Şimdi Ara

TTNET kazanmakmak 700 puana AVEA Her Yöne Aylık 100 Dakika

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
4.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ttnet kazanmamak 700 puana AVEA Her Yöne Aylık 100 Dakika

KAZANMAKMAK Nedir?
    https://www.kazanmakmak.com.tr/Kazanmakmak-Nedir
    sıkca sorulanlar
    https://www.kazanmakmak.com.tr/Kazanmakmak-Nedir-SSS
    puan nasıl kazanılır
    https://www.kazanmakmak.com.tr/Kazanmakmak-Puan-Harcama

üye olduktan sonra eğer puanınız varsa
    https://www.kazanmakmak.com.tr/Urunler tıklayın

AVEA Her Yöne Aylık 100 Dakika ---- var sepete ekleyin sonra sağtarafta tekrar sepete ekleyin

kayıtlı avea telefon numaranız zaten görünecektir diğer adımları takip ederek işlemi bitirin.. 5-10 dakka içinde mesaj gelir..
    aveadan şöyle mesaj geliyor
    değerli müşterimiz, türk telekom kazanmakmak kampanyasından 30 gün heryöne geçerli 40tl kazandınız.. doya doya kullanın.

bana sadece heryöne 100 dakka seçeneği mantıklı geldi ..başka hediyelerde var bakabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhtakif -- 26 Aralık 2012; 22:14:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

ttnet kazanmamak 700 puana AVEA Her Yöne Aylık 100 Dakika

KAZANMAKMAK Nedir?
    https://www.kazanmakmak.com.tr/Kazanmakmak-Nedir

üye olduktan sonra eğer puanınız varsa
    https://www.kazanmakmak.com.tr/Urunler tıklayın

AVEA Her Yöne Aylık 100 Dakika ---- var sepete ekleyin sonra sağtarafta tekrar sepete ekleyin

kayıtlı avea telefon numaranız zaten görünecektir diğer adımları takip ederek işlemi bitirin.. 5-10 dakka içinde mesaj gelir..

bana sadece heryöne 100 dakka seçeneği mantıklı geldi ..başka hediyelerde var bakabilirsiniz..

hocam ben anlamadım.alıyorsun 1 ay boyunca kullanabilen 100 dk mı veriyor
    birde puan kazanma nasıl oluyo fatura ödedikçe puanmı geliyor benim 1800 puan olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 26 Aralık 2012; 22:08:14 >

• 100 dakika olarak değilde 40tl olarak yükleniyor hatta haberiniz olsun.
  • evet KAZANMAKMAK ile 700 KAZAN PUAN karşılığında AVEA'dan 30 gün geçerli her yöne 100 dakika konuşma hediye diyor..

değerli müşterimiz, türk telekom kazanmakmak kampanyasından 30 gün heryöne geçerli 40tl kazandınız.. doya doya kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim_05

100 dakika olarak değilde 40tl olarak yükleniyor hatta haberiniz olsun.

tşkler

quote:

Orijinalden alıntı: mhtakif

evet KAZANMAKMAK ile 700 KAZAN PUAN karşılığında AVEA'dan 30 gün geçerli her yöne 100 dakika konuşma hediye diyor..

tşkler dostum.hanıma göndereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 26 Aralık 2012; 22:10:54 >

• Benjm hesapta da bayagi puan birikmis yatirdigimiz fatiranin belirli bir yuzdesimi puan oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kazanmakmak ücretli mi, puan nasıl birikiyor? Adını çok duydum ama verdiği kadar alıyordur da diyerek güvenemedim ttnet'in kazanmakmak programına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

Benjm hesapta da bayagi puan birikmis yatirdigimiz fatiranin belirli bir yuzdesimi puan oluyor

evet öyle oluyor.ve hangi faturadan ne kadar kazanıldığı detaylı şekilde yazıyor
  • Kazanmakmak'a üye olduktan sonra garip garip yerlerden aranınca, "Allah Allah bunlar telefonumu nereden buluyorlar" demeyin.
    Sözleşme şartlarını iyi okuyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

kazanmakmak ücretli mi, puan nasıl birikiyor? Adını çok duydum ama verdiği kadar alıyordur da diyerek güvenemedim ttnet'in kazanmakmak programına..

