DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TTNET sınırsız fiyatları?
29
Cevap
0
Favori
84.368
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TTNET sınırsız fiyatları?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      11 Şubat 2008 15:00:05 Konu Sahibi
      üst kattaki üniversiteye giden abiler geldilerde isterseniz interneti sınırsız yapıp fiyatı 2ye bölelimmi diyorlar...
      sizce ne yapayım yada sınırsız internet fiyatları nelerdir internette biraz araştırdımda çok karışık neyi önerirsiniz ...

|
      |

• Yarbay
      2984 Mesaj
      11 Şubat 2008 15:07:04
      daha ne istiyorsun..

şuan 4 gb sınırlı kullanıyorsun sanırım 29 ytl ödüyorsun
      sınırsıza geçersen 49 ytl yani 25 ytl ödiceksik
      belki fazla fark yok ama aynı fiyata sınırsız ödiceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeah41 -- 11 Şubat 2008; 15:06:43 >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      11 Şubat 2008 15:14:51 Konu Sahibi
      ama internet hızımda yavaşlıyacak
      neyse 2mb lik olanı babamlara söylerim 69 liraymış,ama bu üniversiteliler yazın evlerine gidince tüm para bize kalcak onu nası yapcazhiç bulaşmasammı
      ama sınırsız deyincede gözlerim dönüyor yaw
      |
      |

• Binbaşı
      1750 Mesaj
      11 Şubat 2008 15:16:29
      tabi üniversiteye giden abiler ,tüm bant genişliğini kendilerine ayırmazlarsa
      |
      |

Sony Nex-6 sel-1650mm ,sel-50F18 , Canon FD 50mm 1.4
      11 Şubat 2008 15:18:21 Konu Sahibi
      bant genişliği derken?
      |
      |

• Binbaşı
      1750 Mesaj
      11 Şubat 2008 15:20:15
      yani,onlar devamlı kullanırsa;mesala rapid,torrent vs.son sürat dosya çekerken sen surfde bile zorlanabilirsin...
      |
      |

Sony Nex-6 sel-1650mm ,sel-50F18 , Canon FD 50mm 1.4
      11 Şubat 2008 15:23:19 Konu Sahibi
      zaten eğer olursa 2 mb sınırsız yapmayı düşünüyorum ama şu tatil günlerinde bana kalacak faturayı düşünüyorumda pek kafama esmiyor aslında
      |
      |

• Binbaşı
      1272 Mesaj
      11 Şubat 2008 15:24:36
      quote:

Orjinalden alıntı: tyll

yani,onlar devamlı kullanırsa;mesala rapid,torrent vs.son sürat dosya çekerken sen surfde bile zorlanabilirsin...

Yapamazlar sonuçta modem yaramazprens'te olacağına göre baktı ki downloada yumuldular çeker modemin ethernet kablosunu olur biter.
      |
      |

• Yüzbaşı
      290 Mesaj
      11 Şubat 2008 15:25:10
      arkadasım sen hıc bulasma o ıse kendı yagında kavrul yanı .
      |
      |

11 Şubat 2008 15:28:57 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: makhan

Alıntıları Göster

Yapamazlar sonuçta modem yaramazprens'te olacağına göre baktı ki downloada yumuldular çeker modemin ethernet kablosunu olur biter.

walla süpersin şimdi tüm fikirlerim değişti
      tatil işinde napcaz bilmiyorum şimdi ablama felan sordum cvp bekliyorum ondanda destek istedim
      |
      |

• Binbaşı
      1052 Mesaj
      11 Şubat 2008 16:01:11
      ben somuruyorum neti suan msnde bile zor dolasio download yaparken:D bence hic bulasma onlara pasa pasa kendin kullan
      |
      |

i tocuh

• Yüzbaşı
      358 Mesaj
      11 Şubat 2008 16:09:33
      bende sorumlu sınırlı adsl'i paylaşmak istiyorum Üst komşumla buna ne dersiniz.Abonelik ona ait.
      |
      |

• Yarbay
      2984 Mesaj
      11 Şubat 2008 16:11:52
      tabi eksi yönleri de var ama arkadaş sınırsız istiyor o yüzden kendi karar vericeği şey bundan sonra
      |
      |

