Yüzbaşı
02 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar bilgisayarı aldıktan sonra win 10 korsan kurdurmuştum bir arkadaşıma.Görev yöneticisinde kms-R@in var bu dosya crackliyor galiba. Sorun şu ki ben windows 10 ürün anahtarı satın aldım . Fakat etkinleştiremiyorum.

Bu hatayı alıyorum . Kodu girmeye çalıştığımda ise çıkan ise bu :

Sormak istediğim şey . Eğer ben kms-R@in i silersem buradaki yazılar kaybolur ve benim kodu girmeme izin verir mi ? Yada ben kodumu nasıl kullanabilirim.
Yazılım konusunda zerre bilgim yok biraz basit anlatır mısınız rica etsem ?
Merhabalar elimde nakit belli bir meblağ var ben bunu nasıl Ziraat Bankkart'ın Banka Kart kısmına yüklerim . Atmden kartsız işlemden yapamadım . Acaba bankaya gidip hesabın ıban nosuna havale mi yapmam lazım ?
Beyler pcyi topladım teslim aldım geldimfakat durum bu
şimdi bilgisayarcıya götürüp windows 10 mu kurdurmam lazım
i5-7500 gtx1050ti üstüne sonradan upgradelemek üzere sistem kurdum. Sordum elemana herhangi bir bios güncellemesi falan uğraşmazsın dedi. Peki ben pcyi teslim aldığım gün gidip açsam windows kurulu olur mu? Korsan yada demo farketmez açılır mı yani ? Yoksa bilgisayarcıya götürüp kurdurtmam mı lazım ? Tecrübesizim helpp!
İ5-74003GHz+GTX1060 3GB 192bit VS İ5-7500 3.4Ghz+GTX1050ti 4GB 128 bit .Csgo oyuncusuyum dolayısıyla işlemci benim için hayati.Hangi 2li bana daha çok performans verir?
Arkadaşlar train ovp. cobble haritaları dahil 270-300 sabit fps alan arkadaşlar sistemlerini yazabilirler mi? Yeni bilgisayar alıcagım yakında yardımınız lazım. Konuyu bilerek buraya açtım cevabı direk oyuncu arkadaşlardan almak için.

1024x768 1280x960 1600x900 oynuyorum değişiyor .Ayarlar low msaa ve fxaa 4x olucak ffa dmlerde 200 altına düşmezse güzel olur bir tavsiyenizi alırım

BÜTÇE 2500-2800/3000 Maksimum
csgo ve dota 2 oynanılacak bir bilgisayar yüksek çözünürlük düşük grafik ayarları 4x msaa ve 4x fxaa ayarlarında stabil 300fps [(csgo(20 kişilik ffa:deathmatch serverleri dahil)] Bir pc toplayabilir misiniz arkadaşlar ?. Şuan i5-3300 ve AMD Radeon HD7700 kullanıyorum ve 1024x768 0msaa 0fxaa ayarlarda 150-200 arası alıyorum.
İngilizce dizi,film sahnelerindeki konuşmaları dinleyip listeningimizi geliştirdiğimiz sonra doğru şıkkı seçtiğimiz. İsmini unuttum acaba bilen var mı ?
3Ay 10 gün önce başladı (aslında uzattım bi 2 sene aynı paketi kullanıyordum) taahüt 2019'a kadar fakat ben bunu iptal etsem cezai ücret öder miyim ? Konu hakkında bilgisi olan var mı ?
intel i5-3330 3.00 ghz
AMD Radeon HD 7700 Series
500w psu var.

Ekran kartını değiştirmek istiyorum. 500w psuya göre daha çok gaming üstüne 1 e.kartı
ve
700w lık bir psu + ona göre bir ekran kartı (2si 1400 tl sınır ) olmak üzere 2 tavsiye istiyorum arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 603
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 34.643 (Bu ay: 247)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.