Şimdi Ara

:: TSI 122-140-160-170 hp Kullanıcıları :: (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.632
Cevap
23
Favori
556.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tanımadım zannetme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muradovskiy -- 2 Ocak 2008; 18:19:38 >
  • tanıdıklar çoğalıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr. Lecter

Garibaldi eline sağlık konu çok güzel olmuş. Muradovsky abi sende hoşgeldin. Listeye benide ekleyebilirsiniz..

Hoşbulduk....Daha evvel başka dorumlardan tanışıyormuyuz?....Merak ettiğimden soruyorum yanlış anlama
  • imzanızdaki aracı o güce nasıl ulaştırdınız.bizim gt ler için de birşey yapılabiliyormu?
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Muradovskiy

quote:

Garibaldi eline sağlık konu çok güzel olmuş. Muradovsky abi sende hoşgeldin. Listeye benide ekleyebilirsiniz..

Hoşbulduk....Daha evvel başka dorumlardan tanışıyormuyuz?....Merak ettiğimden soruyorum yanlış anlama

Evet daha önce üyesi olduğunuz bir forumdan. Gayet severek takip ediyordum yazılarınızı, yorumlarınızı; neden çıktığınızı anlamadım. Olsun, burda devam ederiz VW muhabbetlerine. Aracınız gelmiş anladığım kadarı ile hayırlı olsun şimdiden MuraD abi. :)

• quote:

Orjinalden alıntı: mulligun

imzanızdaki aracı o güce nasıl ulaştırdınız.bizim gt ler için de birşey yapılabiliyormu?
    quote:

quote:

quote:

Evet daha önce üyesi olduğunuz bir forumdan. Gayet severek takip ediyordum yazılarınızı, yorumlarınızı; neden çıktığınızı anlamadım. Olsun, burda devam ederiz VW muhabbetlerine. Aracınız gelmiş anladığım kadarı ile hayırlı olsun şimdiden MuraD abi. :)

hocam chip tuning ile 170 lere ulaşmak mümkün.

eksoz + hava filtresi = 10

toplamda 180 normal

maliyet tahminim 1500 civarı olur...

• benim aracım zaten 170 bg.arkadaşın ne yaptığını merak ettim.
  • quote:

Sağol ama ben hatırlayamadım seni nickten filan...

Orası geyik ağırlıktaydı. Burada teknik ağırlıklı....

Bu arada amma meşhurmuşum sanal alemde yaaa....şaka maka....
  • sonunda kanına girdiler demek MuraD abi . hayırlısı olsun ...

daha fazla teknik ayrıntı bulcaktım ama yenilik yok şimdilik hepsi bunlar ....

yeni birşeyler bulursam GARİBALDI ile burada paslaşırız....

elimde en son radyo nevigasyonla ilgili birşeyler var , isteyen olurmu ki ??? birde jetta detaylı tanıtım var ...

bundan sonra da ancak kronik arıza veya problemli durumlar olursa paylaşırız ... geriye pek birşey kalmadı gibi....
  • diğer tsı kullanıcıları da aynı fikirleri paylaşırmı bilmiyorum ama ben arabamı kullanırken kendimi camdan bir araba kullanıyormuş ve yanlış birşey yaparsam kırılacakmış gibi hissediyorum.daha önceki arabalarımın hiçbirinde böyle birşey hissetmedim.belkide yazılanların etkisi altında kalmış olabilirim allahtan büyük problemler çıkarmıyor.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: atikus

Eline sağlık GARIBALDI...

Yeni 122 HP kullanıcısı olarak tekrar teşekkürler. Golfümü hala teslim almadım ama. Kısmetse 5 Ocakta teslim alacağım :(

Günler geçmiyor...

Sendemi bürütüs
    5 ocağa kaç saat kaldı....
    Yakında dakika saymaya başlarım ben.

Araç sorgulamaya plaka numaramı yazdım, hala tescil edilmemiş. Şurada cumartesine ne kaldı? Geçmiyor yaw günler. Bugün perşembe. Kaldı 2 gün...

• Araç sorgulamada geç kayıt olabiliyor.
    Benim plaka çıktı.
    Dert etme çıkar.
    Hatta Ruhsatın fotokopisi bile var bende. Trafik işlemlerini kim yapıyor ondan takip edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muradovskiy -- 3 Ocak 2008; 18:04:40 >
  • quote:

Araç sorgulamada geç kayıt olabiliyor.
    Benim plaka çıktı.
    Dert etme çıkar.
    Hatta Ruhsatın fotokopisi bile var bende. Trafik işlemlerini kim yapıyor ondan takip edebilirsin.

Haklısın. Benim plaka da belliydi, ancak kayıt internet sitesinden geç çıkabiliyor. Ruhsatın çıktığını akşam işten çıkarken öğrendim (aradım tabi). Faksladıklarında ben işten çıkmıştım. Yarın ruhsatın fotokopisini sigortacıma fakslayacağım. Kaskoyu taşımak için...

Kaldı birbuçuk gün. Şansa kar da yağdı. Cumartesi yollar açık olsa bari...
  • Bugün kar daha doğrusu buzlanma nedeniyle arabayı yerinden kımıldatmadım.
    Akşam gelince park ettiğim okulun bahçesinde "kış sürüş programı"'nı açarak dolaştım.Zemin karla-buz arası bir durumda.İlk kalkış gerçekten yumuşak ve düşük hızda güven veren bir sürüş özelliği var.Tabi ben gerçek yol koşullarında dolaşmadım ama sanki işe yarar bir özellik gibi gözüküyor.Özellikle kış lastiği ile çok iyi ikili olabilirler.