11 Şubat 2008 18:36:20 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: yeah41

tabi eksi yönleri de var ama arkadaş sınırsız istiyor o yüzden kendi karar vericeği şey bundan sonra

yok ya yapmıycam vageçtim ben 4 gb kotalımla mutluyum
      |
      |

• Yüzbaşı
      802 Mesaj
      11 Şubat 2008 18:49:09
      LUTFEN dikkatice oku kardeşim.
      Bak şimdi sana basit bir hesap çıkartayım.Şimdi universiteli abilerin evlerine gidecekler yazın dimi ? bu sure genelde 4 ay kadar olur.Şimdi;
      2mbit sınırsız : 70
      senin odemen gerek normal aylardaki miktar 70/2=35ytl yani bir daire :35 ytl odeyecek.Yazında sen onların parasını odeyecegin için fazladan
      35(ytl)x4(ay)=140 ytl fazladan para odiyeceksin (odemen gereken miktar dısında yani 4 ay onların parasınıda odeyeceksin bir nevi )
      Şimdi normalde sen bir yılda yani 12 ayın 8 ayında 35 ytl den , 4 ayında ise 70 ytl den bu parayı odeyeceksin dimi ?
      Bu ne demek 8(ay)x35 ytl=280 ytl 4(ay)x70(ytl)=280 ytl toplam sana bunun yıllık maliyeti ne oldu yılda 560 ytl toplam senin cebinden cıkan para olacak.
      1mbit sınırsız baglantı :50 ytl
      Sadece sen kendi adına hiç baglantını paylaşmadan bir 1Mbit lik sınırsız baglantı kullanırsan sana yılda bu 50(ytl)x12(ay) = 600 milyona denk gelecek arada 40 milyon fark var daha fazla odeyecegin o da bir yılda yani aylık olarak sana 40ytl/12ay=3 ytl bir ayda sana fazladan para demek .uzun lafın kısası.
      Ogrenci Abilerinle 2 mbit baglantı alcan ogrenci abilerin sitelere bir girecekler bir indirmeye başlayacaklar offfff senin baglantı asagıda kasım kasım kasılacak nasıl olsa sınırsız ya indir indirebildigin kadar diyecekler ama zavallı sen asagıda kendini yırtacaksın sitelere giremiyorum diye.
      AMA benim dedigin gibi yaparsan 1mbit sınırsız baglantın olacak ve sadece sana ait olacak ve ayda da sadece 3 ytl farkla hem baglantını paylaşmayacaksın.Hemde başın agrımayacak.Sizce Haksızmıyım arkadaslar?
      Tşk ederim.
      |
      |

11 Şubat 2008 19:16:04 Konu Sahibi
      kardeş çok harika yazmışsın emeğinede teşekkür ederim fakat ben illa sınırsız yapacağım demedim sadece bu teklifi değerlendireyimmi dedim ve bundan vazgeçtim...
      yazına gerçekten hayran kaldım ilgin için teşekkürler
      |
      |

• Teğmen
      167 Mesaj
      11 Şubat 2008 19:41:08
      limitsiz bağlantı herzaman daha iyidir ayrıca korkma bağlantıda hiç sorun yaşamazsın geniş bant bu 1 mbps size fazlasıyla yeter aslında sorman gereken soru hangi hardiski alıyım olmalıydı çünki çok fazla dosya indireceksin
      |
      |
    • Teğmen
      142 Mesaj
      11 Şubat 2008 19:50:41
      nereye yetiyo? sen heralde avrupada yaşıyosun. elalem bangır bangır bağırıyo internet yavaş diye. yok arkadaşım sen kabul etme
      |
      |

• Yüzbaşı
      802 Mesaj
      11 Şubat 2008 20:07:49
      Kardeş,sen burdaki herkese gayet acık bir şekilde sormussun biz burda birbirimize yardım etmezsek Turktelekommu bize yardım edecek.iyi ki donanımhaber forum var olmasa ben bilgisayarımı bile zor toplardım.Yardım edelimki sonradan yardım bulalım dimi. :D
      quote:

Orjinalden alıntı: yaramazprens

kardeş çok harika yazmışsın emeğinede teşekkür ederim fakat ben illa sınırsız yapacağım demedim sadece bu teklifi değerlendireyimmi dedim ve bundan vazgeçtim...
      yazına gerçekten hayran kaldım ilgin için teşekkürler
      |
      |

• Emekli Yönetici
      15896 Mesaj
      11 Şubat 2008 20:39:01
      Vallaha adamların güvenirliğide önemli. Adamlar olur olmaz sitelere girer ip tespit edilir. Bu ip den kim girdi şu şu tel kimin üstüne şunun üstüne. Onlar işler suçu senin üstüne kalır. ARtık bilişim suçlarının üstüne gidiyor hükümet. Dikkat etmeni öneririm.
      |
      |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
      Ne mutlu Türküm Diyene

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR2
0,539
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.