Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
251.995
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar kotam bittigi halde internetim kesilmedi. Neden aceba böyle olan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar superbox iptal edip bunu mu alsam, bana ayda 50gb çok rahat yetiyor, superbox a vergiler dahil modem dahil 129 tl veriyorum, tt de 64 tl, modem de satın alıyoruz.. Sizce hangisi mantıklı? Superbox ortalama aldığım hız 15 civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Arkadaşlar superbox iptal edip bunu mu alsam, bana ayda 50gb çok rahat yetiyor, superbox a vergiler dahil modem dahil 129 tl veriyorum, tt de 64 tl, modem de satın alıyoruz.. Sizce hangisi mantıklı? Superbox ortalama aldığım hız 15 civarı
    ben tt gectim ortalama 50 megabit hiz aliyorum 50 gb yetmiyor ama bittigi halde durmadi internet insallah bi yanlislik yoktur

• goldweb kullanıcısına yanıt
    Superbox tan mi geçtin?
    Modem olarak ne aldın nereden aldın?
    Bir de bende 2 tane hat var atıl durumda, 1 ay önce vodafone a taşıdım tt den, bu hattı taşısam tekrardan tt ye, olur mu? Oluyorsa taşırken bir şey söylemek gerekiyor mu

• quote:

Superbox tan mi geçtin?
    Bir de bende 2 tane hat var atıl durumda, 1 ay önce vodafone a taşıdım tt den, bu hattı taşısam tekrardan tt ye, olur mu? Oluyorsa taşırken bir şey söylemek gerekiyor mu
    Turkcell vinn wifi den geçtim. Turkcellde 10 megabit hız alabiliyordum tt 50 megabit aliyorum. Taşıma yapip gecerseniz daha avantajli

• goldweb kullanıcısına yanıt
    Mobil sayfalarda 40. Sayfada bu konuda süpriz fatura olaylarından bahsetnisler netflix e girince falan saçma şeyler, turkcell en azından süpriz yok, eğer tt faturada geçiriyorsa hiç bulaşmak istemiyorum superbox 129 tl vergi dahil 50gb devam edicem. Ucuz diye her ay sinir harbide yaşamak istemiyorum

• quote:

Mobil sayfalarda 40. Sayfada bu konuda süpriz fatura olaylarından bahsetnisler netflix e girince falan saçma şeyler, turkcell en azından süpriz yok, eğer tt faturada geçiriyorsa hiç bulaşmak istemiyorum superbox 129 tl vergi dahil 50gb devam edicem. Ucuz diye her ay sinir harbide yaşamak istemiyorum
    Turkcell tahhut bitince bana 70 tl lik faturayi 180 tl itelemeye çalıştı. Arkadaşima da ayni tarifeden 450 itelemeye çalıştı. Ona iteledi mahkemeye verdi hatta o. Ama benimkini düzeltti.

• ben de bu tarifeye geçtim. kalan internet miktarını nasıl öğrenebiliyoruz? sms gönderilmediği için online işlemler şifresini nasıl alabiliyoruz?
  • quote:

Superbox tan mi geçtin?
    24.07.2018 tarihi itibarıyla tarifeye kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Tarifenin sayfasında bu uyarı var. https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/internet/sayfalar/evimde-mobil-wifi-tarifeleri.aspx

• 20 gb abone olduk, diyelim ayın içinde 20gb bitti ek paket almadık, unuttuk, faturada geçiriyor mu kota aşımı olayı var mı?

Bir de şu Netflix olayı nedir tam olarak, bilen biri anlatabilir mi epey sayfa okudum kiki fatura kazığı var diyor kimi Netflix ile alakası yok diyor, faturada süpriz neden olur ki?

• quote:

20 gb abone olduk, diyelim ayın içinde 20gb bitti ek paket almadık, unuttuk, faturada geçiriyor mu kota aşımı olayı var mı?

