Şimdi Ara

TT FTTH İlk Kurulum Randevusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim 3-4 ay önce millenicomdan TT altyapısı üzerinden aldığım internetim vardı ev boş diye kapatmıştım 4-5 aydır boştu. Şimdi geri döndüm 11.08 de bugün için yani 14.08.2023 08.30-13.30 a randevu almıştım gelen giden yok :) 14.30 da aradım iletişim bilginiz eksikmiş gelememişler diyorlar telefonda. Eksikse telefonuma sizi 14.08.2023 te sizi ziyaret edeceğiz diye SMS nasıl geldi acaba :) Neyse randevumu 15.08.2023 e aktardı umarım yarın gelirler çünkü şikayetleri falanda okudumda uzarsa işimiz sıkıntı :)

Böyle bir şey yaşayan var mı acaba? FTTH altyapı.

• Bir sonraki güne bırakalım demişler işte. Klasik şey, " geldik evde yoktunuz" . Kargocular da yapıyor ya böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 14 Ağustos 2023; 15:58:6 >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

Yarın gelirlerse yine ben tamamım. Şikayet yorumlarını okuyunca bi korktum günlerce sürer diye bakalım umarım yarın gelir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bomi01

Yarın gelirlerse yine ben tamamım. Şikayet yorumlarını okuyunca bi korktum günlerce sürer diye bakalım umarım yarın gelir :)

Hallolur inşallah hocam.TT FTTH İlk Kurulum Randevusu 

• Bir haftadır kurulum için bekliyorum
  • bilgisayarınpsikolojikdanışmanı B kullanıcısına yanıt

Hocam konudan bağımsız ama kullanıcı adın çok güzel.  

• bilgisayarınpsikolojikdanışmanı B kullanıcısına yanıt

Bunlar bugunde gelmez gibi :D Hic gelecekler gibi durmuyor telefon ettim az once randevuya gelecekler mi kesin diye. Yogunluga bagli gelmeyedebilir diyor :D Komedi. Abi yogunluk varsa takvimden bana neden sectirtiyosun 14.08.2023-08:30-13:30 u :D

• Bugün ekip bana geldi bir hafta sonraya erteledim ben çünkü bir hafta şehir dışındayım
  • Bana gelmeleri 3 hafta sürmüştü. Bölgeden bölgeye değişiyor, bulunduğum ilçede 100.000 kişi yaşıyor ve 1 tane FTTH kurulum görevlisi var. Tüm interneti o kuruyor ve o tamir ediyor. Düşünün hali.

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    Hocam altyapısal sorunlar hariç, kurulum 1 gün sürmeyecek işlem. 3 hafta çok korkunç.
    TT bölgede tek adam çalıştırıyorsa vay halimize.
  • Aralık çok kısa tutulmuş bence 21.yy diye seçim yapılmalıydı. YTD.

• Yandık valla bugün aradım sitem ederek konuştum şikayet kaydı oluşturdum. 3 saat sonra arandım ve 25 Ağustosa kadar kurulacagini soylediler. Cidden ben bittim, birde uzaktan calisiyorum rezil olduk.
  • Hocam kurulum 10 gün sürerse arıza da benzer süreceğinden durumlar vahim.

TT, devlet memuru sistemine geçmiş demekki.
    Kolaylıklar dilerim.
  • curky C kullanıcısına yanıt
    Ben nasil iletirim hocam acaba? Hizmet numaramda yok galiba sadece basvuru no var yukardaki gibi gorselde
    Hocam tavsiyeniz var mi? İnternetsiz kaldik
  • Birkaç sene önce millenicoma sıfırdan başvurduğumda TT ekipleri aynı gün gelip kurulumu yapmışlardı. Ancak birkaç ay önce sıfırdan TT' ye geçince birkaç hafta sonrasına randevu verilmişti. Gerçekten tuhaf bir durum.
  • Hocam maalesef, bölgesel yoğunluklarla alakalı bir durum ama şöyle bir yol daha var. Özelden kendilerine ulaşabilir misiniz?

https://twitter.com/ttdestek

Ulaştım şikayet kaydı oluştu yine :( Benim tek isteğim bu takvimden bana seçim yaptırmasın yoğunluk varsa. Randevum 15 inde kaldı mesela bugün 16 oldu. Eğer yoğunluk varsa ben atıyorum en erken 22 Ağustosu seçebileyim o zaman seçilen günde gelsinler.

• internetim kuruldu arkadaslar tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomi01 -- 16 Ağustos 2023; 13:0:33 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.