Şimdi Ara

TTNET, Fiber internet paketlerini 81 ilde kullanıma sunacak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
627
Cevap
1
Favori
53.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yoğun internet kullanımına sahip insanlar 55 TL öderken artık 65 TL ödeyecek.Hız farkı tatmin edici seviyede olur umarım.Tivibu vs de katarsak 70 Lirayı bulur.Her ay TTNET 'e çalışırız artık.elektrik,doğalgaz,su faturalarından dert yanardık sağolsun unutturuyor TTNET onların acısıını.
  • Ben 49TL'ye 1MB internet kullanıyorum. Önce onun fiyatını indirsinler bir zahmet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikobelic

Ben 49TL'ye 1MB internet kullanıyorum. Önce onun fiyatını indirsinler bir zahmet.

bende kaç senedir bu tarifeyi kullanıyorum,bundan daha düşük veya kampanya yokmu bize
    insaf ya senelerdir aynı tarife ..
  • Daha önce ttnet in 8 mbit e kadar internetini kullandım ama 8 mbit i bırak 1,2 mbit e kadar bile değildi. Bu 20 mbit e kadar olanda heralde 2 mbit etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

quote:

Orijinalden alıntı: nikobelic

Ben 49TL'ye 1MB internet kullanıyorum. Önce onun fiyatını indirsinler bir zahmet.

bende kaç senedir bu tarifeyi kullanıyorum,bundan daha düşük veya kampanya yokmu bize
    insaf ya senelerdir aynı tarife ..

Youtube'de 10 dakikalık bir video izlemek için 5-10 dakika yüklenmesini bekliyorum ama aylık 49TL veriyorum.

• valla iki yıl önce bende ttnet kullanıyordum 4 mbit internet hızım sonuna kada kullanıyordum ehhh baya deyişmişş desenizeee
  • yazın gardaşlar yazın adamlar daaa lüpnandan okuyolardır bu yazdıklarımızı ve kıçlarında gülüyolardır
  • Ben baktım gerçek sınırsız yok görünüyor.

sınırsızlar 50gbdan başlıyor.

biz danaya girer gibi 3-4 kişi niyatledik ama ben 1mbitle 80gb çekiyorum hayatta olmaz bizim iş.

uploadda 1mbit neremle güleceğimi şaşırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLind35

Herkes kotulemis ama ben 8mbite kadar tarife kullaniyorum ve 12.800kbps hizim var ayrica bugune kadar hic adil kullanim kotasi koymadilar cevremdeki arkadaslarimdada durum boyle.

koymadılar demek yanlış olur.ADSL temelde izin vermez otomatik düşürmeye yani ellerinde olan bir şey değil. fiberde ise cihazlar tam otomasyonlu
  • 20mb hız diyor 4gb kota demeye utanmıyor. 10 sene önceki kotayi veriyorlar hala. Sonrada abone olmamızı istiyorlar. Actigin sayfada otomatik açılan video reklamlar dolduruyor artik o komik kotayi. Bence sen seni gelistiremeyen o antika personelini degistir once.
  • merak ettiğim 20 mb ye 2 mb upload vaad ediyolar 50 ve 100 de ne kadar olcak.
    şuan herkezin modemi zaten 24 mb ye kadar destekliyo modem değiştirmemize gerek varmı.
  • 16 mbıte kadar olan baglantıyı kullanıyorum
    sanslıyımkı en azından 14-15 mbıt ıle kullanıyorum
    20 mbıt e gecsem demekkı 18-19 arası olucak hız
    ttnetı sevmıyorum hıc bır tarıfesının adıl ucretlendırıldıgını dusunmuyorum ama bızı mahkum eden devletımıze burdan selam gonderıyorum.
  • Ben SuperOnline fiberde 650 gb indirme 2.8 TB yükleme yaptım hiçbir değişiklik olmadı.Belki SuparOnline'nin bir hatasıydı ama bence sadece müşteriyi korkutmak için yapılıyor da olabilir.Çoğu kişi cesaret edemiyor sınırı aşmaya.. :)
  • ayrıca "e kadar" da nedir fiber internette?
    adsl gibi asimetirk hatta olur değişkenlik fiberi bile garanti veremiyor ş....ler.

