Şimdi Ara

TTNET VDSL MODEM TP LİNK TD-W9970 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.164
Cevap
72
Favori
480.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni abonelik ile beraber aynı modemden kullanmaya başladım. Modem ayarları içerisinden fast path mi interleaved mi olduğumuzu göremiyoruz sanırım, illa telnet'den mi bağlanmak lazım?

Google'a ping 60ms altına düşmüyorda bu yüzden soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 24 Ekim 2016; 10:41:56 >
  • arkadaşlar selamlar, bu modemın güncel firmware ını bulabılen varmı yan v3 versıyon olan.
    ınternette hep v1 antenlı olanın fırmware ı mevcutta.
  • sözüm ona hipernete geçtik ama hızım 8-9 civarı. modem ayarlarında da bir sorun görünmüyor. kablosuz için özel bir ayar önerir misiniz?
  • Ben ttnetin olmayan antetli modeli teknosadan 101 tiye aldım. İnş çekim gücü iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modemi 1 haftadır kullanıyorum. herhangi bir kopma sorunu yok ama wi-fi performansı yerlerde...kablolu ile 22-23 mpbs alırken modemin dibinden kablosuz hız testi yaptığımda max 8-9 hatta bazen 4-5 mpbs hız görünüyor. onun dışında bir problem göremedim. yukarıda da yazmıştım bu sorunu çözecek bir ayar varsa yazarsanız çok sevinirim.
  • merhabalar,
    bende bu cumartesi bu modemden taktırdım.
    her hangi bir sorun yok hatta en arkadaki odadan önde balkona kadar çekim olmakta.
    Bence elektronik ürün şansızlığı yaşanmazsa gayet başarılı bir ürün.
  • bende bugun ttnet ten aldim 1 saat tir kullajiyorum cekimi iyi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modemlemi alakalı bilmiyorum ama ping aniden fırlıyor sonra aniden eski aline geliyor anlamadım ne iş
  • Adamlar modemi almışlar herşeyini kısıtlamışlar. 13 client 'a izin veren ezik modemde neden köprü(bridge) modunu kapattırırsın ki. Burda var 50 client simdi işin yoksa git yeni bi modem daha al.
  • Doubleimp kullanıcısına yanıt
    Adsl de mi ?
  • Asriell kullanıcısına yanıt
    vdsl2
  • MTU değeri kaç arkadaşlar 576 dan aşağıya inemiyorum kayıt etmiyor modem bilen var mı?
  • Bu modemi yapanın daaa hizmet verenindeeeeeee bu ülkeye getirenin deeee ....... İnsanların aklı ile dalga geçiyorlar sözüm ona modem satın aldık ne kedi dns servisini tanımlayabilirsin ne arıza yaparsa yerine bir modem bırakırlar 7 gün bekleyeceksin ne wirless stabil çalışır 1 mbit 5 mbit arası gider gelir.Nesi doğu bu sattığınız modemin ???? TP_LINK
  • dawes21 D kullanıcısına yanıt
    Sakın bulaşma TP-Link ttnet tarafından dağıtılan modemlerden uzak dur heleki wireless kullanacaksan . ''' Bu modemi yapanın daaa hizmet verenindeeeeeee bu ülkeye getirenin deeee ....... İnsanların aklı ile dalga geçiyorlar sözüm ona modem satın aldık ne kedi dns servisini tanımlayabilirsin ne arıza yaparsa yerine bir modem bırakırlar 7 gün bekleyeceksin ne wirless stabil çalışır 1 mbit 5 mbit arası gider gelir.Nesi doğu bu sattığınız modemin ???? TP_LINK '''
  • Bu modeme güncelleme falan mı geldi anlamadım, arayüzündeki bazı seçenekleri kaldırmışlar. Hat modu ayarlarına girecektim giremedim. Daha önce giremiyordum. TTNET'in verdiği modemi kullanıyorum.
  • dogu0 kullanıcısına yanıt
    Wireless kanal genişliğini 20/40Mhz yerine 20MHz yap bazı ağ kartlarında böyle olabiliyor ve ayrıca laptop'un wifi ağ kartının en yeni yazılımını yükle.
  • Evet yeni yazılımlarda artık admin kullanıcısı çok temel ayarlar yapabiliyor, hatta yazılım yüklemede yapamıyor. TT otomatik yapacak.
  • uret21 U kullanıcısına yanıt
    modem ile aynı odadaysan wifi hızın 20-25mbps olmalı bunun üzerine 11n 'de pek görmezsin o yüzden 11ac destekli modem ya da access point almanı öneririm.
  • SENTİM teknik servisten aldığım en güncel yazılım aşağıdadır neler yeni derseniz ben 3G, 4.5G desteği ile bridge mode desteğini gördüm başka bug fixleride olabilir. yükledikten sonra arkadaki reset butonundan reset atın muhakkak.

https://yadi.sk/d/o9w-4mPIzkdJA
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickelcan

SENTİM teknik servisten aldığım en güncel yazılım aşağıdadır neler yeni derseniz ben 3G, 4.5G desteği ile bridge mode desteğini gördüm başka bug fixleride olabilir. yükledikten sonra arkadaki reset butonundan reset atın muhakkak.

https://yadi.sk/d/o9w-4mPIzkdJA
    iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technoson -- 23 Ekim 2020; 9:28:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.