Şimdi Ara

Tryndamere l l Barbarian King

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
35.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1350 Ip değerinde olan bu kahramanımız ultisi ile teke tek savaşlarda en korkulan savaşçılardan birisidir. Ayrıca manası olmadığı için skill sorunu yoktur.

SKİLLS

Battle Fury(Pasif): Pasif olarak sürekli %10 crit chance veriyor. Üstüne her kaybettiğimiz %10 hp'de %4 crit chance veriyor.

Blooslust: Pasif:Her öldürdüğümüz ünite başına vuruş gücü, critical strike ve hazırda bulunan sağlığımız artar. Maksimum 8 stack yapılabilir. Aktif: Hazırda bulunan sağlığımızı kullanıp gerçek sağlığımızı doldururuz. Stack sayımız 0'a iner.

Mocking Shout: Bu skill sadece etrafta düşman varken kullanılır. Düşman heroların vuruş gücünü ve move speedini düşürür 4 saniyeliğine düşürür. Efektin devreye girmesi isin düşmanın arkasının dönük olması gerekir.

Spinning Slash: Pasif: Kritik vurursak skilin cd'si 2 saniye eksilir. Aktif: Skili attığımız yöne doğru döneriz. Çarptığımız creep yada herolara attack gücümüzün %50 ve 40 / 90 / 140 / 185 / 240 dmg vururuz.

Undying Rage: İşte beni benden alan skill. Skili bastığımız andan itibaren 6 saniye boyunca sağlığımız 1 olarak kalır yani ölmeyiz. Tüm cd lerimiz sıfırlanır ve ilk skilimiz 4/6/8 stack olur.

Skillleri Q - W - R- E olarak fulluyoruz.

RUNES

Critical Change yada Critical Damage isteğe görede Dodge

SPELLS

ve

MASTERİES

İTEMLER

ve 2 heal pot alıp koridorumuza gidiyoruz.
    Döndüğümüzde
    para kalırsa
    alıyoruz.
    Şimdi sırasıyla

oyun uzarsa bi tane daha

SON OLARAK

Oyun başı kendi otunuzun ucuna gidip bekleyin. Karşı otta biri olursa 2. skill aktif olarak görünücektir takım arkadaşınızı uyarın. Trynd oyun başı 1-2 kill alırsa durdurulamaz bir hale gelir o yüzden olabildiğince kill almak için uğraşın ama yinede ultiniz gelene kadar kendinizi çok riske atmayın. Ultiniz geldikten sonra istediğiniz gibi combat yapabilirsiniz. Creeplere son vuruşu mutlaka siz yapın ki 1. skilin stackı dolsun. Heal özelliği her stackta artar o yüzden olabildiğince 8 stackken kullanın 1. skili. Combatlarda hemen 1. skili basmayın çünkü stacklar bittiği için critical chance'niz düşecektir. 3 skili combat esnasında rakibe vurmaktan çok kaçma veya kovalma için ayırın. 3. skill ile olabildiğince ustalaşmaya çalışın çünkü yollarda bir taraftan bir tarafa geçme özelliği ile birçok kez hayatını kurtarabilir veya rakibi yakalayabilirsiniz. Trynd oyunda kullanışı en zor herolardan biridir aklınızdan çıkarmayın o yüzden başlarda pratik gamede skill alıştırması yapmak sizin yararınızadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *HardCore* -- 18 Temmuz 2011; 15:36:40 >

• Güzel bir rehber olmuş, eline sağlık. Tryndamere'de main herolarımdan biridir Ama şu aralar noob tryndamere'ler dolaşıyor.Geçen bi oyunda canı %60'ken ulti basan adam gördümHardcore'un dediği gibi alışması zor bir hero.
  • tryn çok iyi bi champion, özellikle ultisi bence oyundaki en iyi 2. ulti, zileanden sonra :)
    bir de kritik bi build yaptıktan sonra özellikle late game de durdurulamaz bi champion ancak oyun başında zayıf ve çok ölebiliyor oynamayı bilmeyen birinin ellerinde
    rehber çok iyi olmuş, ellerine sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beetleguese -- 16 Ağustos 2010; 23:47:07 >
  • Rehber benimde hoşuma gitti eline sağlık

