Şimdi Ara

Tryndamere l l Barbarian King (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
35.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bloodlust stackleri artık 8 değil 4 > 6 > 8 şeklinde geliyor, level başına artıyor yani

Çok önemli değil ama yanlış durmasından iyidir
  • quote:

şu skill hatalı. her öldürdüğümüz ünite de ve her critte 1 stack ekleniyor. bu kısım doğru ama stack fazlalaştıkça crit change(ki bu chance) AZALIR, artmaz. buna ek olarak dmg'ımız artar.

Demin baktım. Değişmiş skill, artık crit chance eklenmiyor crit dmg ekleniyor sanırsam.

quote:

Bloodlust stackleri artık 8 değil 4 > 6 > 8 şeklinde geliyor, level başına artıyor yani

Sağol bende geçen gün fark ettim. Değiştircektim unutmuşum hatırlattığın iyi oldu
  • Resimleri yenilediğin için teşekkür ederim HardCore.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

quote:

Orijinalden alıntı: Watafak

quote:

Tryndamere l l Barbarian King
    Undying Rage: İşte beni benden alan skill. Skili bastığımız andan itibaren 6 saniye boyunca sağlığımız 1 olarak kalır yani ölmeyiz. Tüm cd lerimiz sıfırlanır ve ilk skilimiz 8 stack olur.

hardcore'u hardcore'dan alan bu skill'i kullandığınızda hpniz skill'den dolayı azalarak 1 olmaz. eğer skill kullanımdaysa 6 saniye boyunca ölmezssiniz, hpniz en az 1'e düşer .

Oyun oynamaktan çok buradaki hataları düzeltmeye çalışıyorsun sanırım.

genelde oyun açılırken foruma girip hata düzeltip gene oyuna dönüyorum. 30 seconds for minions spawn. gittim ben bb.

• Bloodlust genel olarak biraz eksik açıklanmış zaten chance eklemiyordu ama mesela ilk öldürüşte 1 yerine 2 stack gelmesi gibi detaylar eklenebilir bence
    Ayrıca chance AZALMAZ aynı durur CRIT DMG artar DMG artar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LesSchtroumpfs -- 15 Kasım 2010; 17:22:51 >
  • Tryndamere ile başlangıçta zorluk çekiyorum,karşı taraftaki champ uzaktan vurabilirken ben minnionların dibine girmek zorunda kalıyorum ve rakip bu durumda beni zora sokuyor...
    Başlangıçta iyi olabilmem için ne yapmam gerekiyor,nasıl bir yol izlemeliyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: __EFENDİ__

Tryndamere ile başlangıçta zorluk çekiyorum,karşı taraftaki champ uzaktan vurabilirken ben minnionların dibine girmek zorunda kalıyorum ve rakip bu durumda beni zora sokuyor...

ilk başlarda bot alderim 350 goldluk..dr.mundo,katarina gibi manası olmayan bi herodur..onun için 1-2 tane hp potu al gene başlarken...onun bi tane dönme skilli var o senin işi kolaylaştırır kaçarken,kovalarken..3vs3 yap heroya daha çabuk alışırsın..

10 maç ondan sonra zaten kafanda bi yapılandırma oluşur ona göre oyuna yön verirsin

herkesede aynısı söylüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kittyMiE

quote:

Orijinalden alıntı: __EFENDİ__

Tryndamere ile başlangıçta zorluk çekiyorum,karşı taraftaki champ uzaktan vurabilirken ben minnionların dibine girmek zorunda kalıyorum ve rakip bu durumda beni zora sokuyor...

ilk başlarda bot alderim 350 goldluk..dr.mundo,katarina gibi manası olmayan bi herodur..onun için 1-2 tane hp potu al gene başlarken...onun bi tane dönme skilli var o senin işi kolaylaştırır kaçarken,kovalarken..3vs3 yap heroya daha çabuk alışırsın..

