Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.708
Cevap
105
Favori
250.954
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefona sadece konusma paketi yapsam bunu internet icin kullansam olur bana aylik 35-37 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    çift hat telefon varsa olur, olmsa da olur ama uğraştırır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramsey8795 R kullanıcısına yanıt
    Modem tasinabilir sarjli mobil modem degil mi ? Cebimizde uzerimizde tasiriz gireriz.wifi den.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Evet modem almak istersen olur dediğin gibi kullanabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben gg, hb gibi sitelerde satılan 2.el vodafone r216 kullanıyorum, gayet memnunum. 129 tl ye aldim 2 ay önce..

• Turkcell Vinn Wi-Fi Turbo Y900Nb modemi almayı düşünüyorum. Kullanan veya hakkında bilgisi olanlardan yorum rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epivep

Turkcell Vinn Wi-Fi Turbo Y900Nb modemi almayı düşünüyorum. Kullanan veya hakkında bilgisi olanlardan yorum rica ediyorum.
    Ben bir turkcell mağazasından mv40v1 modeli aldım. Mağazada 250 tl idi. Pili 17 dakikada %10 bitiyor. Tahmini 3 saatlik pil ömrü var. WPS kapatma seçeneği yok o nedenle mac filtreli kullanıyorum. Modemin kendisine ait özel ve kullanışlı arayüzü var. Arayüzdeki sayaç ile tt sitesindeki sayaç arasında 100mb fark var.

Bunun dışında tt 20gb tarifesini yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum. Hız olarak 3G daha verimli ortalama 12-13 mb hız veriyor. 3G modunda kullanıyorum. Bir kaç kere yaklaşık 1 dakikalık bağlantı kopması oldu. Onun dışında sorun yok.
  • ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Hocam 4g modunda ne kadar hız aliyorsunuz acaba? Ben şuana kadar en fazla 80 gördüm Turkcell modem ile ama aynı yerde telefon ile testi yaptığımda 120'ye kadar çıkmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: joster35

Hocam 4g modunda ne kadar hız aliyorsunuz acaba? Ben şuana kadar en fazla 80 gördüm Turkcell modem ile ama aynı yerde telefon ile testi yaptığımda 120'ye kadar çıkmıştı.
    Ben küçük bir ilçedeyim şuan yaptığım test sonuçlarına göre

Telekom 3G+(MV40V1 Modem)
    Ping 42
    Download 21.21
    Upload 1.56

Telekom 4G(MV40V1 Modem)
    Ping 27
    Download 17.61
    Upload 14.77

Turkcell 4G (Telefondan Hotspot Samsung A3 2017)
    Ping 28
    Download 56.27
    Upload 15.58

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerk88 -- 29 Mayıs 2019; 12:15:21 >
  • Ayda 29 lira + ikinci modem ücretine TTNet çekme kalitesinde bu paket mı? Yoksa 15 GB internet 1500 dk li red 15 Vodafone 69 liraya mı?
    Telefonu hotspot olarak kullanmanın mobil modem kullanmadan bir farkı var mı? Görünürde yok...
    Ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kuyuduzu

Turk Telekom online işlemler mobil uygulaması ile takip edebilirsiniz
    Hocam online işlemlere mobil üzerinden mi yoksa evde İnternet üzerinden mi giriyorsunuz? Telefon numarası ve şifre istiyor telefon numarası olarak ne gireceğiz nasıl girdiniz?

• orss kullanıcısına yanıt
    Telefon numarasını başka bir numaraya mesaj atarak öğrenebilirsiniz. *# kullanarak da öğreniliyor idi. Burada bir arkadaş yazmıştı o mesajı bulursanız öyle de yapılıyor. Online İşlemler mobil kısmından giriliyor. Şifreyi de aynı yerden alıyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evime kablo tv geldiği için ona geçeceğim. Şimdi hattın vergisini vermişken kalsın bari bir işe yarasın diyorum. Taahhüt bozacağım da tam olarak ne yapmam gerekiyor?
    Taahhüt bozduktan sonra hattı nasıl kontörlü hatta çevirebilirim?
    Son olarak da 3 aydır kullandığım 130 TL ye herkesin gittigidiyor dan aldığı yerden aldığım vodafone r216 modem boşa çıktı. 100 TL ye vereceğim. Bu pakete başvuracak olan varsa aklında bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 7 Haziran 2019; 22:35:7 >
  • Acaba çift sim kartlı bir telefon kullanıp bunu ikinci sim yapıp datayi sadece bu simden kullanacak şekilde ayarlasak sorun olur mu? Çünkü sim kartı alırken kullanacağım modemin IMEI sini kaydetti sisteme teknik eleman. Telefonun IMEI siyle çakışır mı acaba? Ya da telefonun IMEI sini girmeye ikna edebilir miyim?

• orss kullanıcısına yanıt
    Bu konu defalarca konuşuldu bu başlık altında. Evet oluyor. İster telefonda 2. hat kullanın, ister modem alıp kullanın, isterseniz atıl bir telefonu modem gibi kullanıp hot spot ile wifi paylaşın sorun yok hepsi oluyor... (Kendim kullanıyorum telefonda)

• ek paket ücretleri hâlâ aynı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

ek paket ücretleri hâlâ aynı mı?
    15 oldu
  • Merhaba arkadaşlar, 2. ayımdayım. İnternete çok ihtiyacım olan bu dönemde köydeyim ve Türk Telekom bana böyle bir iş yaptı. 5dk içinde bilgilendirip hattımı aramaya(internete de) kapadılar. Müşteri hizmetleri bir şey yapmadı, köydeyim bu gün internetsiz kalıyorsam daha da ihtiyacim yok bu hatta. Müşteri hizmetleri 18tl ceza ödersin dedi, doğrulugu nedir? iptal olursa hat tahsisi ücreti(yeni hat) ne olacak, aydan aya kesilen o parayı almayacaklar mı? Bilgisi olan yazabilir mi, müşteri hizmetleri kesin bilgisi olmamasına karşın 18tl'den fazla bedel görünmüyor dedi. Şimdiden teşekkürler. TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buura7 -- 10 Haziran 2019; 20:46:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

Evime kablo tv geldiği için ona geçeceğim. Şimdi hattın vergisini vermişken kalsın bari bir işe yarasın diyorum. Taahhüt bozacağım da tam olarak ne yapmam gerekiyor?
    Taahhüt bozduktan sonra hattı nasıl kontörlü hatta çevirebilirim?
    Son olarak da 3 aydır kullandığım 130 TL ye herkesin gittigidiyor dan aldığı yerden aldığım vodafone r216 modem boşa çıktı. 100 TL ye vereceğim. Bu pakete başvuracak olan varsa aklında bulunsun.
    Hocam dm attım bakabilir misin

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.