Şimdi Ara

TTNET sınırsız fiyatları? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
84.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

Vallaha adamların güvenirliğide önemli. Adamlar olur olmaz sitelere girer ip tespit edilir. Bu ip den kim girdi şu şu tel kimin üstüne şunun üstüne. Onlar işler suçu senin üstüne kalır. ARtık bilişim suçlarının üstüne gidiyor hükümet. Dikkat etmeni öneririm.

Aynen katılıyorum bencede 1mb sınırsız bağlantıya geç tek başına gece koy downloadları abansın ttnete dursun sende kota derdi olmadan mışıl mışıl uyu sakat sitelere girerler sonra allah göstermesin çok sakat bi durum...

• Bu üniversitelilerle iş yapma başın çok ağrır. Bütün neti sömürürler, sen evde kendini paralarsın iki bişey indirecem diye. Adamlar açar torrenti gider okula. Ayrıca yapılan işin şuç olduğunu bilmende de fayda var.
  • ortak olarak kullanıp yaz aylarında tekrar sınırlı tarifeyede geçebilirsin. böyle bir seçenekte var.
  • o üniversiteli abilerin parayı bölmek istediklerine göre fazla kişi değil sanki
    tam kişi sayısını bilmesem de 1 Mbit internet yetmez herkes bişeyler indirir..flashget kastırır muhakkak sen gugılı açamazsın, 4 Mb li tarife olanı yaparsanız uygun gibi..

ama herkes kafasına göre PC yi downloada bırakıp gidebilir
    dl saati koyun.. geceleri mesela o saatlerde indirsin herkes
  • Evet epey sıkıntı olur.
    Biz de yaşadık öyle maceralar. Sonu hüsran...
    Bi mesaj verim burdan
    O üniversiteli abiler kendileri internet alsınlar.
    Evde en az 3-4 kişi bölüşseler bişey düşmez.
    Uyanıklık yapmasınlar.
  • Beyler ust tarafları okursanız.Arkadasımız bu olaydan vazgeçtigini yazmış açık olarak.Yani ortak kullanma diye bir şey yok.O yuzden yorumşarı boşuna yazıyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyll

tabi üniversiteye giden abiler ,tüm bant genişliğini kendilerine ayırmazlarsa

tam bende bunu yazıcaktım sen yazmışsın zaten
  • bence bu işe hiç girme başın ağrır hızın düşer vs bağlantını paylaşma derim ben denedim sonu hüsran
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

Vallaha adamların güvenirliğide önemli. Adamlar olur olmaz sitelere girer ip tespit edilir. Bu ip den kim girdi şu şu tel kimin üstüne şunun üstüne. Onlar işler suçu senin üstüne kalır. ARtık bilişim suçlarının üstüne gidiyor hükümet. Dikkat etmeni öneririm.

hiç burasından bakmadım adamların birisi kimya okuyor diğerlerinin ne olduğunu bilmiyorum
    zaten vazgeçtik bu arada bu işin suç olduğunu bilmiyordum

• S.a arkadaşlar.Benim size bir sorum olucak ALLAH rızası için bna yardım edin.Olay şöyle;
    benim internet faturam kabarık gliordu yani 30 gelecğine 60-70 geliordu.TTNET telefondan aradı ve dediki sizin net faturası kabarık gliyor bu yüzden isterseniz sizi sınırsız tarfye gçirelm ve ne yaparsnız yapın aylık ücret 49 lira dedi bende kabul ettim.İlk ayda 49 lira geldi svindim,2.ayda da 49 lira geldi.Fakat 3-4. aylarda net faturası 60-70 arasında gelmye basladı.Ben hzmet nodan aradım bunları anlattm bna snırsız net paketi ve her ay 49 lira gelckti ama daha fazla glior dedim onlarda dediki sizn sınırsız paketiniz sınırsızn sınırlısı dedi YA BÖYLE BİŞEY OLABLİRMİ SİZ CE ARKDŞLAR CVP BEKLİYORM ÇOK MAĞDUR DURMDYM ÖĞRENCYM DURMUM BELİRLİ KISTLI YETİREMİORM SİZCE NAPMALYM BU KONULARDA BİRZ BİLGİ VERİRMİSNİZ..............CVP VERENLERDN ALLH RAZI OLSN.......
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.