Şimdi Ara

Tryndamere l l Barbarian King (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
35.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Miayke

200den fazla oyun oynamışım ve şuana akdar karsıma sadece 1 kere çok iyi chain oynayna herolar geldi o da 2gün önceydi sanırım lux ve morgana qe-qe yaparak ağlattılar bizi.Bende kismeye tek basına kılıcını sallayarak 5 kişinin arasına gir demiyorum zaten farkındaysan rakip herolardan bahsetmedim tabiki karsında stun veya disabler bir hero varsa temkinli davranırsın bu heroların arasına debuff spellin olmadan dalıyorsan o senin bileceğin iş.Burda tartışmak gibi bir niyetim yok ben oyundan nasıl zevk alıyorsam o şekilde bir yorum yazdım yukarda sen sanki beni yanlış anladın gibi geldi bana.

ben sadece insanları yanlış yönlendirdiğini, ulti'nin araya girme amacıyla kullanılmaması gerektiğini söyledim. Ayrıca Disable olmayan takım mı var? Disable yoksa Tryn ulti basmadan onu kovalayan adamlar mı var?
    Dediğim gibi, bol şans sana. Önemli olan eğlenmek O ayrı bişey, ama bu tryn geri döner keser, ulti açıp dalmak iyidir demek değil yani. Tabi ulti açıp girersin ve adamları kesersin, 2 şartı var bunun, 1 adamlar underfarmed olcak, 2 atıcan herbirine. 2 adamlarda disable olmucak. bu 2 şartıda bi arada bulmak zor biraz. (ilk şart olmaz da 2.si olursa şöyle olur, 1 belki 2sini kesersin ölürsün.)

Onun dışında eğlence anlayışın ben ramboculuk yapcam diyosa, o da olur.

200 oyun toplamdaysa, yeni level 30 olmuşsun zaten, 1k win olan adamları görüyoruz ben top lane alcam swain oynucam diyip, oynaması çok aşırı zor olmayan bi chample deli gibi feedliyebiliyolar hemde swainin free olmadığı bir haftada. (Yeni çıkmadığını da biliyoruz yani, Renekton falan olsa dicem yeni deniyo ki o bile artık geçti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 6 Şubat 2011; 11:41:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Orijinalden alıntı: Miayke

200den fazla oyun oynamışım ve şuana akdar karsıma sadece 1 kere çok iyi chain oynayna herolar geldi o da 2gün önceydi sanırım lux ve morgana qe-qe yaparak ağlattılar bizi.Bende kismeye tek basına kılıcını sallayarak 5 kişinin arasına gir demiyorum zaten farkındaysan rakip herolardan bahsetmedim tabiki karsında stun veya disabler bir hero varsa temkinli davranırsın bu heroların arasına debuff spellin olmadan dalıyorsan o senin bileceğin iş.Burda tartışmak gibi bir niyetim yok ben oyundan nasıl zevk alıyorsam o şekilde bir yorum yazdım yukarda sen sanki beni yanlış anladın gibi geldi bana.

ben sadece insanları yanlış yönlendirdiğini, ulti'nin araya girme amacıyla kullanılmaması gerektiğini söyledim. Ayrıca Disable olmayan takım mı var? Disable yoksa Tryn ulti basmadan onu kovalayan adamlar mı var?
    Dediğim gibi, bol şans sana. Önemli olan eğlenmek O ayrı bişey, ama bu tryn geri döner keser, ulti açıp dalmak iyidir demek değil yani. Tabi ulti açıp girersin ve adamları kesersin, 2 şartı var bunun, 1 adamlar underfarmed olcak, 2 atıcan herbirine. 2 adamlarda disable olmucak. bu 2 şartıda bi arada bulmak zor biraz. (ilk şart olmaz da 2.si olursa şöyle olur, 1 belki 2sini kesersin ölürsün.)

Onun dışında eğlence anlayışın ben ramboculuk yapcam diyosa, o da olur.

200 oyun toplamdaysa, yeni level 30 olmuşsun zaten, 1k win olan adamları görüyoruz ben top lane alcam swain oynucam diyip, oynaması çok aşırı zor olmayan bi chample deli gibi feedliyebiliyolar hemde swainin free olmadığı bir haftada. (Yeni çıkmadığını da biliyoruz yani, Renekton falan olsa dicem yeni deniyo ki o bile artık geçti)

200 oyunla 30 olamazki , win sayısının lose sayısının 3 katı falan olması gerekiyor , o da smurf account olmadığı sürece imkansız.

