Şimdi Ara

TT Ftth Genel Ping Ve Hız Düşüklüğü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Olması gereken 5-35.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarumana -- 22 Kasım 2020; 22:16:40 >

• Hocam lokasyonunuz neresi acaba? Son bir kaç gündür Ankara'da ciddi düşüş ve dalgalanmalar var. Normalde 24 mbit net down, 4-5 mbit up net alıyorum. Ping 12 geçmez. Bikaç gündür süre gelen zamanda hız 500 kb da düşüyor tekrar çıkıyor acayip bir dalgalanma var.

• İzmirde fttb bağlantıyla son günlerde bazı oyunlarda ping yükseldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/sayfalar/planli-calisma-duyurulari.aspx
    Bulunduğm bölge bu listede yer almadığı halde tam o listedeki saat geldiği gibi netimi kestiler, saat 02:00'da. Şaka gibi. Bıktım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de pake kaybı sorunu var. Öyle böyle değil, oyun oynanmıyor. İlginç şekild hızda ve pingde sorun yok gibi gözüküyor ama oyun içinde bariz hissediliyor.

TT Ftth Genel Ping Ve Hız Düşüklüğü
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Listedeki hangi il için saat geldiğinde kesildi hocam?
  • quote:

Listedeki hangi il için saat geldiğinde kesildi hocam?
    Dostum Bursa bölgesindeyim ama listede Bursa'nın adı geçmemesine rağmen tam da o listede diğer iller için belirtilen kesinti başlama saatinde yani 02:00'da 40 dk kadar net gitti bende.

Zaten o liste hep 02.00-06.00 şeklinde kesinti saat dilimi gösteriyor. Sayaç varmış gibi tam anında kesildi. Sanırım listeye Bursa'nın ilgili ilçelerini eklemeyi ihmal etti bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 2 Aralık 2020; 15:50:9 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bazen il bazlı değil bölge olarak gösteriyor mesela marmara bölge gibi. O sebepten il ismi yerine bölge ismi gözükmüş olabilir.
  • quote:

Bazen il bazlı değil bölge olarak gösteriyor mesela marmara bölge gibi. O sebepten il ismi yerine bölge ismi gözükmüş olabilir.
    Marmara diye de geçmiyor. İl isimleri var sadece listede.

• TT Ftth Genel Ping Ve Hız Düşüklüğü

Kayseri bölge, Adana bölge, Trabzon bölge vb. şeklinde gösteriyor. Sağında ise bazen il bilgisi oluyor, bazen o kısım boş oluyor. Boş olduğunda tüm bölgeyi ilgilendirdiği anlamına geliyor, dolu olduğunda ilgili yerleri.

Örnek ekran görüntüsü ekledim, Bölge ve etkilenecek il şeklindeki kısmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 2 Aralık 2020; 19:52:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.