Şimdi Ara

TT Fiber Modem HUAWEI HG655d(İnceleme-Sorunlar)(50 Mbit Test Eklendi ) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
11
Favori
121.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Panik yok kolay iş..

Tekrar yükleme yap. Yükleme yaparken yükleme yarısında filan web sayfasını çarpıdan kapat. Yani Yükleme yarım kalsın.. Modemi kapat 1 dakika kadar bekle modemi tekrar aç TTNET arayüz karşında.. :)
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Kardeş allah senden razı olsun. Sabahtan beri deniyorum hiçbir yöntem işe yaramadı bi bu işe yaradı. Az kalsın yeni modem almaya gidecektim sinirden. Eyvallah
  • Merhabalar,

Son 2 haftadır İnternet sürekli kopup duruyordu. Modemi aç kapa yapıyordum.
    5 günüdür ise internet hiç yok. Arıza kaydı verdim. Gelip kontrol ettiler.
    TTnet görevlisi İnternet sinyali var ama Modeminiz bozulmuş dedi.
    Yeni modem vermiyorlar, almam gerekiyormuş. Belki yazılım sorunu yada basit bir arızası vardır.

Bu modemin ana dağıtıcısı kim? nereye servise verebilirim?

Not: Reset attım ama bir düzelme olmadı. Lütfen beni yeni bir modem almaktan kurtarın... Teşekkürler
  • ikoras kullanıcısına yanıt
    bende 1 aydır aynı sorunla karşılaşıyorum. internet kopuyor yavaşlıyor modem arayüzüne bile girmiyor. modem kapatıp acınca düzeliyor sorun. heralde modem bozuldu..
  • mehmet_alp M kullanıcısına yanıt
    Selam hg655d firmware varsa nereden bulabilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kablosuz bağlantı sağlayamıyorum. Başka modemlerde kablosuz olarak böyle bir sorunum yok. Ne olduysa geçtiğimiz günlerde kendiliğinden bağlanmamaya başladı. Ethernet üzerinden internete girebiliyoruz lakin telefon laptop vs. bunlar ile wifi bağlantısı sağlayamıyorum. Bu problemi yaşayan var mı acaba başka.. Sizce problemin kaynağı nedir? Firmware varsa alabilirim. Vdsl var binada.
  • Bugün bende de Kablosuz Bağlantı aniden gitti. Modemde WLAN ışığı da yanmıyor. Yardımcı olabilcek arkadaşların dikkatine,teşekkürler..
  • Aynı modemi daha önce ttnet ile kullanmıştım sıkıntı olmamıştı.. Şİmdi doping internet ile kullanıyorum ama modem internet arada gidiyor artık modem mi kapanıyor bilmiyorum ama garip şekilde arayüzden adsl kullanıcı adı ve şifresini tekrar girmem gerekiyor..

Modem aynen reset yemiş gibi davranıyor..arayüz şifresi de klasik admin ttnet haline dönüyor... Sorun tam olarak nerede olabilir? Adaptörden bile şüphelenmeye başladım
  • HUAWEI HG655d modem kullanıyorum masaüstünde kablolu bağlantı olduğu için hic kopma olmadı ama Wi-Fi de bazen her zaman değil ama bazen kısa sureli yanı 10 15 saniye kadar düşme olabiliyor bunun sebebi Neyden olabilir ve ayarlarından düzeltilme şansı varmıdır acaba ?

• HUAWEİ hg 655 g bu modemin güncel yazılımını istiyorum bendeki eski ilk yazılımı turk net e geçtim ttnet de destek veremiyor elinde olan varsa lütfenn

• PAylaşım için teşekkürler
  • Güncel ses meşgul hatası alan arkadaşlar varsa bu mesajı alıntı yaparak cevaplasınlar.Bu sorun tarafımca çözülmüş durumdadır.
  • Bu aralar ilginç bir sorun baş gösterdi. Her türlü ışık yanıyor görünürken nete girmemeye başladı. Aç kapa yaptığımda ise sırasıyla güç/lan1/voip ışıkları sabit kalıp nete bağlanmıyor. Dsl, internet ışığı tabii ki yok. Hatta telefon bağladığımda çevir sesi alıyorum ama bağlanamıyor işte. İşin kötüsü de bunu sürekli de yapmıyor bazen oluyor bazen olmuyor. Bazen wifi kendiliğinden devre dışı kalıyor. Arayüzden aç kapa yaparak aktif ediyorum. Sanırım vadesi doldu arkadaşın...
  • Az evvel arayüzden fabrika ayarlarına döneyim dedim. Onu da beceremedi arkadaş.
  • Hocam bunun güncelleme dosyası var mı sizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheerfulfoot

Hocam bunun güncelleme dosyası var mı sizde?

HG655dV100R001C02B023 ve HG655dV100R001C02B050 firmware

https://www.mediafire.com/file/qwge7xchmego69y/firmwareHG655d.rar/file

• deta53 kullanıcısına yanıt

Hocam cok teşekkür ederim de siz yazana kadar modem değiştirdim  

• Diamondx D kullanıcısına yanıt

Hocam keşke paylaşsaydınız bulduğunuz çözümü şu an ben bu sorunu yaşıyorum ve 5 gündür kesinlikle hiçbir çözüm bulamadım. Umudum yok ama eğer hala hatırlıyorsanız yardımcı olur musunuz?

• Arkadaşlar bende de wifi çekmiyor. Birden bire gitti. Kablolu bağlantıda sorun yok. Çözüm önerisi verebilecek var mı?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.