10 maç ondan sonra zaten kafanda bi yapılandırma oluşur ona göre oyuna yön verirsin

herkesede aynısı söylüyorum

Deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __EFENDİ__ -- 16 Kasım 2010; 20:02:10 >

• __EFENDİ__,

Eğer karşı taraf ciddi derecede rahatsız ediyorsa birak minionlar kendi kulenin altına gelsin böylelikle karşı taraf kulenin vurma tehlikesinden dolayı daha az rahatsız eder.. Bide sadece last hit yapmaya çalış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

__EFENDİ__,

Eğer karşı taraf ciddi derecede rahatsız ediyorsa birak minionlar kendi kulenin altına gelsin böylelikle karşı taraf kulenin vurma tehlikesinden dolayı daha az rahatsız eder.. Bide sadece last hit yapmaya çalış..

• hop.. charı yeni aldım çok güzel ama paso geberiyom :D ilk oyunumu 2/14/9 bitirdim :D
    ama hiç küfür yemedim :D çok zevkli :D 50 kere kâsemi kurtardım admlar deli oldu :D yoksa 28 kill bile verebilrdim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS9

hop.. charı yeni aldım çok güzel ama paso geberiyom :D ilk oyunumu 2/14/9 bitirdim :D
    ama hiç küfür yemedim :D çok zevkli :D 50 kere kâsemi kurtardım admlar deli oldu :D yoksa 28 kill bile verebilrdim :D

ama mantığını biraz çözenler p.. yapıyo o ultiyi açınca bırak kendi haline takip et base yaparken indir
    bende çok zorlanıyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king size -- 6 Şubat 2011; 5:26:14 >
  • Git bir ailenle konuş , onlarla zaman geçir.Yazık senin yüzünden ne kadar küfür yediler kim bilir.
  • eray haklı beyler dağılın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 6 Şubat 2011; 6:11:36 >
  • oyuna ilk basladıgımda evelyn sonrada tryn almıştım.Eve ile iyi oynarken tryn la killsiz kapatıyordum oyunları.Pişman olmuştum aldıgıma.Geçenlerde bir deniyim dedim ve 11 0 bitirdim oyunu.Masterieslerin etkisini ilk defa bunda gordum tabi bneimde oyun tarzım değişmiştir ilk başladıgım zamana gore.
    Trynın ultisini hiçbirzaman kaçma garantisi olarak gormeyin kill garantisi olarak gorun 3v1 kaldıgınızda ulti açıp kacacagınıza ulti acıp adamlara dalın emin olunki kaçarsanız ölme ihtimaliniz daha fazla.Birde teamfightlarda devamlı savas alanına tıklamayın düşmanalrın içinden en fazla damagi vuran yada squishy olan bir heroya focuslanın bırakın gerisini zaten tryn hallediyor.Tryn ile oynarken devamlı agresif oynamak gerekiyor pasif kaldıgınızda birşey ypamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miayke

oyuna ilk basladıgımda evelyn sonrada tryn almıştım.Eve ile iyi oynarken tryn la killsiz kapatıyordum oyunları.Pişman olmuştum aldıgıma.Geçenlerde bir deniyim dedim ve 11 0 bitirdim oyunu.Masterieslerin etkisini ilk defa bunda gordum tabi bneimde oyun tarzım değişmiştir ilk başladıgım zamana gore.
    Trynın ultisini hiçbirzaman kaçma garantisi olarak gormeyin kill garantisi olarak gorun 3v1 kaldıgınızda ulti açıp kacacagınıza ulti acıp adamlara dalın emin olunki kaçarsanız ölme ihtimaliniz daha fazla.Birde teamfightlarda devamlı savas alanına tıklamayın düşmanalrın içinden en fazla damagi vuran yada squishy olan bir heroya focuslanın bırakın gerisini zaten tryn hallediyor.Tryn ile oynarken devamlı agresif oynamak gerekiyor pasif kaldıgınızda birşey ypamıyorsunuz.

