Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: goldweb

Hocam 180 gb ek paketlerle mi yoksa 50gb bittigi halde internete devam mi ettiniz

Alıntıları Göster
    20 gb benim paketim yani ek paket olarak 160 gb ek paket almıştım o zaman daha sonra faturam en fazla 150 tl gördü oda sistem hatasında ötürü birde ben tahahütsüz olarak kullanıyorum benim fatura başlangıç hiç ek paket almadan 47 tl den başlıyor tahahütsüz abone olduğum için birde yeni hat ücreti yansıtılıyor başlangıç fiyatına

ben mecbur kullanıyorum çünkü evimde altyapı yok o yüzden kota aşmaları fazla oluyor ek internet olmadığı için tt haziran ayı sonunda apartmana altyapı gelecek dedi bakalım onu bekliyorum geldiği an hemen kapatacağım

alternatif bunun gibi istersen de superbox var onda 12 ay tahahütlü 10 mgbit sınırsız 100 tlhttps://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti/superbox-firsat-kampanyasi

buda iyi kullandığımız ama fazla kota harcamamak gerekiyor gibi çok dengesiz faturalarla karşılaştım 1 ay 85 tl geldi ertesi ay 150 tl şu anda da 135 tl gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 19 Mayıs 2019; 14:35:44 >

• Antalya, İstanbul, Van'da denedim Türk Telekom çekmiyor. Türkcell nerde bu nerde, yeni yaptım 24 ay taahhütlü iptal edersem ne kadar ceza gelir? (Telefonumda iki tane TT hat var ve devamlı hata veriyor, Vodafone ve Türkcellde sıkıntı yoktu) 4G doğru düzgün çekmiyor, 3g'de YouTube'da canlı yayın izlenilmiyor. Tramvay, metro gibi yerlerde şebeke tamamen gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramsey8795 -- 20 Mayıs 2019; 0:14:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harce74

20 gb benim paketim yani ek paket olarak 160 gb ek paket almıştım o zaman daha sonra faturam en fazla 150 tl gördü oda sistem hatasında ötürü birde ben tahahütsüz olarak kullanıyorum benim fatura başlangıç hiç ek paket almadan 47 tl den başlıyor tahahütsüz abone olduğum için birde yeni hat ücreti yansıtılıyor başlangıç fiyatına

ben mecbur kullanıyorum çünkü evimde altyapı yok o yüzden kota aşmaları fazla oluyor ek internet olmadığı için tt haziran ayı sonunda apartmana altyapı gelecek dedi bakalım onu bekliyorum geldiği an hemen kapatacağım

alternatif bunun gibi istersen de superbox var onda 12 ay tahahütlü 10 mgbit sınırsız 100 tlhttps://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti/superbox-firsat-kampanyasi

buda iyi kullandığımız ama fazla kota harcamamak gerekiyor gibi çok dengesiz faturalarla karşılaştım 1 ay 85 tl geldi ertesi ay 150 tl şu anda da 135 tl gelecek

Alıntıları Göster
    Anladım hocam teşekkürler. 50 gb olanı aldim. Kotam bitti ek paket almadım ama 2 gündür internet kesilmedi güncel faturada değişmedi galiba sınırsız oldu benimki 🙄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de bu tarifeye bugün itibarıyla geçtim. ttkom hattımı turkcell'e taşıyım birkaç gün sonra geri döndüm ve şu anda data hattım sorunsuz açıldı.

sorum şu: hattımı vodafone r216 modem ile kullanacağım. bu modemin ses hattı ayarları ile data hattı ayarlarının farklı olduğunu okudum bir yerde. ne derece doğrudur bilgisi olan var mı? doğruysa data için modem ayarlarına nereden ulaşabilirim?
  • Pakedim 22 sinde yenileniyor ama fatura kesim tarihi falan yazmıyor online işlemlerde. Fatura kesim tarihi de mi 22si?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozleri

Oyun için profesyonel gerekir ama normal kullanım için
    Vodafone r216 aldım. Bir sıkıntı yok şimdilik.
    ben de bundan aldım, ancak hızım 8-10 arası değişiyor. cihazdan mı yoksa mekândan mı bilemedim. siz hızınızı ölçüp yazar mısınız?
  • goldweb kullanıcısına yanıt
    Son durum nedir?

