Şimdi Ara

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
658
Cevap
9
Favori
718.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
836 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MASAL anlatıyor gelişme yok ancak insanları kandırıyor reklam reklam reklam.
  • Ofise kuş uçuşu mesafem 2.5 Km ve evden direkt ofis binasını görebiliyorum.(Kot farkı olarak +50m yukarıdayım)
    Bu ISS'lerin upload fetişini seyretmektense 2 tane 2.4 GHz makul fiyatlı sektör anten alıp ofise bağlanmak daha mantıklı geliyor.En azından 50-100 Mbps civarı veri transferi olur gibi geliyor.

Cidden baydı bu uploadın 5 Mbps olması, yani komiklik olsun diye yapıyorlarsa artık komik değil.
    Uploadın ne olduğunu bilmiyorlarsa orası daha vahim.

3-5 dosya göndereceğim bulut depolamaya :

TT UPLOAD İÇİN #UploadHızıArtırılsın [CANLI YAYIN YAPILDI]

2GB dosya ancak 3 saatte yükleniyor.

EDiT: Ofisteki serverda bulunan dosyalarla sürekli senkronize olmam gerekiyor evden çalıştığım için.Öyle 3-5 Mbps hızlarla olacak iş değil bu durum ne yazık ki.Yeri geliyor 10 MB, yeri geliyor 100 MB, yeri geliyor 1 GB dosyayı senkronize etmem gerekiyor.
    Ben burada şikayetimi dile getireyim de belki benim çocuklarım yada torunlarım bunları okuyup babam/dedem zamanında ne kadar zorluklar içerisinde büyümüşler desinler ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 15 Nisan 2020; 0:24:7 >

• Charmlander kullanıcısına yanıt
    Teknolojide geri kalmaya bayılıyoruz.. Daha doğrusu geri bırakılmaya.. hergün 1-2 GB Upload yapmam gerekiyor 1-2 saati buluyor. Bazen 2 saatlik bir yükleme yaparken %90 da internet gider.. ve 2 saate baştan başlarsın..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara belediye başkanının twitinden destek verin arkadaşlar. siyasi bakmayın olaya lütfen .

1-https://twitter.com/mansuryavas06/status/1250416228528787456

Upload twiti atalım, BTK ve telekomu etiketleyin.

2 -https://twitter.com/hashtag/UploadH%C4%B1z%C4%B1Art%C4%B1r%C4%B1ls%C4%B1n?src=hashtag_click
  • TT Altyapısı, FTTH Fiber Millenicom internetimin Upload hızı an itibari ile 10 mbps, umarım kalıcı olur ve 20 civarına da çekerler :)
  • Bu hızlar kabul edilemez. Neden bu kadar düşük ? 160 TL nin hakkı 4 mbps mi?

• Türk Telekom millenicom a verdi de kendi niye yükseltmiyor ?

• Ftth fiber, tt altyapı, millenicom

Nperf

Speedtest.net multi

Speedtest.net single

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heart06 -- 15 Nisan 2020; 20:31:14 >

• Bu Türk Telekom ne işler çeviriyor ? Millenicom u yükseltmiş kendi altyapısı duruyor!

• Bu Türk Telekom çok şerefsiz. Fiberde 1 mbps simetrik kullanıyorum.

• Millenicom 100/4 paketini kullanıyorum. 75mbit download alabiliyorum eyvallah. Dandirikten oyun yayını yapan adama bile yetmez 4mbit falan.
  • bazı yerlerde tt 10 mbit yapmış uploadı denkgelen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky_balbao

bazı yerlerde tt 10 mbit yapmış uploadı denkgelen varmı
    https://forum.donanimhaber.com/tt-millenicom-100mbps-upload-hizim-artmis--142904863
  • Yayıncılar için gerekirse upload paketi çıksın, bana download lazım değil biz içerik üreticisiyiz bize lazım olan upload upload 😡

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Harun] [ kullanıcısına yanıt
    oyunlara gelen güncelleme ne ile yapmayı düşünüyorsun
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    daha 1 saat 58 dk oldu 4 gb upload edimedim
  • https://ttnet.speedtestcustom.com/result/d75e62d0-7f80-11ea-8235-519417a6ef6d

Millenicom VDSL benimde 8 mb oldu upload beyler .

bu gece 04.20 de oldu..
  • Sonunda Türk Telekom da UL hızlarını 8 Mb yapmış gözüküyor... Hiç yoktan iyidir...
    FTTH bağlantı 100 Mb sınırsız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirjohn78 -- 16 Nisan 2020; 4:39:29 >
  • Bende 50 mbps var FTTB/eth (gpon) ancak upload hızım hala 4.5 mbps duruyor. Hala aynı şekilde sürünüyoruz.. Türk telekom sadece 100 mbps için mi yapmış uploadı ... Onları anlamak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Bende 50 mbps var FTTB/eth (gpon) ancak upload hızım hala 4.5 mbps duruyor. Hala aynı şekilde sürünüyoruz.. Türk telekom sadece 100 mbps için mi yapmış uploadı ... Onları anlamak mümkün değil.
    twitterdan gelin bastırın, BTK ve telekomu etiketleyin dedik.

Bakın son twitlere görün, bastırmak için devam edebiliriz. Zaten 8 mbit upload az, en az 16-20 olması şart. (Gönül isterki yarı yarıya versinler.)
    https://twitter.com/hashtag/UploadH%C4%B1z%C4%B1Art%C4%B1r%C4%B1ls%C4%B1n

#UploadHızıArtırılsın

Upload artırılsın.

#UploadHızıArtırılsın #UploadHızlarıAcilenArtmalı

#turktelekom @TurkTelekom @VodafoneTR @TurkNet @BTKgovtr @UABakanligi
    @BTKbasin @umitonaltr @kablonet @TRSUPERONLINE @millenicom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakLEE -- 16 Nisan 2020; 11:5:43 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.