Binbaşı
14 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 84 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Elimde 130 ex mevcut. Fiyat adet başına 10 TL'dir. Toplu alımlarda makul bi indirim düşünebilirim. DC: proud kebab#6858

https://i.imgur.com/xQHTY6t.png

türkiye'de bu kasayı kullanan var mı? yorumları nelerdir?

anakart msi b450m gaming plus

işlemci r5 3600x

ekran kartı 1080 ama yakın zamanda 2080 veya 3070 geçmeyi düşünüyorum.

sıvı soğutma kullanmıyorum. bunlara yetecek kapasitede bir güç kaynağı ve kasa arayışındayım. kasalarla birlikte gelen güç kaynağı kaliteli ise kullanabilirim ama ne olduğu belirsiz olanları düşünmüyüroum.

bütçe 1000 lira civarı. önerileriniz nedir?

istanbul kartal 100mbps vdsl2 var hala 4mbps upload var
bildiğiniz gibi çinden gelen kargolar 1.5-2 aydan önce gelmiyor. önceden sipariş ettiğim kargo bugün geldi açtım içinde virüs varsa yayıldı bana bulaşmıştır artık yapacak bi şey yok geçmiş olsun

Yeni bir konu ile karşınızdayım. J7 prime dan yükseltmek için telefon arıyorum 2500 civarı büyçem var artabilir azabilir. A51 düşünüyorum ama işlemcisi falan pek hoşuma gitmedi. M30s kullandım o da güzel.
Arkadaşlar tam belirlediğim bi fiyat yok ama 1500-1700 civarında olmasını istiyorum çok yukarıya çıkmak istemiyorum. cihazı annem kullanacak. şuan i9500 s4 var. xiomi falan içinde ne olduğu, arkaplanda ne yaptığı belli olmayan cihazlardan istemiyorum onları tavsiye etmezseniz sevinirim. biraz bakındım, M20 güzel gibi duruyor özellikle bataryasıyla, A30s var yeni telefon ama çözünürlüğü 720p yapmışlar bu zamanda nasıl olur bilemedim, gerçi performans ve batarya ömrüne faydası olur ama.. siz ne düşünüyorsunuz?

Aradığım şeyler: batarya ömrü, görüntülü konuşmaya yetecek ön kamera vs, candy crush vs kasmadan oynatacak kadar, pinterest, instagram gezmeye yetecek kadar donanım ve netflix
tosya'nın tadına bakmış arkadaşlara selam olsun

7. kol. kom. tak. tnk. tab. tnk. bl. tmi. kmt.lığı
arkadaşlar merhaba monitörün konusuna yazdım ama yardımcı olan olmadı ben de konu açayım dedim. bi kaç ay önce viewsonic xg2401 monitör aldım. 1080p 144hz falan. monitörde freesync var nvidia ekran kartım olduğu için(gtx 1060 6gb) gsync aktif edebiliyorum/ettim. sorun yok çalışıyor tearing falan yok ortada ama şöyle bi sorunum var. bu monitörlerde veya freesync'de falan fps 60ın altına düşse bile(bildiğim kadarıyla alt limit 48fps) aynı frame'i 2 kere gösterip falan daha akıcıymış hissi vermesi gerekmiyor mu? mesela 48fps'de 96hz, 60fps'de 120hz vsvs. bu olay bende çalışmıyor, apex legends oynuyorum fps 60 falan oluyor uçaktan düşerken veya bazı ağır durumlarda, bi seviyeden sonra yenileme hızı düşüyor ve ben patates gibi kalıyorum ortada sanki 3fpsde oynarmış hissi veriyor. umarım anlatabilmişimdir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
İnternette Kotaya Hayır - ANA KONU linki aşağıdadır. AKN sonrası gerek kota artışı olsun, gerek hızların orantılı düşmesi olsun beraber bunları başardık. Destek vermeye devam edelim.

https://forum.donanimhaber.com/internette-kotaya-hayir-dikkat-sakin-oyuna-gelmeyin--117507603?

bikaç arkadaş faturalarında paketlerininin kotalı tarifeye çevirildiğini görmüş. ben baktım göremedim öyle bi şey. sizde durumlar nasıl herkes kontrol edip yazsın bakalım.

gece 2-8 akk/kota yok uygulaması ne olacak bi bilgi yok.

100Mbps paketi olanlarda bu uyarı çıkmıyor bunun sebebi ne bilen yok. iyi mi kötü mü belli değil.

telekomun iş ortaklarına ilettiği duyuru çıktı ortaya:https://store.donanimhaber.com/09/57/95/09579557969fd4353acb710f9f4e60e2.jpg

konuya girip okuyanların anlaması gereken şey, taahhüt devam ettiği sürece kotanız bittiğinde verdikleri ek paket şimdilik ücretsiz. taahhüt bittiğinde bu "ek paketlerin" kaç para olacağını bilmiyoruz.

Konuda çok fazla ben bu ISP'yi kullanıyorum kota yok, akn yok diyen arkadaş var. Bu ISP'lerin kullanıcılara böyle bi hizmet sunması elbette güzel bir şey ama herkes kafasına göre ISP değiştiremiyor. Bu kota konusunun gündemde bile olmaması lazım bu sorunu çözmeliyiz.

Yeni paketler gelmeye başladı. Fiyatlar ortada arkadaşlar. FULLLİMİTSİZ yazıyor, AKN'siz yazıyor ama hala 3 ay AKN hediye vs. yazılar var. Taahhütü biten arkadaşların bu şartlar altında taahhüt yenilemesini tavsiye etmiyorum.

ayrıntılı incelemek için link:https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/fiber-hizli-net-kampanya.aspx?tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Western Digital
Sabit Disk
PNY
Ekran Kartı
EVGA
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.891
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 77.305 (Bu ay: 1.544)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 831 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.