Bir de şu Netflix olayı nedir tam olarak, bilen biri anlatabilir mi epey sayfa okudum kiki fatura kazığı var diyor kimi Netflix ile alakası yok diyor, faturada süpriz neden olur ki?
    netflix olayını bilmiyorum da şöyle bi olay başıma geldi,bende bu tarifeyi ocak ayından beri kullanıyordum,20 gb olan tarife.ilk faturam 54 lira gelince aradım müşteri hizmetlerini,bana dedikleri bu paket üzerinden tivibu seyretmişsiniz.e dedim benim zaten üyeliğim var üstelik internet yayını hakkımda var cebimdeki diğer sim kartın internetinde giriyorum onda öyle bişey yok,vay efendim bu data hattı üzerinden tivibu seyredemezmişiz.hatta bu olay başına gelen kaç kişi var bu konuda.neyse geçen aya kadar kullandım,son faturam 75 lira geldi ama bu sefer bizim çocuk yüzünden oldu.dedim bu böyle olmaz gidip iptal edeyim hattı.bayiye gittim iptal işlemini yaptım,sizi ararlar dedi konu hakkında.perşembe aradılar,detaya girmeden kısa keseyim burayı,aynı muhabbet tekrar dönd,dedim bu şekilde bana yaramaz.sonra yeni bi teklif yaptılar 12 ay boyunca iptal etmeyin size indirim sağlayalım,ne kadar dedim aylık 16 tl ye aynı paketi kullanın dediler ama tivibu muhabbeti aynı.dedim bak bein connect gibi şeylerde yine ekstra fatura çıkacaksa almayayım yok dediler sadce tivibu.iyi o zaman diyip kabul ettim zaten tivibu üyeliğimde haziranda bitiyor.yani 20 gb olan paketi 12 ay boyunca 16 tl den kullanmaya devam.

• Bilmiyorum ya çok kararsızım, superbox vergiler dahil 129 tl devamm mi etsem yoksa 200 tl ceza ile buraya geçip ayda 29 ya da en fazla 65 tl ile (sürpriz yok farzedelim) devam mı etsem.. Çok kararsızım.

Superbox dezavantajı
    - fiyatı, 119 tl + 10 tl vergi 50 gb kotalı hız sınırsız
    - modem emaneten duruyor ve pahalı bir şey olsa maliyeti yüksek
    - yarın bir gün caysam her ay için 80 tl ceza

Superbox avantajı
    - hız fena değil
    - turkcell kalitesi
    - fatura sürprizi yok (tt de var gibi izlenim oluştu)

• Netflix ile alakali ne varki

• quote:

Orijinalden alıntı: harce74

faturamın kabardığı ay netflixle blutv kullanmıştım buradan da bazıları tivibudan ekstra fazla ücret ödemişlerdi bende acaba netflix yüzünden mi böyle oldu diye düşünmüştüm bilemiyorum açıkçası bazıları her servis ücret alıyor diyor faturam fazla geldiği aydan beri kullanmıyorum herhangi servis ve faturam gelmesi gerektiği gibi geliyor artık

bide o ay 180 gb harcanmıştı belki o yüzdende olabilir o zaman kardeşim yanımdaydı onla birlikte kullandığımız için fazla harcanmış apartmanda altyapı yok birde

Alıntıları Göster
    Hocam 180 gb ek paketlerle mi yoksa 50gb bittigi halde internete devam mi ettiniz

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Kota bitince bağlanamıyorsun. paket aşımı yok yani. bağlanmak istersen ek paket alırsın.

• netflix ile ilgili hiç bir sıkintı yok. Birisi sayfalar önce bi şey uydurdu netflix ile alakalı, bir türlü bitmedi bu muhabbet.

• Memlekette bosa yasiyoruz, yurtdisinda fiyatlar boyle hem de TR'de de kullanilabiliyor:
    TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

Kota bitince bağlanamıyorsun. paket aşımı yok yani. bağlanmak istersen ek paket alırsın.
    Kotam bittigi halde internete girebiliyorum. İnsallah bi sürprizle karsilasmam

• quote:

Orijinalden alıntı: bl0ck

Memlekette bosa yasiyoruz, yurtdisinda fiyatlar boyle hem de TR'de de kullanilabiliyor:
    link yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.