• epivep E kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de Vf r207 var, telefonla 3g ile 25-30 mbps görürken bu cihazla en fazla 8 mbps görüyorum, Zaten 20 gb deyip idare ediyorum, demekki Vf cihazları ile ilgili bir sıkıntı var.

Benim cihaz data hattı olarak kullanılabiliyor, ayrıca içeriden sms de atılabiliyor, ama ses ayarları için birşey diyemicem.

Netten bulmuştum dns ayarlarını, sorunsuz çalıştı.

İşte buradaki ayarları yapın sayın hocam.

http://internetteararken.blogspot.com/2017/08/vodofone-mobil-wifi-modemi-turk-telekom.html?m=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 21 Mayıs 2019; 15:40:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramsey8795

Antalya, İstanbul, Van'da denedim Türk Telekom çekmiyor. Türkcell nerde bu nerde, yeni yaptım 24 ay taahhütlü iptal edersem ne kadar ceza gelir? (Telefonumda iki tane TT hat var ve devamlı hata veriyor, Vodafone ve Türkcellde sıkıntı yoktu) 4G doğru düzgün çekmiyor, 3g'de YouTube'da canlı yayın izlenilmiyor. Tramvay, metro gibi yerlerde şebeke tamamen gidiyor.
    ben 3 - 4 aydir kullaniyorum, iptal edersem odeyecegim ceza 29 lira.

*124# yi tuslayip (data hattiyla) sonrasinda taahhüt menusunden gerekli bilgilere ulasabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clloyd -- 21 Mayıs 2019; 15:40:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Son durum nedir?
    Bitti hocam internete giremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: clloyd

ben 3 - 4 aydir kullaniyorum, iptal edersem odeyecegim ceza 29 lira.

*124# yi tuslayip (data hattiyla) sonrasinda taahhüt menusunden gerekli bilgilere ulasabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Cevabınız için teşekkürler çok makbule geçti, 0 tl imiş ben de korkuyordum kazık fiyat verir diye, daha yapalı 10 gün olmadı uygun ama internet kullanma hevesini götürüyor. YouTube'ta dmax trt2 gibi güzel canlı yayın yapan kanallar var izleyemiyordum. Hat bende kalsa iyi olur bi bakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramsey8795 -- 22 Mayıs 2019; 11:13:36 >

• Ek paket almanın SMS yollama dışında bir yolu var mı? Online İşlemler programı üzerinden halledebiliyor muyuz?
  • epivep E kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzü üzerinden SMS atabilirsiniz. Online işlemlerde paket alma var ancak fiyatlar farklı.

• arkadaşlar aynı sorunu yaşayan var mı bilmiyorum ama
    bu mobil wifi üzerinden instagrama giremiyorum uzun bir süredir. Şimdi de buna face book eklendi.
    Aynı cihazdan, vodafone hattımla girebiliyorum ama TT ile giremiyorum. çok saçma değil mi?
  • Normalde hep güne göre hesapladı ek paketi bu sefer öyle olmamış Fatura 114 Tl olmuş sizde de böyle mi ?

• Yigenlerim 22 mayisda kesilen faturam 23.25 tl gelmis. Kotadan 5 gb kalmisti. Su an guncel faturami(haziran) 39.31 gosteriyor. Yani 29 olan ucret vergilerle filan 39 a mi cikiyor

• turkcelle karşılık bi sınırsız paket çıkarsa keşke 100 lira 20mbps falan yada 70 lira 10mbps.

• tkblack kullanıcısına yanıt
    Çıkardı , ben kullanıyorum
    SUPERBOX 10 mb 99TL

https://forum.donanimhaber.com/tt-nin-tekelligine-son-4-5g-superbox-10-mbit-99-tl-20-mbit-159-tl--138321424-16#138447974

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nugerya -- 27 Mayıs 2019; 12:1:47 >
  • windwind W kullanıcısına yanıt
    Yeni sim kart aldıysanız 12 ay boyunca +10 lira faturanıza yansıyacak

• Cok tesekkurler. Evet yeni sim.kart aldim. 120 tl vergi yani vay be

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.