• ben isteyerek zevkle aldim bunu runeleri tier 2 den almak zorunda kaldim bi an önce basliyim die ama skiller kullanilabilir degil daha cok meele kullaniyo galiba
  • Bu arada critical change değil de chance*olacak.Çoğu yerde change yazmışsın.
  • Yav olur öyle ufak tefek imla hataları. Anlaşılmayacak birşey değil. Yinede sağol söylediğin için bi dahakine daha dikkatli olurum
  • ehh alahim yarabbim. bu hero dan daha manyagi yok. okadar.

dagger herolarini sevdigim icin bunu almayi dusunmuyorum ama bi gun alacam :D.

bi daldimi herkez yatar eger bunu oynamayi biliorsak.
  • critical chance mi atackmi daha cok önerirsiniz her yrede 2 sindn biri yazıyo ama hangisi sonuçta 2 si farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy-Ghost

critical chance mi atackmi daha cok önerirsiniz her yrede 2 sindn biri yazıyo ama hangisi sonuçta 2 si farklı

Attack çünkü pasifi ve sonradan aldığımız itemlerle zaten yeterki kadar crit şansımız oluyor . Crit damage kasmak daha mantıklı
  •  Tryndamere l l Barbarian King

Bunlarda Tryndamere ile ardarda oynadığım 2 oyunTryndamere ile başta kill alınca sapıtma durumu söz konusu...
  • dostum
    Mocking Shout: Bu skill sadece etrafta düşman varken kullanılır. Düşman heroların vuruş gücünü ve move speedini düşürür 4 saniyeliğine düşürür.

vuruş gücü - move speed sence buradaki hata nedir ? birini ingilizce yazıp diğerini türkçe yazmak olabilir mi.
    aynı zamanda sadece arkası tryndamere'ye dönük düşman karakterlerde etkili olur bu skill.

saygılar.
  • Arkası dönük düşman karakterle etkili olduğunu ekliyorum. Uyardığın için sağol.
  • Ufak bir öneri yapmak istiyorum.2x Phantom dancer zaten yeterince dodge chance ve movement speed veriyor, yani physical fighterlar ile fazla sorun yaşayacağını sanmıyorum.Açıkça görüldüğü gibi tüm itemların offensive.En azından boot unu ninja tabi yerine mercury alsan ölmeden önce ulti basman kolaylaşır ayrıca casterların sana vurduğu damageda azalır.Tabi aradaki ufak fiyat farkı yüzünden itemlarda ufak bi gecikme olur ama ciddi bir fark yaratcağını sanmıyorum.Tabi alınacak boot karşı takıma görede değişir.Ama en azından bunu belirtmen iyi olur diye düşünüyorum , çünkü oyun karşı takımdaki championların özelliklerine bile bakmadan direk internette gördükleri rehberleri birebir uyguluyorlar buda oyunun eğlencesini azaltıyor.
  • güzel rehber helal
  • Eline Saglık... VS kİNG Ya Trynadamare
  • Güzel bir rehber olmuş. Bir çok kişinin işine yarayacağına inanıyorum.
    Tek önerim bot konusunda tek bir botta ısrarcı olmaması yönünde oynayacak olan arkadaşların. Karşı tarafta cc sayısı 2den fazlaysa mercury çıkmanız çok işinize yarayacaktır.
    Karşınızdaki takıma göre build' inizde küçük/büyük değişiklikler yapmanız her zaman işinize yarayacaktır. (Örneğin karşı taraf HP ağırlıklı ise madreds çıkmanız gibi.)
  • Hardcore Solus Duranga diye bi oyuncu var EU da çok sağlam tryndamaredir hatta gördüklerimin en iyisidir.Onu eklemeni öneririm rehbere yardımcı olabilir.Rehberde 10 numara olmuş bu arada.
  • arkadaslar runes olarak armor penetration almaniz daha faydali bence... daha onceden hep critical d. kullaniyordum ancak armor penetration daha faydali oluyor...
  • valla beyler en son 3v1 daldım (ultisiz) tristana-xin-galio'ya lifestealla triple double fln bişeler oldu orda karıştı ortam fena, millet basladı aglamaya op imba fuck you fln
    takımda adam gibi tank olmamasına ragmen 2 tanklı takımı eze eze 56dakkada bitirdik xD

quote:

Orijinalden alıntı: hasote

arkadaslar runes olarak armor penetration almaniz daha faydali bence... daha onceden hep critical d. kullaniyordum ancak armor penetration daha faydali oluyor...

valla lategamede defansa armora bakmıo hatta ben bootu bile satıom :D maksat girdigin zmn 6-15 saniye icinde en cok adamı kesebilmek (lategame icin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TehRedFlag -- 24 Ağustos 2010; 7:30:56 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.