Şimdi Ara

TTNet TİVİBU EV [ANA KONU] (183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.557
Cevap
54
Favori
427.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zyxel VMG1312-B10D bende bu modem var

http://www.hepsiburada.com/zyxel-vmg1312-b10d-300mbps-vdsl2-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-modem-p-HBV000000L9R1?magaza=Zetta%20Bili%C5%9Fim&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=Cj0KEQiA56_FBRDYpqGa2p_e1MgBEiQAVEZ6-57y13HVJduPcF8tPUMYx92KsV6ssmvXRtoLlB_bZTkaAr2u8P8HAQ

tivibu bir ara çalışıyordu sonra saat senkrorizasyon yapamıyorum diye hata vermeye başladı telekomun tplink marka modemini geri taktım çalıştı ne yapmam lazım ben bu telekomun gönderdiği tplink modemi kullanmak istemiyorum evin her yerinde çekmiyor çünkü ben sıfır aldığım modemi kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    En net çözümü Müşteri Hizmetlerini arayarak bulabilirsiniz.

7 gün 24 saat zyxel müşteri destek 444 1 150

En iyi çözümü burada bulabilirsiniz.
  • unsur kullanıcısına yanıt
    5 defa aradım ama çağrı merkezi düşmedi mail attım cevap vermediler facebook ta yazı yazdım malesef destekleri yokmuş gerizekalı lar sattıkları modemlerin ne özelliği olduğunu bilmiyorlar.

ben yapılandırdım çalıştı bir kaç gün sonra saat sorunu çıktı elimde bir alternatif olmadığı için bakıp ta yapamadım. ttnet ben modem verdim onu kullan diyor bu ne saçma bişey yahu..
    dediğini yaptım aradım biz bilmiyorum tivibu firmasını arayın dediler :)) asgari ücretle çağrı merkezine teknik adam kılığına girmiş vasıfsız adamları koyarsanız olacağı budur :))) böyle giderse satamazlar bu cihazları..
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    ohaa!!! Nasıl bir firmaymış bu? Tahminimce bizim kış saatine geçişi kaldırmamızdan kaynaklı olabilir, bilmiyorum ancak sorunun kaynağı hakkında çözüm getirebilmek adına azami yardımcı olmaları gerekirdi, misal birkaç kez Airties M. Hizmetleri bizden kaynaklı hata değil demelerine rağmen, yinede teyit için uzunca kontrol ettirmişlerdi. Tivibu'nun uğraşmayacağına eminim, bizim verdiğimiz modemi kullanın der, kestirip atar.
    aynen öyle saat olayına iyi dedin ben hemen bakayım.
  • Smart TV benim Tivibu açılıyor sıkıntı yok..

Fakat şu var ki Tivibu tabletteki programda uygulamada eski yayınları espn belgesellerini falan izleyebiliyorum .Fakat tv'den bunları göremiyorum.Smart tv den de bilgisayardan da göremiyorum.

Espn belgesellerini eskileri izlemek için sadece tabletten mı girmek gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu kanallarının yeni Logoları

Patent alınmış nisan ayından itibaren kullanılacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 24 Şubat 2017; 13:11:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bana birisi tivibudaki tüm belgesel kanallarını yazabilir mi rica etsem bide history chanel tivibuda varmı?
  • Müslümano Ronaldo kullanıcısına yanıt
    History digitürke ait.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

History digitürke ait.

tivibu kullanıyorsanız bakabilirmisiniz rica etsem, nette araştırdım geldiğini söyleyenler var tivibu şubat ayı dergisinde history tivibuda diye sayfa yapmışlar
    history, trt belgesel, nat geo, nat geo people, nat geo wild, discovery, animal planet, discovery science, discovery showcase, dtx, bbc earth...bir de izlemediğim yaban tv, chasse falan var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

history, trt belgesel, nat geo, nat geo people, nat geo wild, discovery, animal planet, discovery science, discovery showcase, dtx, bbc earth...bir de izlemediğim yaban tv, chasse falan var :)

