C

Çavuş
11 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar pazartesiye kadar bimekste büyük indirim var.250 liralık ramler 216 liraya 150 liralık ekran kartıları 90 liraya inmiş bence kaçırmayın derim.Daha birsürü şeyde büyük indirim var.
Arkadaslar 100 TL Bütçem Var daha fazla yukari çikamam fiyat performans olarak sizce Hangi Ekran Kartini Alayim?
Arkadaşlar Nvidia Geforce 8800 Gt 2.elini 30 liraya buldum 512 mb 256 bit sizce alayımmı değermi işimi görürmü pe 2013 felan higtta oynayabilirmiyim ?
Arkadaşlar elimde ASUS - P5G41T-M LX Marka Anakart var.Ben Nvidia Geforce 8800 GT Ekran kartı almak istiyorum sizce uyumlu olurmu bu ikisi bir sorun çıkarırmı ? Cevaplarsanız çok çok sevinirim.
Arkadaşlar elimde ASUS - P5G41T-M LX Marka Anakart var.Ben Nvidia Geforce 8800 GT Ekran kartı almak istiyorum sizce uyumlu olurmu bu ikisi bir sorun çıkarırmı ? Cevaplarsanız çok çok sevinirim.
Arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi bir eşortman altı aldım.Mavi rengi çok seviyorum.Bunu ayakkabı ve hangi renk sweatle kombin yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim çok kararsız kaldım.
Arkadaşlar ben bilgisayarı açtığımda ekrana görüntü gelmiyor ışığı yanıp sönüyor ve lcd monitörün arkasında çat çat diye ses geliyor bilgisayarı 3 4 kere kapatıp açınca bazen geliyor görüntü sizce sorun ne olabilir birde masrafı çokmudur şimdiden cevaplar için teşekkürler...
Arkadaşlar belik çoğunuz bu oyunu biliyorsunuzdur sizce 2 mi daha güzel yoksa 3 mü gold mu tam karar veremedimde hiç oynadınızmı bi oyuunu yorum atın lütfen beni açığa kavuşturun
Arkadaşlar Fifa 13 te ben adama basarken benim oyuncu rakip oyuncunun sadece önüne geçiyor topu kapmak için hamle yapmıyor ve adamlar beni kolayca geçiyor ne yapmam lazım acaba yardım edin lütfen
Arkadaşlar Şu anda elime bir ttnet kağıdı ulaştı 1 aralık 2012 tarihinden itibaren netlimitsiz paketi 59 tl den 63 tl ye çıkarılıcakmış siz bunu nasıl buluyorsunuz acaba bence çok kötü bir uygulama verdikleri internet zaten kötü altyapısı birde zam yapıyorlar.Bu haberden sonra kesinlikle SuperOnline geçeceğim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 54
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 12.026 (Bu ay: 116)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.