Şimdi Ara

TTNET AKK ŞİKAYET EDENLER..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12 yıl kesintisiz telekom interneti kullandım. Nisan ayında kota, uygulamaya girip birde zam yapıldı (16 mb: 59 dan 64 oldu. + 22 TL telefon).
    Artık Telekoma veda zamanı geldi dedim. Telefon ve interneti 2012-04-26 da kapattım. (6 ay kullandığımın yarı fiyatına kullanmam teklif edildi kabul etmedim. (lolipop şekeri))

Mobil operatörlerden 3g modem aldım (29 TL 4GB). 3g iyimi..? değil ama idare eder.

Uyguladan hoşnut olmadığımızı karşı tarafa belirtmek için en iyi yollardan biri bu diye düşünüyorum. Bu iptaller çoğalırsa, belki ne oluyoruz derler.

Telekomdan Sıkıntı duyduğumuz konuda, protesto etmek istiyorsak biraz bizim de bir şeyler yapmamız gerek diye düşünüyorum.
    Artık baktık ki ayıplı mal kabak tadı verdi. Ne yaparız; tabiki esnafı değiştiririz.
    Hem ağlarım hem giderim dersek, değişen bir şey olmayacaktır. Tepkisiz bir toplum olmadığımızı göstermemiz lazım diye düşünüyorum. En azından interneti kullanıp dünyayı takip edenlerin.

• Kusura bakmada 12 yıl kullanıp da 5 TL zam geldi diye mi kapattın ? Tuhaf geldi bana biraz. Diğer yandan 16mbit neti olan biri 50GB kotayı beğenmezken, şimdi 4Gb kotaylan ne yapacak bunu da ayrıca merak ediyorum. !! TT yi sevmesemde herkes gibi iyi yaptığını söylemek zor.
  • çok iyi yapmışsın adam olsunlarda ben ayda 3g li 1gb kotaya razıyım. bende kapattrıcağım. elbet bu adi şirket tekellikten çıkacak.
  • arkadaş en güzelini yapmış kafalarına göre iş yapıyolar bendeki sorunda internet paketim değişmiş güvenlik paketi satın alınmış tivi bu maxi plus satın alınmış güvenlik paketi 3 tl tv bu 7 tl 24 ay taahhütlü 12 ay 39.90 12 ay 59.90 bunlardan haberim yok şikayet ettim smile geçmeyi düşünüyorum smile iyimi sizce
  • Gelmedi ki gözünü sevdiğiminin Uyduneti. 1 km ötemde uydunet & süperonline var. Bulunduğum konumdan dolayı adsl'den başka gelen yok.
  • Şu internet fiyatları yüzünden hayatım boyunca hiçbir zaman sınırsız internet kullanamadım. adsl varken 4gb 25tl+15tl=40 tl idi ve tepki olarak ben de kapattırdım ve 3g vinn aldım 29tl'ye. ancak oyunlardaki pingler 200den aşağı düşmüyor ne yazıkki, bazen de yanıtsız boş boş duruyor. Keşke herkes tepki olarak kapattırıp başka şeylere başvursalar da düzelse şu durum. uydunet ve fiber kendi çaplarında oynayıp duruyorlar, her eve giremedikleri sürece bir anlamı yok. 1mbps sınırsız=net 30tl olsun başka şey istemiyorum, steamden tereddütsüzce oyun satın alabilmek istiyorum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KernelTrap

Kusura bakmada 12 yıl kullanıp da 5 TL zam geldi diye mi kapattın ? Tuhaf geldi bana biraz. Diğer yandan 16mbit neti olan biri 50GB kotayı beğenmezken, şimdi 4Gb kotaylan ne yapacak bunu da ayrıca merak ediyorum. !! TT yi sevmesemde herkes gibi iyi yaptığını söylemek zor.

Sorularının cevabı ilk yazımda var.
  • quote:

Kusura bakmada 12 yıl kullanıp da 5 TL zam geldi diye mi kapattın ? Tuhaf geldi bana biraz. Diğer yandan 16mbit neti olan biri 50GB kotayı beğenmezken, şimdi 4Gb kotaylan ne yapacak bunu da ayrıca merak ediyorum. !! TT yi sevmesemde herkes gibi iyi yaptığını söylemek zor.

81 tl nere 30 tl nere? Farkı idrak edemiyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

Gelmedi ki gözünü sevdiğiminin Uyduneti. 1 km ötemde uydunet & süperonline var. Bulunduğum konumdan dolayı adsl'den başka gelen yok.

aynen bende baktimda bizim oranin hemen yakininda var ama ben bir sitede oturuyorum yonetime soyleyecegim gelip fiber altyapi kurabilirler ancak sitenin ilk bastaki anlasma yaptigi yer ttnet.Bunun icin buyuk ihtimalle sitedeki kisilerin ttneti kapattirmak istemesi gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4S1R6A

quote:

Orijinalden alıntı: Sabrina_

Gelmedi ki gözünü sevdiğiminin Uyduneti. 1 km ötemde uydunet & süperonline var. Bulunduğum konumdan dolayı adsl'den başka gelen yok.