çok teşekkürler dostum, history varsa tivibu alayım, son olarak memnunmusun anlaşıldığı gibi benim için öncelik belgesel
    rica ederim

valla hocam bir sıkıntısı yok açıkçası iptv olanı var, çok sık da kullanmıyoruz. yayın kalitesi uyduya göre sanki çok minik bir farkla düşük gibi ama çanak manak uğraşmaktansa mantıklı. uefa için almıştık biz, belgesel içeriği de tatmin edici geldi bana. d-smart kullanıyoruz normalde, aynı gibi kanal listesi. digiturk'te işte ek olarak iztv falan var ama tivibu bence fiyat da dikkate alındığında daha makul bir seçenek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müslümano Ronaldo

quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

çok teşekkürler dostum, history varsa tivibu alayım, son olarak memnunmusun anlaşıldığı gibi benim için öncelik belgesel

historyde genelde depo savaşları vs. dandik "belgeseller" oluyo ama güzel şeylerde var
    trt belgesel bazen iyi
    nat geo, nat geo people, nat geo wild idare eder ama wild ı pek izlemiyorum.
    discovery, discovery science, discovery showcase güzel
    dtx full araba üzerine ve seste bir sorun var gibi
    animal planet güzel
    bbc earth güzel bazen bebek belgeseli falan oluyor :D
    yaban tv ve chasse falan tırt

kanallar güzelde verdikleri cihaz leş. insana cinnet geçirtir aşırı derecede yavaş. alalı 2 ay falan oldu cihaz o kadar yavaşki daha bakmadığım kanallar vardır kanal arayıp bulmak tam işkence. numaralarını ezberlemen lazım hepsinin
  • Beyler kac paraya kullaniyonuz ben dsmarttan tivibuya gectim 30 lira aylik full paket hd spor kanallarini cok begendim dsmart aksama kadar bos seyler veriyodu

• quote:

Orijinalden alıntı: Teufel

Dsmart modüllü üyeliğimin süresi önümüzdeki ay bitiyor.Tivibu'dan 15 TL lik maç yayınları hariç diğer yayınlar için teklif aldım ancak bu ip tv yayını mıdır? Kullananlar memnun mu ip tv yi? Normal üyelik mi tercihiniz acaba? Full paket 29 TL dedi.Sanırım o uydu yayını.

Ek olarak tivibu reciever ında optik ses çıkısı var mı?Seç izle filmlerde yada film kanallarındaki filmleri dolby olarak izleme şansım var mı?

Hocam spor paketi cok iyiya degerlendir dsmarttan kat kat faha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: flocky88

quote:

Dsmart modüllü üyeliğimin süresi önümüzdeki ay bitiyor.Tivibu'dan 15 TL lik maç yayınları hariç diğer yayınlar için teklif aldım ancak bu ip tv yayını mıdır? Kullananlar memnun mu ip tv yi? Normal üyelik mi tercihiniz acaba? Full paket 29 TL dedi.Sanırım o uydu yayını.

Ek olarak tivibu reciever ında optik ses çıkısı var mı?Seç izle filmlerde yada film kanallarındaki filmleri dolby olarak izleme şansım var mı?

Abone oldum hocam kurulum yapıldı.Spor kanalları iyi gerçekten; özellikle maç konusunda sıkıntı yok Belgesel kanallarını çok takip edemedim ama hemen hemen dsmart ayarında çok farklı kanallar değil zaten.Ancak film konusunda biraz hayal kırıklığı yaşadım ama diğer platformlara da dönem dönem abone olmuş birisi olarak çok uç noktalarda değildi beklentim.Uydu cihazı güzel ama Atlanta HD Box tan sonra baya bir hızlı geldi açıkçası.

Bu arada seç izle filmlerde yada film kanallarında dolby ses olayı yok maalesef.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: flocky88

quote:

Abone oldum hocam kurulum yapıldı.Spor kanalları iyi gerçekten; özellikle maç konusunda sıkıntı yok Belgesel kanallarını çok takip edemedim ama hemen hemen dsmart ayarında çok farklı kanallar değil zaten.Ancak film konusunda biraz hayal kırıklığı yaşadım ama diğer platformlara da dönem dönem abone olmuş birisi olarak çok uç noktalarda değildi beklentim.Uydu cihazı güzel ama Atlanta HD Box tan sonra baya bir hızlı geldi açıkçası.

Bu arada seç izle filmlerde yada film kanallarında dolby ses olayı yok maalesef.

Kac paraya abone oldunuz hocam bn dsmartdada sinema kanallarindan memnun deildim hepsi boyle ayni filmler malesef ama spor olarak en kotusu dsmartti hep bantbant yayi i vardi izlenmiyodu.

• 12 ay 29 tl, 12 ay 39 tl den abone oldum hocam ben.

Dsmart modül mega pakete 24 tl veriyordum.29 teklif ettiler son olarak (forumda aynı paketi 15 tl ye kullanan arkadaşlar mevcut) aynı fiyattan devam ediyorsanız devam edeceğim yoksa başka bir platforma üye olacağım dedim düşmediler bende kapattırdım bu gün.Son olarak size 22 tl teklif edelim diyorlar hala
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.