Şimdi Ara

TTelekom Taahüt Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3Ay 10 gün önce başladı (aslında uzattım bi 2 sene aynı paketi kullanıyordum) taahüt 2019'a kadar fakat ben bunu iptal etsem cezai ücret öder miyim ? Konu hakkında bilgisi olan var mı ?

• Odemezsin dersem inanicak misin?

Tabiiki odersin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Odemezsin dersem inanicak misin?

Tabiiki odersin.

Ne kadar olduğu hakkında bir fikriniz var mı ? Yoksa aboneden aboneye değişiyor mu ?
  • Online islem merkezine gir

Sozlesmeni oku. Hatta burada paylas. Hesaplayalim. Isim soyisim abone no bunlari kapatirsin.

Bir de bazen telefonla verilen sozlesmelerde imza taklidi yapiyorlar. Bak bakalim sozlesmedeki imza senin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Online islem merkezine gir

Sozlesmeni oku. Hatta burada paylas. Hesaplayalim. Isim soyisim abone no bunlari kapatirsin.

Bir de bazen telefonla verilen sozlesmelerde imza taklidi yapiyorlar. Bak bakalim sozlesmedeki imza senin mi?

Dostum dediğini yaptım. Ben de hakkımı aramak istiyorum. Telefonda TTnet müşterisi bana bir şeyler zırvaladı, fakat ben telefon üzerinden TTnet'e abone oldum. Ve kesinlikle bana sözleşme ile ilgili bir bilgi verilmedi. Ve ben de kesinlikle bana zırvalanan şey'e onay vermedim telefon üzerinden. Resimde görüldüğü gibi, abonenin, yani benim bir imzam bulunmamakta. Cayabilir miyim ?
    TTelekom Taahüt Sorunu

• taahhüt demek söz vermek demek ben bu faturaların hepsini seve seve ödeyeceğim demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkaninn59

taahhüt demek söz vermek demek ben bu faturaların hepsini seve seve ödeyeceğim demek

Biliyorum taahhüt'üm var. Ama hattım kalitesiz, kopmalar yaşıyorum. Ve 3 aydır 16mb hızındaki paket ücretine karşılık 8mb alıyorum. Kopmalar hiç geçmiyor. İlçe ve il telekom çalışanları buranın alt-yapısının 8mb yukarı bağlantılarda problem yaşayacaklarımı söylüyorlar.
  • telekom bu herşeyi yapar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.