Şimdi Ara

TTNET, Fiber internet paketlerini 81 ilde kullanıma sunacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
1
Favori
53.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba bu sefer olumlu yorum alabılecekler mı?

bence hayır yine cümlede '' hıza kadar '' denmiş yokuşa sürmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 22 Şubat 2012; 18:00:57 >
  • g.antepe adam gibi altyapı istiyoruz aşırı dandik
  • Ben superonline kullanıyorum. 20 mbps'i 49 TL'ye kullanıyorum ve upload'um 5 mbps adil kotada yok. aylık 2tb download'ım var. TTNET'de geldi binaya arayıp superonline'dan iyiyse geçerim belki deyip bilgi alayım dedim pişman oldum. 20 mbps 65 TL upload 1 mbps ve adil kullanım kotası olan 50gb download'dan sonra hız ay sonuna kadar 1 mbps'e düşüyormuş. Kendilerine adil kullanım kotalarıyla mutlu mesut bir hayat dileyip telefonu kapattım.
  • İsterse 1 gbps versin adil kullanım hakkı adı altında tepemde cellat gibi duracaksa ttnet'ten gelecek hayır ALLAH'tan gelsin derim. 8 mbps limitsizdeyim izinsiz geçiş yaparlarsa bol bol dava açılacaktır haklarında!
  • [imagehttp://speedtest.net/result/1783263130.png][/simage]

• TTNET, Fiber internet paketlerini 81 ilde kullanıma sunacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Geschichte

TTNET, Fiber internet paketlerini 81 ilde kullanıma sunacak

Ne zaman geçirildin dostum? AKK durumu nedir, geçme durumunda 1mbps ' ye indiriyorlar mı?
  • valla şuanki adsl baglantı değerlerinle alabiliceğim maksimum hızı alabiliyormuşum zaten 8 yada 10 mbs için süper online geçmeyi düşünüyorum acaba süperonline geçersem gene aynı hızlardamı kalırım?
  • superonline 20 mb hızı 49 liraya verirken ttnetin 65 lira istemesi komik. böyle rekabet edemezsin tt!
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

superonline 20 mb hızı 49 liraya verirken ttnetin 65 lira istemesi komik. böyle rekabet edemezsin tt!

65 olsa iyi birde yalın fiber internet erişim ücreti var. 28 tl de onu ekle :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesona -- 22 Şubat 2012; 18:48:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taxofgod

quote:

Orijinalden alıntı: Geschichte

Ne zaman geçirildin dostum? AKK durumu nedir, geçme durumunda 1mbps ' ye indiriyorlar mı?

Valla 5-6 ay önce kutu kurulmuştu bizim oraya ama ben AKK miktarını kaç gere geçtim bir indirme olmadı. Bazılarına uygulanmıyormuş sanırım.

• işiniz gücünüz dalavere. etlik'e ne zaman geliyormuş bu fiber????
  • Superonline'dan bahseden arkadaşlar nerde 20mbit 49 lira'ya sınırsız internet kendi sitelerinde bile 25.50.100 olarak fiyatlandırmışlar.

20mbit Sınırsız(Sözde) AKK 25GB AYLIK:44

20mbit Sınırsız(Sözde) AKK 50GB AYLIK:49

20mbit Sınırsız(Sözde) AKK 100GB AYLIK:59

Link:http://superonline.net/kampanya-detay?k=15&d=isik-hizinda-internetle-keyfini-katla

Valla ben 3Mbit Uydunet kullanıyorum"GERÇEK SINIRSIZ" AKK "YOK" Kampanyalı olarak aylık 32 Lira ödüyorum ve mennunum ve imkanı olan herkesede tavsiye ederim.
  • 32 mb sınırsız ilk zamanlarda geçmiştim kotasız asla vazgeçmem isterse 1000 mbit versin kotalı olduktan sonra hızı ne yapayım:)
  • Istanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin her bölgesine sorunsuz olarak verdiniz de fiber hizmetini 81 iliniz kaldı öyle mi? Gülerler adama TTnet
  • Biri fiber mi dedi ? Buyrun TTnet alt yapısı

Tam 5 aydır böyle, her ay her hafta mutlaka sinyal sesinde kesilme mevcut. Büyük reklamlarla fiber döşenecek, alt yapı çalışmaları HIZLA ilerliyor dediler iki kablo çektiler içi boş çektikleriyle kaldılar ses seda yok. Apartmanlara CAT6 kablo döşediler ama mahalleye gelip fizibilite çalışması bile yapılmadı, saha dolabı için temel bile atılmadı.

İşte fiber internet. Aylardır çektiğim çileden artık çıldırmak üzereyim. Bigün çıkıp tüm mahallebin kablosunu kesicem o olacak artık. Yarın gidip bu fotoğraflarla birlikte dilekçe vereceğim. Aynı anda nekadar şikayet sitesi varsa şikayet sitelerine de başvuracağım.

Yani böyle uygulamalar sadece ülkemize özgü herhalde. Önce sök sonra öylece bırak ve aylarca da hiç dokunma.

• ADSL abonesiyim aynı hat üzerinden TTNET FİBERNET Paketi de alabilir miyim?
    Aynı hat üzerinden altyapının uygunluğuna göre sadece ADSL Paketleri alınabilir. Mevcut TTNET abonelerinin FİBERNET Paketleri'nden faydalanması için çalışmalar devam etmektedir.

yani adls ayrı fibernet ayrı...
    her ay 2.5 tl kurulum ucreti altına para alacaklar...
    modemde 24 ay taahut verirsen ayda 5 tl den satacaklar...

Ne diyeyim gozunu seveyim Quick netin...

ayrıntılı bilgi içinhttp://www.ttnet.com.tr/web/307-2712-1-1/tur/destek/destek_-_bilgi_bankasi_-_sikca_sorulan_sorular_-_baglanti_cesitleri/ttnet_fibernet_paketleri_

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Biri fiber mi dedi ? Buyrun TTnet alt yapısı

Tam 5 aydır böyle, her ay her hafta mutlaka sinyal sesinde kesilme mevcut. Büyük reklamlarla fiber döşenecek, alt yapı çalışmaları HIZLA ilerliyor dediler iki kablo çektiler içi boş çektikleriyle kaldılar ses seda yok. Apartmanlara CAT6 kablo döşediler ama mahalleye gelip fizibilite çalışması bile yapılmadı, saha dolabı için temel bile atılmadı.

İşte fiber internet. Aylardır çektiğim çileden artık çıldırmak üzereyim. Bigün çıkıp tüm mahallebin kablosunu kesicem o olacak artık. Yarın gidip bu fotoğraflarla birlikte dilekçe vereceğim. Aynı anda nekadar şikayet sitesi varsa şikayet sitelerine de başvuracağım.

Yani böyle uygulamalar sadece ülkemize özgü herhalde. Önce sök sonra öylece bırak ve aylarca da hiç dokunma.

Hocam bu apartmanın kendi mülkiyeti adamlar kutuyu koyar gider yani.Öyle yerede atıldığına tanık olmuş değilim.Üstünde boyalar felanda var.Duvarda duran kutuyu düşürmüşüz resmen....

• Gelsin İlk Önce Benim 512 KB/Sn Olan Bağlantımı Düzeltsin. İstanbulun Orta Yerinde Komik.
  • adi aşşağılık tekel firma kurtuldum sonunda superonline adsl ye geçtim herkezede tavsiye ederim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.