ücretsiz

https://www.kazanmakmak.com.tr/Kazanmakmak-Puan-Harcama
  • sırası gelmişken sorayım ödüller kataloğunda teknosa hediye çeki var. kaç TLlik çek ve alt limiti var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mremre

Kazanmakmak'a üye olduktan sonra garip garip yerlerden aranınca, "Allah Allah bunlar telefonumu nereden buluyorlar" demeyin.

içime doğmuş demek ki.kullanılmayan bostaki numarayı vermişim :) ayrıca numarayı değiştirecem.banka ve onun gibi güvenilir dısında hiç bir üyeliğe falan orjınali vermiyeceğim.alakasız yerlerden mesajlar deli ediyor adamı.

ayrıca arkadaşlar bimcele de 100 dk alabiliyormuyuz?babamada alsam dıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 26 Aralık 2012; 23:33:26 >
  • iyiymiş :) 2000 puan birikmiş bir zamanlar üye olmuşum teşekkürler haber verene
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

iyiymiş :) 2000 puan birikmiş bir zamanlar üye olmuşum teşekkürler haber verene

bende de 3700 küsür olmuş. telefon ve internet faturası icin ayrı ayrı puan veriyor
  • quote:

Kazanmakmak'a üye olduktan sonra garip garip yerlerden aranınca, "Allah Allah bunlar telefonumu nereden buluyorlar" demeyin.

Başvuru formunda şöyle yazıyor:

"...aksi tarafımca belirtilmediği sürece, aboneliğimin sona erdiği tarihten sonra da geçerli olacak şekilde iletişim bilgilerimin (TTNET abonesi isem) TTNET/(TT abonesi isem) TT tarafından satış, pazarlama, reklam, kampanya, promosyon ve bilgilendirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanılmasına ve iletişim bilgilerim üzerinden tarafımla temasa geçilmesine onay verdiğimi Kabul ve beyan ederim"

Aksini nasıl belirteceğiz ki? Okudum diye kutu işaretliyoruz. İşin yoksa bir de sonradan (aksini belirtebilmek için) telefon aç, mail gönder vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: elmekoz

quote:

içime doğmuş demek ki.kullanılmayan bostaki numarayı vermişim :) ayrıca numarayı değiştirecem.banka ve onun gibi güvenilir dısında hiç bir üyeliğe falan orjınali vermiyeceğim.alakasız yerlerden mesajlar deli ediyor adamı.

Daha ilgincini söyleyeyim..:)
    Geçenlerde egeyapı mı ne öyle bir inşaat firmasından telefonuma mms geldi, hiç tanımam etmem, form anket vs'de doldurmadım ki numaramı bulsunlar, ayrıca numaramı da yeni almışım ve bu tarz mesajlar gelmesin diye de azami derecede dikkat ediyorum. Neyse aradım tabi bir bayan açtı telefonu;
    - Numaramı nereden buldunuz?
    + Memnun değilseniz numaranızı silelim efendim, bir daha mesaj göndermeyelim.
    - Onu demiyorum, numaramı nereden buldunuz?
    + Silelim numaranızı
    - Numaramı nereden buldunuz hanımefendi??
    + Ben sizi yetkili birine aktarayım, dedi.
    Yetkili şahıs;
    - Numaraları telefon şirketlerinden aldığını söyledi ve kendilerinin de "Turkcell'den" aldığını söyledi,
    +Peki benim hattım Avea, bu nasıl oluyor? dediğimde; onlar da Avea'dan almıştır, telefon şirketleri kendi aralarında numara alışverişi yapıyorlar, dedi.
    Avea'yı aradım durumu teyit etmek için, böyle bir durumun olduğunu, ancak "kesinlikle kar amacı gütmediğini, sadece müşteri memnuniyeti amacıyla" yapıldığını söyledi(yersen tabi, ayrıca eleman bunları söylerken heyecanlanmıştı..) Bu tarz reklam mesajlarının gönderilmesini istemediğimi söyledim ve numarayı reklam havuzundan sildirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mremre -- 26 Aralık 2012; 23:52:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mete90

bu 40 tl başka operatöre transfer edilebiliyo mu?

