Yüzbaşı
01 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 153 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar bir aracım vardı geçen yıl aldığım. trafik sigortası halk sigorta idi. yüzde 45 indirimim vardı. 500 lira ödüyordum sigortasına. sonra bunu satmadan önce yeni araç aldım. haliyle ona sigorta yaparken indirim olmadı. 950 tl mapfre yaptık. sonra 1 ay geçmeden önceki aracı sattım ve trafik sigortasını iptal ettirdim. haliyle var olan yüzde 45 hasarsızlık indirimimi yeni araç için kullanmak istiyorum. ancak sigortası var zaten diye tekrar teklif oluşturamıyorum. ancak yeni sigortamın bitimine 1 ay kala yeni teklif oluşturabilirmişim. halbuki geçen sene aynı durumda kalıp yeni yaptığım sigortayı iptal ettirip eski indirimli sigortamı yaptırmıştım. geçen yılki sigortalarım burda bir sigortacıdan idi. şimdiki sigortam.net. işi bilen bir arkadaşımız vardır illaki ayrıntılı bilgi verilebilecek. daha şurda 3 gün oldu eskisini satıp sigortasını iptal edeli.
Arkadaşlar iyi akşamlar. Bir araç alma arefesindeyim. Görüş almak istediğim konu şu. Bi tane sedef beyaz renk 1.6 dci motor megane 3 gt line var. Hb kasa.cam tavan navigasyon xenon vs full araç. 80 binde.2013 trafiğe çıkışlı. Araçta 5bin tl hasar kaydı var. Sol ön çamurluk değişmiş ve kaput boyalı. 60 istiyor sahibi. Ben kafama yatıyor ama bir de size danışmak istedim. Ne dersiniz.bu araç bu parayı eder mi. Satarken sorun çıkaracağını zannetmiyorum. Daha önce kullandım aracı performansını biliyorum gayet seri güçlü bir araç. 130 bg 320 tork var. Sizce?
İyi akşamlar forumdaşlar. Bir konuda fikirbyada yardım lazım. Şimdi durum şöyle. Elimizde 2 adet notebook var biraz eski. Biri dell 6400 diğeri Lenovo. Dell donanım olarak lenovodan daha alt. T2300 1.66 Ghz işlemci ve 1.5 gb ram var Dell pc de. Lenovo ise t3200 2 Ghz işlemci ve 2 gb ram ile daha güçlü. Ancak ikisine de sıfır win 7 kurdum ama Lenovo çok ağır kalıyor işlemlerde. Windows 7 nin puanlamasında Dell işlemci ve ram 4.1 puan alırken Lenovo 2.6 alabiliyor. Dell çok daha seri çalışıyor lenovoya göre. Ben bu Lenovoyu nasıl düzeltebilirim. İlk aldığımızda Lenovo daha hızlı çalışıyordu diğerinden. Şimdi işler terse döndü. Sebep ne olabilir bilemedim. Tüm önerilerinizi deneyebilirim.
Kaç gündem beri başlıkta yazdığım hatayı alıyorum. Sunucudan veri alınamadı. Uygulamayı da güncelliyorum ama sonuç değişmiyor.

Bişey dikkatimi çekti ikinci el cep telefonu bölümünde model filtreleme yapınca uygulama kapanıyor. Benzer filtreleme problemleri diğer konular için de mevcut olabilir.
Bir dönem yaşanmıştı. uygulama içinde tıkladığımız konu değil de bi alttaki konu açılıyor. İstediğimiz konuyu açamıyoruz. Bazen de sayfalar hiç açılmıyor. Sorun ne bilemiyorum internet bağlantımız olduğu halde.
benim karşılaştıklarım şunlar ve eklemek istediklerim:
- bildirimlerden uygulama sayfası çok geç açılıyo.
- bildirimlerden uygulamayı açınca geri tuşuyla uygulamadan çıkabilsek daha güzel olur. değilse ya ana menü tuşunu kullanacağız yada geri tuşuna bir kaç kez basmak durumunda kalcaz.
- bildirimler de sık cevap yazılan konularda baktıkça sürekli geliyor. kullanıcıya kontrol etme ikanı verirse daha güzel olabilir( örneğin 15 dk da bir kontrol etsin gibi)
beyler bayanlar benim 2-3 haftadır başım bir kaç siteyle sınırlı olmak üzere "hiçbir veri alınmadı" hatasıyla dertte. bilhassa hizlial.com ve hepsiburada.com ile olmak üzere bazen sahibinden.com vb sitelere erişim sağlayamıyorum. linke tıkladığım gibi hiçbir veri alınmadı yazısı geliyor karşıma chrome ile. çerezleri temizledikten sonra 1-2 kez giriyor sonra yine aynısı. sürekleri çerezleri temizledikçe bu kez yazdığım adresler vs de siliniyor. diğer işim olan adresleri de tek tek yazmak zorunda kalıyorum adres satırına ve çok kullanışsız oluyor. bir kaç kez girdikten sonra internet explorer da aynısını yapmaya başlıyor. format attım belki bir ihtimal virüsten diye olmadı. kaldırdım kurdum yine aynı yine aynı. firefox da kurdum şimdi bir süre de onunla deneyeceğim. ama sorunun kaynağını bulamadım. ne var bu sitelerdeki sürekli aynısını yapıyor?
arkadaşlar iyi günler bende bir clio 3 alacakken direkten döndük önceki günlerde. şimdi burda bir arkadaşımda var clio 3 dinamik versiyon 1.5dci 85 yada 90 beygir olması lazım. 2006 model. dijital klima, ön arka camlar otomatik, hız sabitleyici, torpido soğutma, xenon far, sis farı, viraj aydınlatma, yağmur-far sensörleri vs. kilometresi 100binde. bakımları yapılmış. 23500 fiyat istiyor. bir kuruş da aşağıya inmem diyor. kazası, çarpması, ezik çürük vs bişeyi yok. temiz araba. ne kadar eder sizce? gök gri rengi. ederi varmıdır o fiyattan?
arkadaşlar büyük el fenerlerinden bir tane elime geçti.aküsü bitmiş olduğu için ve kullanılmadığı için ben bu aleti parçaladım. içerisinden 6 volt akü ve şarj soketine bağlı küçük bi devre çıktı.resimleri de aşağıda. bu devredeki o beyaz parça tam olarak ne işe yarıyor acaba?bu parçayı devre dışı bırakıp voltajı direk aküye versek zarar mı vermiş oluruz?

Hakkında
Meslek: PTT
İlgi Alanları: müzik, sinema, gezi, deniz, elektronik
Forum İmzası:
Öfkeliyken konuş. Göreceksin ki pişman olacağın en güzel konuşmayı yapmışsın...
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptıklarım: IW?N, pphammer, xbr, ucuz_UcakBileti, hsnkrc
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Trabzonspor
TV
Panasonic
Notebook
Dell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 963
İkinci El Bölümü Mesajları: 53
Konularının görüntülenme sayısı: 45.717 (Bu ay: 159)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.