aynen bende baktimda bizim oranin hemen yakininda var ama ben bir sitede oturuyorum yonetime soyleyecegim gelip fiber altyapi kurabilirler ancak sitenin ilk bastaki anlasma yaptigi yer ttnet.Bunun icin buyuk ihtimalle sitedeki kisilerin ttneti kapattirmak istemesi gerek.

site g rişleirne bi hazı asın sınırsız paketlerde böyle kota var felan diye.yeterince duyulursa iptal ederler yada almazlar
  • TTNet A.Ş.'yi Tüketici Mahkemesine verdim. Aboneliğimi sonlardırmama rağmen sözleşme dışı uygulamaları için geriye dönük tazminat talebinde bulundum. Bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

TTNet A.Ş.'yi Tüketici Mahkemesine verdim. Aboneliğimi sonlardırmama rağmen sözleşme dışı uygulamaları için geriye dönük tazminat talebinde bulundum. Bakalım ne olacak.

kazanırsanız siiz emsal gösteririz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

TTNet A.Ş.'yi Tüketici Mahkemesine verdim. Aboneliğimi sonlardırmama rağmen sözleşme dışı uygulamaları için geriye dönük tazminat talebinde bulundum. Bakalım ne olacak.

helal olsun inşallah kazanırsınız. bir çoğumuzda çekinmeden duyarlı olup mahkemeye vermeliyiz işleri hep sahte.
  • quote:

Bugun 5tl yarın daha az kota ertesi gün daha düşük hız ertesi gün bi 5 daha.İster 4 gb olsun ister 50gb sonuçta kota download yapan adam ikisini de bir günde aşar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

quote:

Bugun 5tl yarın daha az kota ertesi gün daha düşük hız ertesi gün bi 5 daha.İster 4 gb olsun ister 50gb sonuçta kota download yapan adam ikisini de bir günde aşar zaten.

Yine anlamadım, önce şu açıklayalım, TT neti kesinlikle savunmuyorum...

Şimdi diyorsunuz ki bu işin sonu yok. E güzel kardeşim 12 yıldır aklın nerdeydi. 5 lira ekler kota azalır diyorsun, adam 5 ekledi kota 25 den 50 ye çıktı. Demekki fiyat artınca kota düşmüyor artıyor. İşte bu noktada benim derdim niye yaptın keşke kalsaydın falan değil, bırakma sebebin çok tutarsız. Tabi senin bileceğin iş bana bişey demek düşmez de, tuhafıma gitti işte. Yoksa keşke herkes bıraksa da görseler günlerini.

Birde başka bişey, diğeri 50gb kota ama geçsende hız düşmeme ihtimali artı olarak extra para ödememe olayın var, diğerinde 4 ü geçtiğin an extra para ödüyorsun bildiğim kadarıyla ve bu bayağı tutuyor. Yani değişen bişey yok ortada.. Yani 19tl ye, 2 ay bedava 10 ay 19.90 diye barıyor 6gb kotaya ttnet. Bir hesabını yap bakalım kendi aldığın 3g ile.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

quote:

Yine anlamadım, önce şu açıklayalım, TT neti kesinlikle savunmuyorum...

Şimdi diyorsunuz ki bu işin sonu yok. E güzel kardeşim 12 yıldır aklın nerdeydi. 5 lira ekler kota azalır diyorsun, adam 5 ekledi kota 25 den 50 ye çıktı. Demekki fiyat artınca kota düşmüyor artıyor. İşte bu noktada benim derdim niye yaptın keşke kalsaydın falan değil, bırakma sebebin çok tutarsız. Tabi senin bileceğin iş bana bişey demek düşmez de, tuhafıma gitti işte. Yoksa keşke herkes bıraksa da görseler günlerini.

Birde başka bişey, diğeri 50gb kota ama geçsende hız düşmeme ihtimali artı olarak extra para ödememe olayın var, diğerinde 4 ü geçtiğin an extra para ödüyorsun bildiğim kadarıyla ve bu bayağı tutuyor. Yani değişen bişey yok ortada.. Yani 19tl ye, 2 ay bedava 10 ay 19.90 diye barıyor 6gb kotaya ttnet. Bir hesabını yap bakalım kendi aldığın 3g ile.

İnsanların son zamanlarda iyice bıkmasının sebebi adil kullanım saçmalığıdır pahalı da olsa millet kullanıyordu mecburen ona eyvallah diyordu şimdi ise oda kalmadı sayelerinde, geçen internetim gitmişti hem yapamadılar hem de hızımı 2mbite düşürmüşler 2mbit 50gb akk li internete 70tl para ödüyorum ne diyebilirim ki artık?

• benı arayıp 50 gb a 30 tl ıstıyorlar ayıptır ya

24:04:2012 de kapattırdım o gunu mılat kabul edıyorum

bu adamlar bızı soyuyor

toplu kapatma dan baska care yok........

demedı demeyın..............
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.