• valla ben bilmem ben boyle oynuyorum ve rahat triple alıyorum.Kağıt üzerinde bir çok şey mantıksız gibi geliyor ama işte oyundayken biri disable diğeri stun kolay kolay yapamıyorlar.Ve zaten başa baş giden bir oyunda adamalrın arasına dalıp da ulti açıp dalmaya devam etmessin bunu yapman için karşı takımın yenilen taraf olması gerekiyor.Zatenb askın tarafta değilsen trynla gidip de kalabalık bir grubun ortasına dalıyorsan ben bişey diyemem.Ayrıca devamlı karşıt görüş bildiriyorsun ozaman build sitelerine hiç gerek yok her karakter tek stilde tarzda oynansın.Ben burda fikrimi sundum okuyan adama mantıklı gelirse uygular gelmezsede başka birinin verdiği fikre gore hareket eder.Sen direk benim söylediklerimi karalıyorsun ben kimseyi yanlış yönlendirmiyorum kimse 1 oyundan birşey kaybetmez dediğim gibi kaçmak yerine daha fazla kill için kullansınlar ultiyi birkere denesin.
  • En nefret ettiğim hero karşımda olursa sorun yok kastırmam kolay kolay ama takıma 1-2 noob denk gelirde kasarsa gg infinity edge phantom dancer tut tutabilirsen sonra
  • Oyunun ılk zamanlarında buyuk bı hevesle karsı takımda gorupde aldıgım fakat 1 oyundan sonra oynayamadıgım oynayabılenın ellerınde mukkemmel bı champ:) Heveslendım bır oyun atayım
  • Exetuinores calling
    Berserker greaves
    The black cleaver
    The blood thirster
    Bu build nasıl arkadaşlar yeni buldum.
    Edit: Tryndamere l l Barbarian King
    Oynadım bu oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sweet Lemonade -- 19 Şubat 2011; 17:40:27 >
  • Karşıda tank yokmuş black clever gereksiz olmuş gibi.

Bizde dün girdik 5 v 5 uzun bi aradan sonra Trynd oynayım dedim bakalım unutmuşmuyuz.

Tryndamere l l Barbarian King

Unutmamışım

• quote:

Orijinalden alıntı: *HardCore*

Karşıda tank yokmuş black clever gereksiz olmuş gibi.

Bizde dün girdik 5 v 5 uzun bi aradan sonra Trynd oynayım dedim bakalım unutmuşmuyuz.

Unutmamışım

Ss almayı unutmuşsun ama

• Ya sonradan arkadaş dedi çek fotoğrafını cart curt diye ondan sonradan çektim.
  • Print screen?
  • Yok telefon kamerasiyla çektim.
  • Onu fark ettim zaten , print screen tuşuna ne oldu demek istedim.
  • http://hotfile.com/dl/110908023/cd3e49c/TRYN_PENTA_AMUMU_JUNGLE.lrf.html Bu da replayi :) (Amumu benim :P İlk kez amumu oynadım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuneForce -- 19 Mart 2011; 16:39:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Bunlarda Tryndamere ile ardarda oynadığım 2 oyunTryndamere ile başta kill alınca sapıtma durumu söz konusu...

karşı takımdaki adamların buildlere öldüm

• bu adamla uzmanlaşmayı çok istedim oynaması zevkli baya ama bi türlü beceremedim hemen hemen snn buildine yakın itemler alıyordum. çok çabuk ölüyodum birde ultinin zamanını ayarlamak çok zor bekliyosun canım düşsün basayım diye sonra çat ölmüşsün zor bir karakter. early gamede pasif mi takılıyosun aktifmi
  • Early gamede pasif olman lazım , ÖLMEDEN kill alabileceğine eminsen sadece saldırmalısın doğru anda , yani adam gaza gelip hata yaparsa vb. durumlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayyirik

Early gamede pasif olman lazım , ÖLMEDEN kill alabileceğine eminsen sadece saldırmalısın doğru anda , yani adam gaza gelip hata yaparsa vb. durumlarda.

occult shen, mobilty jax, lifesteal blitzcrank. bence ÖLMEDEN kill alınır. Adamda sotd yok nerdeyse ve 3 tane dps var jax ın ezebiliceği bi oyunmuş bu yani :D
    Tabi Chalice Heimer'ın neden chalice aldığını pek anlamasam da yazık olmuş gibi oyununa, her ne kadar direk afk gitmiş havası olsada.

Btw benim dediğim adamla konusmadıgının farkındayım editliyip yazıyım dedim :D ama burdaki SSlerin çoğunda karşı takımın buildler facia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 19 Mart 2011; 19:30:13 >
  • quote:

Onu fark ettim zaten , print screen tuşuna ne oldu demek istedim.

print screen bende çekmiyor mesela farklı araç gerektiriyor
  • quote:

quote:

Early gamede pasif olman lazım , ÖLMEDEN kill alabileceğine eminsen sadece saldırmalısın doğru anda , yani adam gaza gelip hata yaparsa vb. durumlarda.

occult shen, mobilty jax, lifesteal blitzcrank. bence ÖLMEDEN kill alınır. Adamda sotd yok nerdeyse ve 3 tane dps var jax ın ezebiliceği bi oyunmuş bu yani :D
    Tabi Chalice Heimer'ın neden chalice aldığını pek anlamasam da yazık olmuş gibi oyununa, her ne kadar direk afk gitmiş havası olsada.

Btw benim dediğim adamla konusmadıgının farkındayım editliyip yazıyım dedim :D ama burdaki SSlerin çoğunda karşı takımın buildler facia

bi tane bile resist kasan adam yokken void staff rusha ne diyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

quote:

quote:

bi tane bile resist kasan adam yokken void staff rusha ne diyosun

o bi derece Dps rune/masterylerimle karth oynarken bende öyle yapmıştım ama base mp buff aldıktan sonra tüm champlerin chalice pek kullanıslı degil yani

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.