Kaçma ihtimali olarak görmeyin, dalın stun/blind/exh yiyin ölün demişsin resmen lol.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS9

hop.. charı yeni aldım çok güzel ama paso geberiyom :D ilk oyunumu 2/14/9 bitirdim :D

Bari bu oyunda char demeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

Kaçma ihtimali olarak görmeyin, dalın stun/blind/exh yiyin ölün demişsin resmen lol.

emin ol kacarken stun blind ve ex le daha cabuk yatıyorsun en azından obur turlu adamları korkutuyorsun tabi gidipde direk 6.lvlda 3kişiyle kapışırsan yatarsın.ben late için solemiştim ultiyle kaçmayıp savaşmayı.Adamlar seni kovalarken kacıomus gibi yapıp e ile ustlerine kayıp ultiyle kanının son damlasına kadar savasarak rahat triple/quadra/pentalar cıkarabiliyorsun trynla en kötü şerefinle ölürsün:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miayke

quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

emin ol kacarken stun blind ve ex le daha cabuk yatıyorsun en azından obur turlu adamları korkutuyorsun tabi gidipde direk 6.lvlda 3kişiyle kapışırsan yatarsın.ben late için solemiştim ultiyle kaçmayıp savaşmayı.Adamlar seni kovalarken kacıomus gibi yapıp e ile ustlerine kayıp ultiyle kanının son damlasına kadar savasarak rahat triple/quadra/pentalar cıkarabiliyorsun trynla en kötü şerefinle ölürsün:D

benimde level 10 account var 40/4 falan win alıyodum. Neden mi?
    1- Tüm oyun boyunca adamlar mal mal hareketlere giriyo kolayca kasıp build tamamlıyosun
    2- Adamlar BEN CARRY'IM DEFANSIF ITEM BENIM NEYIME TEK ATICAM! diyo, ama 2 yiyo
    3- Adamlar disable olmayan champler almayı tercih ediyor.
    4- Herangi bir ranged carry yanında bir disablela çok ama çok rahat tryn keser. Sen late game ashe görmemişsin sanırım hele bi de yanında Taric olursa emin ol bırak penta'yı adamın yanına yanaşamazsın

Şimdi dediklerimi düşün, sonra ulti'yi kaçış olarak değil kill almak için kullanın de.
    (Basit olarak bir ashe sana ortalama 400 500 vurucak crit ile, Stun var, Perma Slow var, biraz armor ve health de olur rahat olmak lazım ~ Atma vs.) Yanına bi de support olmasa bile disable atabilcek bişey alsın. Sion falanda olur yani

Ne oldu senin plan? :) Sen ulti attığında o da ult atsa Gayet duration'ın yarısını harcamış olcaksın, üstüne sion stun tarzı bişey yersen. Merc falan varsa ölmeden önce 3 kez belki vurabilirsin. (Summoner olarak Exh/ignite almamış adamların takımdaki kimse, full heal falan alıyosun yani ult basınca düşün yani)

Haa full dmg kasmıcam ben cool tryn'ım QSS falan kasarım diyosan, adamların ilk sion stun attığını düşün. Sonra ashe arrow, Sonra bi stun daha. Chain stun atmak basit bi iş sonuçta lol.

Yani LATE GAME KING!! demeden önce, karşıdaki adamların hatalarını incele derim. Senin dediğin ne zaman olur söyliyim, Kassadin gelir level 3 daha sana vurmaya calısır, Ranged carry ise ve oto att yaparsan ne kadar kısa sürede geri yollayabildiğini görürsün. (400 hp ile gidiyosan o senin sorunun 2 falan ye öl de bi daha gitme)

Tabi muhtemelen gene bi sebepten dolayı dalabilceğini iddia etceksin, o yüzden sana bol şans, umarım her oyunda karşına ne üdüğü belirsiz ilginç takımlar gelir.

• 200den fazla oyun oynamışım ve şuana akdar karsıma sadece 1 kere çok iyi chain oynayna herolar geldi o da 2gün önceydi sanırım lux ve morgana qe-qe yaparak ağlattılar bizi.Bende kismeye tek basına kılıcını sallayarak 5 kişinin arasına gir demiyorum zaten farkındaysan rakip herolardan bahsetmedim tabiki karsında stun veya disabler bir hero varsa temkinli davranırsın bu heroların arasına debuff spellin olmadan dalıyorsan o senin bileceğin iş.Burda tartışmak gibi bir niyetim yok ben oyundan nasıl zevk alıyorsam o şekilde bir yorum yazdım yukarda sen sanki beni yanlış anladın gibi geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.