Şimdi Ara

TT FTTH İlk Kurulum Randevusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hocam fotoğraf bekleriz hangi router verildi size :)

Hayırlı olsun bu arada

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam tekrar teşekkürler. ZTE olan verildi WiFi 6

TT FTTH İlk Kurulum Randevusu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bomi01 kullanıcısına yanıt

Hocam çok yakışıklı güzel bir fotoğraf olmuş. Güle güle kullanın inşallah.

Şu an bende de bu cihaz var, hız da 1000Mbit, altından kalıyor cihaz. 1000 Mbit Download yaparken bile pingim sadece 5-10 ms oynuyor.

Uzun zaman sonra firma modeminin ilk defa böyle olduğunu gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskindvd -- 16 Ağustos 2023; 15:35:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miskindvd kullanıcısına yanıt

Fiber arkadaşıma geldi bana değil demiştin sana mı geldi? TT FTTH İlk Kurulum Randevusu 

• Normalde yaşadığım yer değil, köy bura. Bana geldi olarak kabul edemeyiz, yılda 11 ay yaşadığım kendi evimde VDSL devam. Kısa süreli Fiber bulunca yapıştım 1000 Mbit aldım deneme amaçlı. Yoksa benim evime nerdeee?

Hani TT İstanbul dışında fiber döşemiyor ve İstanbul dışında her yer köydür diyordun? Arşiv unutmaz mesajlarınıTT FTTH İlk Kurulum Randevusu 

İstanbul dışında döşemiyor demedim hatta tam tersi, İstanbul'a döşemiyor.

Şu an bulunduğum yerde Fiber olması çok önemli değil, yılda 2 hafta max kalırım burada. O zamanda da interneti kurduracak vakit olmaz. Bu sene aldım işte.

Ayrıca buraya gelen Fiber ile yaşadığım maceraları da anlatırım bir ara, burası bile olaylı oldu, adamlar ADSL bağlı olan evlere Fiber tanımlamamış, internet bağlı olmayan evlere tanımlamışlar. Onlarca başvuru yaptım da anca bizim eve tanımlattırdım, 1 ay uğraştım anca benim olduğum kapı numarasına tanımladılar Fiber'i.

Şaka gibi olaylar.

Her neyse benim ana konum olan "3 yıldır gelmeyen Fiber maceram" devam ediyor, kim bilir ne zaman gelir...

Zaten çoğu normal olaylarımız maceraya dönüşüyor 😅

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hocam arşiv unutmuyor gerçekten bir yıl evvel TT İstanbul a fiber döşemiyor demişsin, altı ay evvel de Tt İstanbul dışında fiber döşemiyor demişsin. Ben pes ediyorum. TT FTTH İlk Kurulum Randevusu 

TT nereye fiber döşüyor ki?? burada 10 milyon lira değerinde evler internetsiz kaldığı için getirmişler işte. Benim bulunduğum mahalle hariç diğer her yer ADSL ile sürünüyor halen.

Neyse şuraya hız testi atayım da günümüz şenlensin, kısa süreli de olsa 1000 Mbit keyfi TT FTTH İlk Kurulum Randevusu 

TT FTTH İlk Kurulum Randevusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskindvd -- 16 Ağustos 2023; 17:19:11 >

10 milyon liralık evin var yani ben öyle anladım mesajdan :) Öyleyse özel projeyle öteki evine fiber yaptırmak senin için çerez parası demektir. TT FTTH İlk Kurulum Randevusu 

Fikirtepe'ye gökdelenler yapıldı ama orada halen gecekonduda yaşayanlar var. Bizimki de zengin evlerinin arasında gecekondu

Yok yok on milyonluk evin var anladım ben. TT FTTH İlk Kurulum Randevusu  Bütün foruma çiğ köfte ayran ısmarlaman lazım. TT FTTH İlk Kurulum Randevusu TT FTTH İlk Kurulum Randevusu 

Çatıda fare geziyor sabah uyandırıyor, aynen 10 milyon 🤣

• 1 yıl önce olsa vereceğin cevap

miskindvd

-Çatında fare gezsin sonuçta fiberin var bizde vdsl var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.