onu ben transferle değilde.direk kazanmaktan profil bilgilerinden telefon numarasını değiştirip denemeyi düşünüyorum.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elmekoz

quote:

Daha ilgincini söyleyeyim..:)
    Geçenlerde egeyapı mı ne öyle bir inşaat firmasından telefonuma mms geldi, hiç tanımam etmem, form anket vs'de doldurmadım ki numaramı bulsunlar, ayrıca numaramı da yeni almışım ve bu tarz mesajlar gelmesin diye de azami derecede dikkat ediyorum. Neyse aradım tabi bir bayan açtı telefonu;
    - Numaramı nereden buldunuz?
    + Memnun değilseniz numaranızı silelim efendim, bir daha mesaj göndermeyelim.
    - Onu demiyorum, numaramı nereden buldunuz?
    + Silelim numaranızı
    - Numaramı nereden buldunuz hanımefendi??
    + Ben sizi yetkili birine aktarayım, dedi.
    Yetkili şahıs;
    - Numaraları telefon şirketlerinden aldığını söyledi ve kendilerinin de "Turkcell'den" aldığını söyledi,
    +Peki benim hattım Avea, bu nasıl oluyor? dediğimde; onlar da Avea'dan almıştır, telefon şirketleri kendi aralarında numara alışverişi yapıyorlar, dedi.
    Avea'yı aradım durumu teyit etmek için, böyle bir durumun olduğunu, ancak "kesinlikle kar amacı gütmediğini, sadece müşteri memnuniyeti amacıyla" yapıldığını söyledi(yersen tabi, ayrıca eleman bunları söylerken heyecanlanmıştı..) Bu tarz reklam mesajlarının gönderilmesini istemediğimi söyledim ve numarayı reklam havuzundan sildirdim.

mesaj alınmıştır.yüzme bilmiyorum beni havuzdan kurtarın :)
    dostum ayrıca araştırmacı ruhunu da takdir ettim.senin gibi arkadaşları görünce de tek olmadığımı hissetmekte güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 27 Aralık 2012; 0:50:18 >

• bu zımbırtı ilk çıktığında kayıt olmuştum.. baya bi puan olmuş. tivibu alayım diyorum ama aylık olarak var yıllık olarak yok.. talepte bulundum ama pek sanmıyorum yapacaklarını..

bu arada garip garip yerlerden aranma konusunda son 5-6 ayda tavan yaptım.. dolandırıcılar bile arar oldu(cepten).. hatta birinde dolandırıldım resmen.. detayına girmeyim.. telefona program attım şimdi o numaralar aradığında telefon blokluyor. rahatsız olmuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedinumara

bu zımbırtı ilk çıktığında kayıt olmuştum.. baya bi puan olmuş. tivibu alayım diyorum ama aylık olarak var yıllık olarak yok.. talepte bulundum ama pek sanmıyorum yapacaklarını..

bu arada garip garip yerlerden aranma konusunda son 5-6 ayda tavan yaptım.. dolandırıcılar bile arar oldu(cepten).. hatta birinde dolandırıldım resmen.. detayına girmeyim.. telefona program attım şimdi o numaralar aradığında telefon blokluyor. rahatsız olmuyorum.

Tivibu dan hiç kimse memnun değil, bence yıllıktan önce aylık alarak denemeniz gerekir. Eğer memnun kalırsanız yıllık için çareler bakmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonkurt -- 27 Aralık 2012; 6:51:34 >
  • arkadaşlar ben bu hediyeyi 2 kez alarak kullandım hemde bimcell hattıma. avea altyapısı olduğu için bimcell ile de alınabiliyor hediye ve denildiği gibi 100 dk değil 40 tl yükleniyor.asıl bomba ise bu 40 tl bimcellin kendi tarifesi üzerinden ücretleniyor. yani 40tl=400 dk oluyor. siz de doya doya konuşuyorsunuz. iki kez aldım kullandım. tavsiye ediyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.