Şimdi Ara

TTNet taahhüt süresi önerisi 'tavsiye'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, bir konuda tavsiyeye ihtiyacım var.

Hali hazırda telefon ve internet hattı olmayan evime internet hizmeti almak istiyorum. Altyapımız yalnızca 16mb ultranet hizmetine müsait. (binada uydunet hizmeti de yok)

TTNet, Süperonline ve Doping siteleri üzerinden yaptığım kampanya araştırmaları sonucu TTNet'in daha avantajlı olduğu fikrine vardım. (yanılıyor olabilirim, farklı tavsiyelere açığım) Fakat taahhüt süresi konusunda karar veremedim.

İleriye dönük düşünüldüğünde sizce hangisi daha mantıklı bir seçim olur?

Telefon+İnternet 12ay 70tl
    Yalın İnternet 24ay 60tl

Daha karlı alternatif önerisi olan varsa minnettar olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cRChasch

Herkese merhaba, bir konuda tavsiyeye ihtiyacım var.

Hali hazırda telefon ve internet hattı olmayan evime internet hizmeti almak istiyorum. Altyapımız yalnızca 16mb ultranet hizmetine müsait. (binada uydunet hizmeti de yok)

TTNet, Süperonline ve Doping siteleri üzerinden yaptığım kampanya araştırmaları sonucu TTNet'in daha avantajlı olduğu fikrine vardım. (yanılıyor olabilirim, farklı tavsiyelere açığım) Fakat taahhüt süresi konusunda karar veremedim.

Yalın İnternet 24ay 60tl

Ultranet diye sınıflandırmanıza gerek yok tüm ADSL hizmetleri artık 16 mbps internet hizmeti veriyor. Telefonsuz İnternet Başvurusu yaptım gayet memnunum 61,90 tl ödüyorum ve birde modem aldım çok aktif kullanıyorsan en ideal adil kullanım paketi olan 72tl ye 75gb adil kullanım hakkı olanıda tercih edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: uçuç

quote:

Orijinalden alıntı: cRChasch

Herkese merhaba, bir konuda tavsiyeye ihtiyacım var.

Yalın İnternet 24ay 60tl

Ultranet diye sınıflandırmanıza gerek yok tüm ADSL hizmetleri artık 16 mbps internet hizmeti veriyor. Telefonsuz İnternet Başvurusu yaptım gayet memnunum 61,90 tl ödüyorum ve birde modem aldım çok aktif kullanıyorsan en ideal adil kullanım paketi olan 72tl ye 75gb adil kullanım hakkı olanıda tercih edebilirsin.

Aynı konu hakkındasistem hata mesajından ötürü yanlışlıkla açılmış iki başlığa da cevap yazdığın için teşekkürler
    Adminler bu başlığı silerler umarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.