bari emin olayım :D
  • kasma kendini sikinti yok ag baglantilarina gir sonra ethernetle baglaniyorsan ethernet kartina tikla orda pv6 pv4 var 4 e gir dns sunucusu elle yap ilk satir 208.67.222.222

ikinci satir 208.67.220.220 yaz okeyle herseyi keyfine bak butun internet aciktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dns ayarları yıllardır yapılı bazen özel vpn bile kullanıyorm ancak merak ettiğim şey ttnet girdiğim siteleri kayıt altına alma yetkisine sahip mi ?
  • devlet bu yetkiyi vermesede ttnetden gayriyasal olarak ister oda verir.
    Al gülüm ver gülüm. Besle beni koruyayım seni mantıgıyla
  • incicibin kullanıcısına yanıt
    devlet ttnete kayıt tut derse o da tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incicibin

Dns ayarları yıllardır yapılı bazen özel vpn bile kullanıyorm ancak merak ettiğim şey ttnet girdiğim siteleri kayıt altına alma yetkisine sahip mi ?

tabi telekoma var benim loglarima bakabilirmiyim de arka tarafa gec hepsini gek ytek gorebilirsin kac router ipsi var hangi sitelere girilmis dns ayarlarin falan hepsi gorunuyor AYIK OL :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vpn kullanırsan sadece vpn e olan baglantını gorur icindeki hakkında zerre bilgisi olmaz
    bunun icin firma ile baglantıya gecsede uluslararası suc işlemedigin surece vpn in oldugu
    ulke mahkemesinden karar cıkmadıgı surece vpn ip bilgilerini asla vermez.
  • çok sağolun bilgiler için
  • TTNET'in böyle bir sistemi yok. Kaldı ki böyle bir telefon açma olayı zaten imkansız..
    Aile filtresi ile ancak kriterlere göre belli sitelere giriş yasaklanabilir.

VPN konusu ise apayrı bir konu. Bende tavsiye sakın kimse beni bulamaz yanılgısına düşmeyin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.