Şimdi Ara

TT Selfy Turuncu Paketleri(Yeni)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
13
Favori
14.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Türk Telekom 2 yeni paket çıkarmış gençleri kapsayan Selfy dahilinde.

750 dk+5000 sms+3gb 19 tl(Selfy Turuncu Small)
    750 dk+5000 sms +5 gb 25 tl(Selfy Turuncu Medium)

Gördüğüm kadarıyla gece gündüz ayrımı yok paketlerde ve tarifeler fiyat olarakta cazip görünüyorlar ve ayrıca faturasızlar.Keşke birde large seçeneği olsaydı ve 7 veya 7 gb internetü 30 tl ye kadar verselerdi o zaman çok güzel olurdu ama bu haliylede çok kişinin işine yarayacaktır diye düşünüyorum

http://www.selfy.com.tr/paketler/selfynin-turuncu-small-paketi-yeni?ref=TurkTelekommobilhatliolmakistiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok uygun görünüyor turkcellde aynı paket 30 lira 500 dk 3 gb yalnız hat üzerime kayıtlı ve 27 yaşındayım kardeşimin tc yazsam selfy kaydolabilir miyim.?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Çok uygun görünüyor turkcellde aynı paket 30 lira 500 dk 3 gb yalnız hat üzerime kayıtlı ve 27 yaşındayım kardeşimin tc yazsam selfy kaydolabilir miyim.?

Olursun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 ay boyunca her ay otomatik olarak yenilenmesiyle ilgili bir ibare yok. 2 ay sonra paketi kapattıklarında dımdızlak ortada kalmayalım?
  • Mevcut Üyelere 32 tl imiş medium o zaman pek sıcak değil yeni hat ve geçişler için sıcak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 28 Şubat 2017; 13:17:41 >
  • Gündüz 10 gb alsak gündüz hangisi işler tt yetkilisi var mı forumda?

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    3 hattım var bu sebepten ötürü :)))

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Kaydolursun hocam

@01halil

Hocam o dediğinizi genelde belirtmiyorlar fakat aksini yapıp müşteriyi yarı yolda bırakanıda görmedim açıkcası

@kilecerme

Hocam forumdan gördüğüm kadarıyla kullanıcılar önce paketin gittiğini sonra 10 gb ı harcadığını söylüyorlar bu tüm TT paketlerinde böyleymiş

@emirmustafa

• Gece gündüz ayrımı yoksa güzelmiş gerçekten. hattı taşısak vergi alırlarmı acaba
  • Ya başlığa yazsanız hat taşıma diye çok mu zor Allah'tan tl yok yoksa 32 verecektim

• Hocam yazmaya gerek yok çünkü yeni kampanyaların hat taşımayla gelen müşterilere verildiğini bilmeyen yoktur sanırım başlıkta yeni diye belirttim zaten.Bu paketleri mevcut müşteriye 19 ve 25 tl den vereceklerine inandıysanız diyecek bi şeyim yok daha o kadar ilerleme katedemedi operatörlerimiz

• 1 hafta önce vodafonedan selfy mor small pakete geçmiştim, acaba turuncu small geçiş yapabilir miyim
  • Tesekkurler.

• iqwert kullanıcısına yanıt
    Yaparsın bir ay içinde katılım mesajını gönder. Hatta iki paketi de ucuz kullanabilirsin dilersen.

• Teşekkürler. Demekki gündüz paketini boş bir hatta yapmak gerekecek.

• iqwert kullanıcısına yanıt
    Geçersin 1 ay dolmamış

• Hangi yaş aralığı selfy e dahil olabiliyor? Kaçıncı dereceye kadar akrabalık kabul oluyor?

Düzeltme:

İlk sorunun cevabı varmış.

Paketten faydalanmak Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için TURUNCU S TC Kimlik No yazarak 4545’e SMS gönderebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomcu -- 28 Şubat 2017; 16:29:25 >
  • Selfy aboneliğim var yiğenim sayesinde ama dolu3gb kullanıyorum, 3-4 tl fark için kullanmamaya karar verdim.
  • bugün sabah 07.30'da mor small'a kaydolduk hat taşınınca. madem 3 gb bütün olarak vereceksin mor small niye çıkarttın ikisi aynı para bu on kat avantajlı.

onu şimdi iptal edip bunu mu alacağız 30 gün içinde? bunu alınca da gündüz 10 gblık paketi alabiliriz değil mi? bir ayrım yok herhalde.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.