Şimdi Ara

ttnet 1 mayıs sonrası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Musab

1 mayıstan sonra fiyatlar düşür mi?

İlk kez taahhütlü abone olucam da.

%10-15 zam gelir en az bu sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 lira veripte hızının düşmesi güzel birazda kötüsünü düşün mesela benim kullandığım internet gibi!

Bu resimlere bakıp susacaksın!

ttnet 1 mayıs sonrası
  • ttnetin akksiz full limitsizi 24mb kullanıyoruz komsumla 235 tl oduyoruz tahuttut yok

hangi tarifeye gecmemizi önerirsiniz link verirmisiniz ttnet den
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem_adakoglu

ttnetin akksiz full limitsizi 24mb kullanıyoruz komsumla 235 tl oduyoruz tahuttut yok

hangi tarifeye gecmemizi önerirsiniz link verirmisiniz ttnet den

100 ile minimum 55 megabit arası satılan bir pakete geçin böylelikle 24 megabit hıza düşersiniz, ayrıca kotayı aşsanız dahi geceleri hızınız normal şekline dönüyor yani tekrardan yükseliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Martin -- 20 Nisan 2017; 1:39:39 >
  • Daha önce online işlemlerde var mıydı bilmiyorum ama "akn sonrası hız" gibi bir bölüm eklenmiş...
  • tanriseven T kullanıcısına yanıt
    Evet, yeni eklendi.
  • ben göremiyorum ama :) resmini ekleyebilir misiniz ?
  • karakarqa kullanıcısına yanıt
    ttnet 1 mayıs sonrası
  • quote:

Orijinalden alıntı: toran_aga

ttnet 1 mayıs sonrası

teşekkür ederim
    kendimi bakar kör gibi hissettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakarqa -- 24 Nisan 2017; 15:44:4 >
  • AKN sonrası hız kısmı 1 haftadır bulunmakta.
  • Yanlış anlaşılmış cevap. Cevapta AKN uygulamasının ne zaman kaldırılacağındna bahsedilmiş yeni AKN sisteminden zerre bahsedilmemiş. Kaldı ki rahat oılun 1 mayısda tahhütlü tahhütsüz tüü aboneler için geçerli olacak tüm İSS'lerde.

• hiçbişey yapmadığım halde kota ayın onuna gelmeden doluyordu (75gb),

şimdi ilk işim 1. gün 50gblik 2 oyun indirmek olacak, kota olayını ilkelden test etmek istiyorum,

not bende mac açık, 6 ayda bir kabloz şifre ve modem şifresini değişiyorum, yani asalak kullanıcı yok, buna rağmen ayın 7ila10 arası kota bitmiş oluyor,

ttnet aka türktelekom insanların iyiniyetini sömürüyor, kazançları haram olsun inşallah....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TD-W9970_V3

hiçbişey yapmadığım halde kota ayın onuna gelmeden doluyordu (75gb),

şimdi ilk işim 1. gün 50gblik 2 oyun indirmek olacak, kota olayını ilkelden test etmek istiyorum,

not bende mac açık, 6 ayda bir kabloz şifre ve modem şifresini değişiyorum, yani asalak kullanıcı yok, buna rağmen ayın 7ila10 arası kota bitmiş oluyor,

ttnet aka türktelekom insanların iyiniyetini sömürüyor, kazançları haram olsun inşallah....

Windows 10 kullanıyorsanız güncellemeleri kapatın telefonlardaki güncellemeleri kapatın görürsünüz farkı.

Windows 10 tam bir kota katili oldu. Özellikle son güncellemesi ile

Bilerek kota düşürme olayını bir kaç kişide zor yaparlar.

• karakarqa kullanıcısına yanıt
    he yawf haklısın aslında, windows 10 kullanıyorum,

süperonline yada başka bişey yokki geçelim, altyapı alternatifsiz ttnet yeni adıyla TurkTeNeKekom'a muhtacız,

neyse artık internet değilde başka hizmetlere bakıcam, mesela uydutv ve internet gibi, internet zati yok (çok düşük hizmetle var) en azından tv olsun,

1 yıl sonra dsmarta geçeceğim....
  • Güncellenmiş artık.
    ttnet 1 mayıs sonrası
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.