Şimdi Ara

TT'den Youtube şikayetimle ilgili ibretlik cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     TT'den Youtube şikayetimle ilgili ibretlik cevap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Low -- 21 Nisan 2016; 20:28:27 >

• Blue_Low kullanıcısına yanıt
    Hiç şaşırmadım. Hız düşük deyince akıllarına sadece akk geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her zaman ki gibi aynı cevaplar bunların yazdıklarını düşünmüyorum ya kopyala yapıştır yapıyorlar yada bir tane robot koyuyorlar milleti saf yerine koymakda cabası
  • yemin ederim hayatımda bu kadar berbat bir şirket görmedim daha.
  • 3-5 gün önce müşteri hizmetlerine youtube video ve ping sorunum var dediğimde hemen AKN den başladı. Kardeşim hız 50 mbps AKN şuan yok videolar 240p dediğimde sorun bizde değil sizde dedi..

Akşamları ping inanılmaz yükseliyor dediğimde sorun bizde değil siz bir bilgisayarcı bulup kontrol ettiriniz dedi. Şuan hattınızı kontrol ediyorum ve her şey normal dedi. BTK'ya şikayet yazmaya gerek yok okumadan direk TTnet'e havale ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiator-TR

3-5 gün önce müşteri hizmetlerine youtube video ve ping sorunum var dediğimde hemen AKN den başladı. Kardeşim hız 50 mbps AKN şuan yok videolar 240p dediğimde sorun bizde değil sizde dedi..

Akşamları ping inanılmaz yükseliyor dediğimde sorun bizde değil siz bir bilgisayarcı bulup kontrol ettiriniz dedi. Şuan hattınızı kontrol ediyorum ve her şey normal dedi. BTK'ya şikayet yazmaya gerek yok okumadan direk TTnet'e havale ediyorlar.

Gecen aradım indirme hızım 7kb/s diyorum adil kullanım kotasini geçmişsiniz diyor 3mbps olmasi gerek diyorum cevap olarak 3mbps' e kadar hattinizin destekledigi hizi alirsiniz diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_116322504//tm.htm#116322504 konu güncell
  • şuan siz nasıl bir şözleşme imzaladınız hiç okudunuz mu acaba ? 16 Mbps'ye kadar olan paketlerden yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığa göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir.
  • Türk Telekom insanların hakkını nasıl ödeyecek merak ediyorum.

• Heralde tt'nin ceo'su ve çalışanları papağan.Ne şikayet yazarsanız yazın cevabın aynısı geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D12

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiator-TR

3-5 gün önce müşteri hizmetlerine youtube video ve ping sorunum var dediğimde hemen AKN den başladı. Kardeşim hız 50 mbps AKN şuan yok videolar 240p dediğimde sorun bizde değil sizde dedi..

Gecen aradım indirme hızım 7kb/s diyorum adil kullanım kotasini geçmişsiniz diyor 3mbps olmasi gerek diyorum cevap olarak 3mbps' e kadar hattinizin destekledigi hizi alirsiniz diyor

O değilde hep sorun sizde diyor. Zaten sorun yaşıyorsam artık MH aramaya gerek yok verecekleri cevaplar belli..Daha öncede hız dalgalanması yaşıyordum her yere şikayet ettik sonuç yok.

Kendi haline bırakıyorum zamanla düzelir herhalde..

• Şu reklamdaki futbolcu boşuna gelmiş TT a anlaşılan..... ne saçma reklam..
  • botlar cevapladığı için şikayette AKK geçince payıştırmış cevabı :)
  • :D telekom işte ne bekliyon ki bi firma bi kampanya yapsa söyle ttnet iptal edip bünyemize geçen herkezin taahhüt borcunu kapıyoz üstünede adam gibi hizmet verioz cart curt gibisinden herkez bi iptal ettirse telekom batsa gitse aç kalsınlar kışıon ısınmak için odun yaksınlar binanın onunde tenekelerde :D
  • gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Firmalar kendi altyapısını kurmadığı sürece beklentin hayal.

• Ülkeden gidebilsem 1 dakika durmam. Tek çözüm bu.
  • ulan 4 k nın yaygınlaştığı dönemde pc grafiklerinin arttığı dönemde

üstüne üslük 4.5g yaygınlaşıyor olayı var

bu hırsız şirket rahat 5 mb çıkarması gerekirken,3mb nedir lan
  • 4k 2.5k yı geçtik
    480p bile izlenemiyor.

altyapı çalışması varsa açıklama yapsınlar.
    yoksa taahüt bitince başka firmaya geçeriz.

akk sonrası hızın 3mbite düşmesinin bile bir önemi kalmıyor.
    youtube tan videoları 1mibt ile bufferlıyor.
  • Google sunucularında öğlen ve öğleden sonra aşırı derecede yavaşlama sorunu var ama sabah ile nedense öyle bi sorun yok bildiğiniz fabrika bacaları gibi vanaları açıyorlar giren girsin diyor sonrada öğleden sonra başlıyor olay akşamleyin istanbul trafiği gibi ttnete bak ttnete..
  • imate kullanıcısına yanıt
    Şuanda dünkünden daha iyi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.