Şimdi Ara

TTNET, Fiber internet paketlerini 81 ilde kullanıma sunacak (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
627
Cevap
1
Favori
53.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sizin dediğinizide iyi biliyorlar ve uyguladılar. Tüm paketler için sınırsız hiç bir sınırlamada getirilmedi.Herşeyi suistimal eden türkiye halkı bunuda suistimal etti.Gidip 16 mb sınırsız interneti alıp mahalledeki 5 10 haneye dağıttı.
  • noise margin upstream: 16 db
    output power downstream: 13 db
    attenuation upstream: 7 db

noise margin downstream: 18 db
    output power upstream: 11 db
    attenuation downstream: 8 db

Arkadaşlar ttnet ile görüştüm. Hipernet alabilirsiniz diyor. Fiber bağlantısı yapılmış ama daha sistemlere geçmemiş sanırım. Santral ile görüştüm paket değişikliği ile hızınızı yükseltebilirsiniz dedi. 2 aya kadar otomatik fibere geçecek bence bekleyin dedi. Şu an 8 mbit sınırsız kullanıyorum ping değerim 3 ms... Sizce ne yapayım ? Maksimum kaç mb net alabilirim ?
  • :D

• Daha vahim durumun ortaya çıkmaması için aşağıda karşılaştırması yapılan ülkeler gelişmiş veya gelişmekte olan ülkeler değil. Sözde Türkiye den daha geri kalmış diye bildiğimiz ülkeler.

İnternet hızları/Fiyat/Alım gücü karşılaştırması;

Demek ki bunca zaman yanlış bilmişiz, bize yanlış öğretilmiş. Yukarıdaki ülkeler değil, ülkemiz daha geriymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıl oldu 2017 hala fiber bekliyoruz 2 şer sokağa fiber koyup 81 il diye reklam yaptılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo ttnet fiber gelmiş alırım bir dal
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.