Şimdi Ara

ttnet tarafından kazıklandım. bir akıl gösterin arkadaşlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar. ben 2002-2003 tariflerinin birinden beri adsl üyesiyim. ama hep sınırsız üyelik gittim. sanırım önce 256 sınırsızdı sonra kendi kendine tabanı çıkarttı biliyorsunuz.
    3-4 gündür bağlantı hızım acayip yavaş. sandımki bilgisayarımda birşey var. heme format attım bugün. ama bağlantı gene aynı. dayanamadım o iğrenç ttnet yardım hattını aradım. teknik servisi aradım. adam bana. 8mb sınırsız 15gb limitli pakette olduğumu, bu ayki dowload ımın 98gb olduğunu söyledi. bu yüzden hızımın 250kb a düşürüldüğünü, her ayın 1 inde 0lanacağını söyledi.
    bende bir suskunluk. aklımdan binlerce küfür binlerce soru birbirini kovalıyor.
    98gb olana kadar neredeydi aklını mı desem, beni 8gb sınırsız 15 limitli pakete bana sormadan nasıl geçirirsinizmi desem, bilemedim.
    neyse baya ateşli bi konuşmadan sonra telefonu yüzüne kapadım. büyük ihtimal yarın ttnete gidip dağıtacam ama bir alternatifimin elimde olmasını istiyorum ki sizden yardım istiyorum arkadaşlar.
    8gb bağlantın var diyor, benim en fazla yükleme hızım 420kb dı geçmiyor, bu nasıl 8gb hız?
    ben istemeden beni bu pakete nasıl alırlar?
    ne öneririsiniz, çok kızgınım mantıklı bişiler yazamıyorum kusura bakmayın.

• 8 mbit e gecmeden once hattını kontrolk ettitmen lazımdı. Benim hatıumı test ettiklerinden gurultu ve hattın eskiliginden 6.5 mbit den otesini
    kaldıramayacagını belirlediler. Bu yuzden 8 mbit e basvurmadım. Sanırsam senin hattın sorunlu + santrale uzaksın buda verimi cok dusurur
  • ne yapmamı önerirsin?
  • Hocam siz isteyerek mi geçtiniz? Eğer öyleyse hukuki olarak yapacak birşey yok çünkü 8mbit vereceğim demiyor hattın ne kadar kaldırırsa diyor. 8mbite kadar diyor yani. Sözleşmede de 15gbı geçince 512ye düşer diyor. Ha TTNet iyi mi yapıyor bence hayır ama yasal olarak yapılacak birşey malesef yok. BTK tarifeleri düzenleyebilir anca o da gözünü açarsa
  • bize telefonla ben askerdeyken sormuşlar, 4gb sınırsız üzerine anlaşmışız.. sınır kota hiç bişi yoktu. ayda kırk küsür lira ödüyoruz.. bu gün öğrendim 8gb kampanyasında olduğumuzu. yarın gidip imzalı kağıt görmek isticem..

bide benmi göremiyorum yoksa 8gba kadar 15gb sınırlı diye bi tarife yokmu?
    http://www.ttnet.com.tr/web/230-1156-1-1/tur/evde_ttnet/baglanti_cesitleri__adsl/nedir_#ikilimitsizscrl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoMaNSPaRTaN -- 30 Ağustos 2010; 12:58:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoMaNSPaRTaN

bize telefonla ben askerdeyken sormuşlar, 4gb sınırsız üzerine anlaşmışız.. sınır kota hiç bişi yoktu. ayda kırk küsür lira ödüyoruz.. bu gün öğrendim 8gb kampanyasında olduğumuzu. yarın gidip imzalı kağıt görmek isticem..

http://www.ttnet.com.tr/web/230-1156-1-1/tur/evde_ttnet/baglanti_cesitleri__adsl/nedir_#ikilimitsizscrl

ben 2002-2003 den beri ttnete ayda 49 ytl ödüyorum. hiç değişmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoMaNSPaRTaN

bize telefonla ben askerdeyken sormuşlar, 4gb sınırsız üzerine anlaşmışız.. sınır kota hiç bişi yoktu. ayda kırk küsür lira ödüyoruz.. bu gün öğrendim 8gb kampanyasında olduğumuzu. yarın gidip imzalı kağıt görmek isticem..

Öncelikle 8gb degil 8mbit sanırım bundan dolayı karısıklık yasıyorsunuz paketinizi bulmada paketiniz NETLİMİTSİZ
    .8 Mbps'ye kadar / limitsiz Resimde işaretledim

ttnet tarafından kazıklandım. bir akıl gösterin arkadaşlar.

• arkadaşlar hattın kaldırması yada 420 kb hız dan yukarısını hat kaldırmıyo servis yokm vs külliyen yalan ilk adsl bağlattığım 1.5 ay boyunca hızım devamlı 300kb larda iken 1.5 ay devamlı aramam arıza kayıtlarından sonra şikayet dilekçeleri vermem v.s hiçbir şey değişmedi gene kopmalar gene 300 kb geçmeyen hızlar vardı taki ttnet merkez müdürlüğüne gidip internett tekknik destekden sorumlu olan bayana baştan aşa sövene kadar. sonrasındaki gün hızımın son hali 8mb oldu ve 2 haftadır 4 gb limitli 8 mbit hızda internetim var ve 1 kere dahiolsun kopmadı..

bunların herşey elinde istediklerini dandik sunuculara isdtedikleerini hızlı sunuculara .. ttnet arızadaki bayan 1 herifle konustu santralde bütün bu kerametler o serefsizin elinden çıkıo istediğine istediği hıızı o ayarlıyor.. yani dicem oki sakın hattınız kaldırmıyor. sinyaliniz çok düşük.. santrale uzaksınız .. v.s gibi sallamalara inanmayın hepsi yalan birde aynı sorun birden çok tekrarlandı ise arıza kaydı bırakmayın şikayet dilekçesi olulturak istiyorum diyin söylemeden şerefsizler şikayet dilekçesi oluşturmuyorlar bilginiz olsun..

• kardeş, ben bugün 1mb sınırsıza geçtim ama adam aylık 61.35 ytl dedi. yanlışmı dedi acaba,
    100kb download yapıyor 420 den sonra kesmedi beni, gene eskisine dönmek istesem 1 ay içinde geçebiliyormuyum? sözleşmem 2011 kasımına akdar geçerliymiş. iptal ettirmeye veya onların verdiği paketler dışına geçemiyormuşum. geçmek istersem modem parasını indirimlerini ödemek zorundaymışım. eski haline geçebilirmiyim istediğimde?

(bu arada beni o pakete nasıl aldıklarını sonunda çözdük. bir akşam aramışlar. sözleşmeniz doldu sizi 8gb sınırsıza alalımmı ücreti 49 ytl demişler. babamda tamam öyle olsun ozaman demiş. tüm olan bu kadar. ve kurtulamıyorum bu telefondaki evet yüzünden...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoMaNSPaRTaN -- 30 Ağustos 2010; 22:05:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.