asıl fiyatları düşürsünler.
    ver 5mbiti 30tlden yeter soyduğunuz doyamadınız.
    1mbiti 45ten alıyorum resmi soygun budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

Ben baktım gerçek sınırsız yok görünüyor.

sınırsızlar 50gbdan başlıyor.

biz danaya girer gibi 3-4 kişi niyatledik ama ben 1mbitle 80gb çekiyorum hayatta olmaz bizim iş.

uploadda 1mbit neremle güleceğimi şaşırdım.

800 kbps veriyolar ondan bile çalıyorlar o derece

TTNET, Fiber internet paketlerini 81 ilde kullanıma sunacak

• o kotalar ne öyle rezillk ya şaka gibi. adsl ile yola devam 1.2 mbs ile hız var artık gerek yok fazlasına kalsın sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Biri fiber mi dedi ? Buyrun TTnet alt yapısı

Tam 5 aydır böyle, her ay her hafta mutlaka sinyal sesinde kesilme mevcut. Büyük reklamlarla fiber döşenecek, alt yapı çalışmaları HIZLA ilerliyor dediler iki kablo çektiler içi boş çektikleriyle kaldılar ses seda yok. Apartmanlara CAT6 kablo döşediler ama mahalleye gelip fizibilite çalışması bile yapılmadı, saha dolabı için temel bile atılmadı.

İşte fiber internet. Aylardır çektiğim çileden artık çıldırmak üzereyim. Bigün çıkıp tüm mahallebin kablosunu kesicem o olacak artık. Yarın gidip bu fotoğraflarla birlikte dilekçe vereceğim. Aynı anda nekadar şikayet sitesi varsa şikayet sitelerine de başvuracağım.

Yani böyle uygulamalar sadece ülkemize özgü herhalde. Önce sök sonra öylece bırak ve aylarca da hiç dokunma.

Bu mu Fiber ? Bu mu Alt yapı .. piiiiiiiiiiiiii

NetLimitsiz 8mb'den farklı olacağını düşünmüyorum.. Fibere Geçiyor adamlar Hala 20mb ile sınırlandırıyorlar Yok böyle birşey..

Fiberoptik destek sağlıyorsan 100mb ver geç 20 - 50 - 100 diye ayırmanın manası nedir ?

1 Yıldır Netlimitsiz Kullanıyorum Aylık 100-200 GB download yapıyorum Hiç Hız düşümü yaşamadım.. Bant ayarlarını hala yapamadılar tam olarak..

Superonline ve kablolunet daha ulaşılabilir daha yaygın olabilseler Çok daha iyi internet kullanacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoomT -- 22 Şubat 2012; 23:31:20 >

• Valla arkadaşlar kaç aydır kullanıyorum 1 defa hızım düştü ondada telefon ettim kardeşim siz ne yapıyorsunuz dedim, adamlar tamam halledelim dediler tekrar 8 e çıktı, üstelik her ayda en az 60-70 gb dosyayı sadece ben çekiyorum 3-4 arkadaş "evde" beraber kullanıyoruz neti...
    Sanırım kalabalık şehirlerde bağlantı kaldırmadığı an ufak tefek temizlik yapıyorlar :D

Ama bende ttneti pek sevmem ama ne yapalım kötünün iyisi :(
  • Daha Bayrampaşa'da, Forum İstanbul'un dibine 8 mbit interneti sağlıklı veremiyorsun. Hizmet anlayışınız eksilerde, sen fiberden bahsediyorsun! Size harcanan paralara yazık!
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Duyda inanma bugün iadeli taahhütlü posta gelmiş ttnet ten hızım güncellenecekmiş 1 aydır 2 mb/s hız veriyor kalkmış 20 mb/s bbahsediyorlar ya şaka gibi ama gerçek.

o da bişey mi?Ben 1,5 yıldır 4 mbitin üstüne çıkamadım bütün mücadelelerime rağmen.Allah sabır versin bizlere...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.