Kafama takılan kompresör devreden tamamen çıkıyor mu yoksa motor kontrol ünitesi bu özellik açıldığında gaz tepkilerini ve torku kontrol eden bir sürüş programı mı uyguluyor?

Önceden kompresör devreden çıkıyor diye biliyordum fakat bugünkü tecrübeden sonraki fikrim sanki devreden çıkmıyor ama motor ve genel sürüş özellikleri farklı karaktere bürünüyor.

Evet,bugün bu havada arabayla yola çıkan ve bu özelliği hakkıyla test eden bir babayiğit var mı?
    (Kış lastiği olmayanlar-benim gibi- kategori dışıdır)

• Kış sürüş programı bizde de var mı acaba! TSI 122 Midline donanım da? ESP olmadığına göre bu da yok sanırım.

quote:

Orjinalden alıntı: GARIBALDI

Bugün kar daha doğrusu buzlanma nedeniyle arabayı yerinden kımıldatmadım.
    Akşam gelince park ettiğim okulun bahçesinde "kış sürüş programı"'nı açarak dolaştım.Zemin karla-buz arası bir durumda.İlk kalkış gerçekten yumuşak ve düşük hızda güven veren bir sürüş özelliği var.Tabi ben gerçek yol koşullarında dolaşmadım ama sanki işe yarar bir özellik gibi gözüküyor.Özellikle kış lastiği ile çok iyi ikili olabilirler.

Kafama takılan kompresör devreden tamamen çıkıyor mu yoksa motor kontrol ünitesi bu özellik açıldığında gaz tepkilerini ve torku kontrol eden bir sürüş programı mı uyguluyor?

Önceden kompresör devreden çıkıyor diye biliyordum fakat bugünkü tecrübeden sonraki fikrim sanki devreden çıkmıyor ama motor ve genel sürüş özellikleri farklı karaktere bürünüyor.

Evet,bugün bu havada arabayla yola çıkan ve bu özelliği hakkıyla test eden bir babayiğit var mı?
    (Kış lastiği olmayanlar-benim gibi- kategori dışıdır)

• malesef yok.
  • Bu donanım yalnız GT'de var.140'lık Golf/Jetta ve 170'lik Jetta'da yok 122'liklerde de yok zaten kompresör'den dolayı konmuş bir donanım gibi.
    Aslında tüm TSI'lara konsa ne olur,işe yarar bir özellik ise çok iyi olur.

quote:

Orjinalden alıntı: proteo

Kış sürüş programı bizde de var mı acaba! TSI 122 Midline donanım da? ESP olmadığına göre bu da yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ni.ko -- 3 Ocak 2008; 22:16:26 >
  • Bende bu gün İstanbulda öğlen vakti lapa lapa kar yağarken dudulludan çıkıp Kartal genotoda bir katliam yapmaya gittim. Tansiyonum her halde gene bir 18 e filan çıkmıştır. Yolda kalsamda, kaza yapsamda gidiyorum dedim ve çıktım yola.
    Bende doğuşun geçici olarak verdiği 1.6 8V 2005 model midline Golf var. Araç 60000 km de. Lastikleri Continentail miş. Helal olsun valla yolsa en ufak bir kayma olmadı. Temden Kartal yönüne ayrıldığımda yol iğrençti. Her yerde kar vardı. Rusyada 2 sene buzun üzerinde araba kullanmanın faydasını gördüm.
    Bu arada.....bundan sonra hiç bir kuvvet bana doğuş otonun sattığı bir arabayı aldıramayacak.

• hayırdır abi kızmışsın gene.sen bu arabayı alır bir 5 sene kullanırsın o zamana kadar kim öle kim kala.köprünün altından bayağı sular akar.

quote:

Bende bu gün İstanbulda öğlen vakti lapa lapa kar yağarken dudulludan çıkıp Kartal genotoda bir katliam yapmaya gittim. Tansiyonum her halde gene bir 18 e filan çıkmıştır. Yolda kalsamda, kaza yapsamda gidiyorum dedim ve çıktım yola.
    Bende doğuşun geçici olarak verdiği 1.6 8V 2005 model midline Golf var. Araç 60000 km de. Lastikleri Continentail miş. Helal olsun valla yolsa en ufak bir kayma olmadı. Temden Kartal yönüne ayrıldığımda yol iğrençti. Her yerde kar vardı. Rusyada 2 sene buzun üzerinde araba kullanmanın faydasını gördüm.
    Bu arada.....bundan sonra hiç bir kuvvet bana doğuş otonun sattığı bir arabayı aldıramayacak.

• Uygun fiyat veren birisi çıksın satmazsam nağmertim. 2008 model gt sport. tornado kırmızısı, iç döşemeleri kırmızı antrasit.
    Doğuşla tüm ilişkimi kesecem.
    Eve filiz makarna alınmasını dahi yasakladım.
    Garanti bankasındaki hesabımıda en kısa zamanda kapatacağım.
    İnsanlar tepkisiz kalınca astığım astık kestiğim kestik oluyorlar.
  • ilginç araç alınmadan kayıt altına alınmazki
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.