Şimdi Ara

TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.712
Cevap
106
Favori
252.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

10gb ek paketin nasıl gün bazlı hesaplandığını anlatayım:

* Öncelikle tarifenizdeki internetin %80'ini kullanmadan ek paket almanız gerekiyor. 10gb kullananların hattında en az 2gb, 20gb paket sahiplerinin en az 4gb interneti olmalı.

* Daha sonra paketi alıyorsunuz.

* Son olarak, en önemli nokta burası, hattınızdaki interneti, en fazla ek paket aldığınızda hattınızda kalan internete kadar kullanıyorsunuz. Örneğin, ek paket almadan önce hattınızda 2.3Gb internet vardı. Ek paketi aldınız. 12.3gb internetiniz oldu. Bu internetin en fazla 10gb'lık kısmını kullanmanız gerekiyor. Eğer, fatura kesiminde, hattınızda 2.3gb'tan daha az internet varsa günlük hesaplanmıyor. 15TL ödemeniz gerekiyor.
    Nisan 26'sı 20:00 da (fatura kesimine 4 saat kala) ek paket aldım aldığımda kendi paketinde 2gb hak vardı. Mobilden kontrol ettim otomatik olarak ek paket'i 1. tanımladı ve datayı ondan kullanmaya başladı. Açtım torrenti denemelik bir sezon dizi buldum 11gb sonuna kadar kullandım. Ek paket bitti kalanı normal paketten tamamladı. Ve faturada ek pkaet gün bazlı değil normal 15TL olarak geldi. Sanırım ek paketi sonuna kadar kullanmasaydım gün bazlı olabilirdi bu ay bir daha ek paketi sonuna kadar kullanmadan gerekirse 2. ek paket daha alarak deneyeceğim. Algoritmalarını çözemedim bu konuda ki bilgilerle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni kart aldım taahhüt için söz ve onay vermem gerekiyor mu 5555 e?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gozleri kullanıcısına yanıt
    Kesin öylemi hocam bide mobil ek 5555 mi yapıyorsunuz eskiden farklıydı sanki onumu yapıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adimavi kullanıcısına yanıt
    Heralde sizin dediğiniz gibi yapılmakı 20 yi bitir ek 10 al bitirmeden ek 10 daha al bu ay 10 alıp deniyecem

• Sil süpür yapabiken var mı benim vodafone r206z 3g li 4.5 g kullananlar sil süpür yapabiliyomu

• efsane_dadas E kullanıcısına yanıt
    Bu ay dediğin şekilde deneyeceğim, bakalım algoritmaları o şekilde mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerekmiyor.

• efsane_dadas E kullanıcısına yanıt
    Data hatları için sil süpür kaldırıldı.

• cengos07 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bayideki çalışan kartı takınca taahhüt için smsden falan bahsetti atınca da smsi olmadı. Bi sorayım dedim

• lifecell plus 500dk+3 gb faturalı yapmayı düşünüyorum 35 tl
    boşta turkcell hattımı buna taşıdım ayrıca boşta 3g modem var vergi vs. 35 tl de bu gelse

70 tl aylık
    ev internetine ihtiyaç yok download için lifecell 3 saatlik sınırsız 10 tl lik paket alırım cepten hotspot yaparım testlerde saniyede 6 mb civarı indiriyor.

şeklinde planlıyorum.

Gerçi başvurduğum telekom bayideki elemanın bir şeyden haberi yoktu sağı solu aradı. umarım başka paketlerle karıştırmaz.
  • Bugün gittim türk telekomdan modemsiz 64TL'lik 50GB'lık paketi aldım.
    4G Vınn modeme direk taktım otomatik olarak internete bağlandı ve net hızı bizim bölgede 30-40 megabit arasında geziniyor.
    Şimdilik iyi gibi duruyor. Mobil ödemeyi filan kapattım internetten.
    74 civarında fatura geleceği söylendi bekliyoruz bilgilendiririm. İlk ay damga vergisi filanda varmış
  • windwind W kullanıcısına yanıt
    120₺ ye 2. El modem aldım ben. Yedekte telefon varsa onu da modem olarak kullanıp bilgisayardan bağlanabilirsin

• SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Herhangi bi modem oluyomu hocam? Sim kart takilan modem diye mi aratacam?

Kullanabilirsiniz ama telefon veya tabletten sürekli 4g açık olunca pc'ye kablo ile bağlı bile olsa şarjı bitebiliyor telefon ve tabletin. İnternette 100-120 tl'ye Vodafone modem satılıyor onlardan birini almanızı tavsiye ederim

4g modem olacak. 3g modem de olabilir hocam ama internet hızın yavaş kalır

• joster35 kullanıcısına yanıt
    Tam demek istedigminifade etmissin hocam teli wifi yapip pc den baglansam hemen sarji biter vodafone modem demissin biraz acarmisin? İlla vodafone modem mi olmali? Vidafone dediginin modeli filan nedir?

• VINN WİFİ tarzı sim kartı takılabilen modemlerden almanız gerekmektedir.
    Hazır para veriyorsanız 3G değil 4G destekli alın ki memnun kalmama gibi bir durum olmasın.
    Daha önce şirket içerisinde kullandığım için bildiğimden Turkcell wınn wifi MW40V modelini aldım.
    Gayet güzel çalışıyor. Sim kartı taktığın gibi otomatik olarak net bağlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corpixx -- 10 Mayıs 2019; 23:21:25 >
  • Turkcell de winn 4.5 g olan 50 gb kotali 64 tl +19 aylik vin ucreti var. Yine turkcell de superbox var buda 50 gb kotali modemi ile 119 tl aradaki fark ne superbox ile vinn arasinda bilen varmi?

• Beyler merhaba bugun tt dan 20 gb olan data hatti aldim. Simdi bu resimdeki wiin modem yaziyo bundan mi siparis edeyim. Olur mu bu?
    TT Evimde Mobil Wifi Tarifesi / 10GB 19TL-20GB 29TL

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.