Şimdi Ara

TTNET NETLİMİTSİZ ZAM GELDİ :@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Şu anda elime bir ttnet kağıdı ulaştı 1 aralık 2012 tarihinden itibaren netlimitsiz paketi 59 tl den 63 tl ye çıkarılıcakmış siz bunu nasıl buluyorsunuz acaba bence çok kötü bir uygulama verdikleri internet zaten kötü altyapısı birde zam yapıyorlar.Bu haberden sonra kesinlikle SuperOnline geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canbaba8888 -- 7 Kasım 2012; 18:20:50 >

• yokmu görüşü olan
  • 10 gündür bu bölümde bas bas bağırıyoruz hiçmi görmedin
  • yok görmedim, nerde?
  • Verdikleri hizmet zaten yerlerde bir de zam üstüne zam bindir
  • sen nediyon, ben hazırnet günlük internet kullanıyorum, günlüğü 2,5tl oldu. buda ayda 78tl ve üstelik 256k gibi düşük hızla. eh ben artık bir enayiyim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_67346672/mpage_1/f_/key_//tm.htm#67790590

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La_Quica -- 9 Kasım 2012; 19:25:38 >
  • ala ala bak onuda yeni gödüm. turkcell batsın derdim hep, bak bu işe yarar gibi
    normal piisiide kullanırız deyilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otuz3 -- 9 Kasım 2012; 17:22:42 >
  • Arkadaşlar merhaba son artıştan sonra ınternete 63 telefona 25 lira ödeyeceğim bu para bana çok geliyor.Aveanın operatör değiştirenlere yönelik 40 liralık bir tarifesi var heryöne 1000 dk sınırsız internet acaba buna geçsem telefonu bilgisayara bağlama şansım olurmu.Yardımlarınız
  • ben daha önce turkcellde yanlışlıkla bağlantı kurdum, dakkasında internet parası kestiler, o da ne yaptığımı bilmiyordum ha. önüme bir pence geldi telefon bilgisayara takılıyken o esnada intirnete bağlanmış iyimi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.